23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
6.10.2020 | Володимир Джигіта: Влада сконцентрує свою увагу на вирішенні проблем громад

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів. Пасічнянську сільську раду Надвірнянського району закріплено за начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимиром Джигітою.


5.10.2020 | Віталій Федорів: П’ять об’єктів культурної спадщини буде включено у Президентський проект «Велике будівництво» у 2021 році

Під час сьогоднішньої щотижневої онлайннаради голови обласної держаної адміністрації Віталія Федоріва йшлося про проблеми та перспективи збереження культурної спадщини в рамках адміністративної реформи. Віталій Федорів наголошував, що реконструкція об’єктів культурної спадщини буде включено у Президентський проект «Велике будівництво» наступного року, тож нашим завданням є визначення п’яти таких пам’яток задля їх відбудови.


5.10.2020 | Туберкульоз під час пандемії COVID-19: Як розпізнати захворювання

Протягом останніх місяців всю увагу суспільства привертає коронавірусна хвороба COVID-19, яку викликає вірус SARS-CоV-2. Проте неможна забувати і про інші небезпечні хвороби!  Поговоримо про ще одне небезпечне захворювання – туберкульоз. Щороку як в області, так і в районі населення хворіє туберкульозом. Так, по Снятинському району за 9 місяців 2020 року зареєстровано 6 випадків туберкульозу серед дорослого непрацюючого населення.


5.10.2020 | Оновлено договір про подання електронних документів до ФССУ

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.


5.10.2020 | Екологія і людина: взаємозв’язок

Навколишнє середовище, в якому живе людина, на пряму впливає на самопочуття людини, сприяє нормальним фізіологічним функціям. Найважливішими факторами навколишнього природного середовища є атмосферне повітря, яке є постійним джерелом кисню, вода – без якої не можливе життя людини та ґрунт, якій є унікальною лабораторією джерелом мінеральних, органічних та інших речовин.


5.10.2020 | Розпочинається призов на строкову військову службу

2 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика, відбулося засідання обласної призовної комісії. Призовні комісії всіх рівнів працюватимуть з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Відправки команд молодого поповнення розпочнуться у першій декаді жовтня 2020 року.


2.10.2020 | Представники влади привітали освітян району з професійним святом

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. Зазвичай, районні святкування цієї почесної професії проходять урочисто, в районному будинку культури, але у зв’язку з карантинними обмеженнями цьогоріч всі заходи відмінили. Не зважаючи на це з дотриманням всіх протиепідемічних правил, влада району, вирішила прибути безпосередньо у кожний навчальний заклад та привітати педагогів.


2.10.2020 | Уряд ухвалив план заходів щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України

Кабінет Міністрів України 30 вересня затвердив своїм розпорядженням план заходів на 2020 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки. Проект плану розроблено Держкомтелерадіо спільно з Міністерством культури та інформаційної політики.


2.10.2020 | В області на стаціонарному лікуванні перебувають 438 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19

Станом на сьогодні в області зареєстровано 13968 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 131 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 6536пацієнтів, померло 318.


2.10.2020 | П’ять проектів громадських об’єднань отримають фінансову підтримку із обласного бюджету

Відбулося засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій інститутів громадянського суспільства та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів) за рахунок коштів обласного бюджету і відкритий захист конкурсних пропозицій громадських об’єднань, поданих на додатковий конкурс.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області