11 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24.06.2020 | Про загрозу ураження посадок картоплі хворобами та пошкодження колорадським жуком

Надмірне зволоження повітря і грунту сприяли активізації збудників хвороб на картоплі. В індивідуальних селянських господарствах Снятинського району на ранніх сортах картоплі виявлені перші ознаки ураження рослин альтернаріозом (суха плямистість), як листкової так і стеблової форми. Раніше розроблені заходи захисту картоплі від альтернаріозу передбачали проведення обробок при появі перших ознак ураження. Однак, дослідження засвідчують, що найвищий захисний ефект забезпечують саме профілактичні обробки, проведенні до появи симптомів ураження.


24.06.2020 | За дорученням Президента Прем'єр-міністр вилетів на Івано-Франківщину для оцінки збитків від негоди

За дорученням Президента України Володимира Зеленського Прем'єр-міністр Денис Шмигаль разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим терміново вилетіли до Івано-Франківської області, яка потерпає від негоди. Там вони проведуть зустріч з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


24.06.2020 | Глава держави дав завдання оперативно допомагати мешканцям західних областей, які потерпають від негоди

Президент Володимир Зеленський тримає на контролі ситуацію в західних областях України, де вирує негода. Глава держави обговорив з урядом питання допомоги людям, які потерпають від повеней і сильних опадів, і поставив завдання відправити до постраждалих регіонів гуманітарний вантаж. м«Повені – це страшна проблема, яка вимагає ретельного стратегічного вирішення. А зараз ми маємо оперативно потурбуватися про людей, які залишаються без світла, чиї домівки затопило», – сказав Президент.


23.06.2020 | Наставництво… допомога дитині-сироті

Наставництво – новий вид безоплатної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування  (насамперед підліткам), які проживають у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.


23.06.2020 | Віталій Федорів провів засідання Регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

У найближчу годину із збереженням до кінця дня 23 червня по області та місту очікується надзвичайний дощ. (СМЯ 3) 3 рівень небезпечності, червоний. 23–24 червня на ріках області очікується продовження формування високого дощового паводку на 0.5–1.5 м, над поточними, в окремих ділянках на 2,0-2,5м, на річці Прут – в ділянці м. Коломия-держкордон  на 2,0–2,5 м. Очікується затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, часткове затоплення об`єктів прирічкової інфраструктури, окремих населених пунктів,  затоплення прирічкової частини міста Івано-Франківськ та районів області. Формування високого місцевого та схилового стоку, в горах  можливе утворення селевих потоків.


23.06.2020 | На Прикарпатті очікують підйом рівня води до 3,5 м

У найближчу годину із збереженням до кінця дня 23 червня по області та місту очікується надзвичайний дощ. (СМЯ 3) 3 рівень небезпечності, червоний.


23.06.2020 | Відбулося засідання обласної призовної комісії

23 червня відбулося чергове засідання обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик. Військовий комісаріат інформував присутніх про хід виконання встановлених завдань весняного 2020 року призову громадян на строкову військову службу військкоматами області та про потребу додаткового виділення тестів для визначення захворюваності на COVID-19.


23.06.2020 | Держслужбовців привітали з професійним святом

23 червня в Україні відзначають День державної служби. Це свято тих, що трудяться на благо рідного народу та ефективного розвитку держави. Цього дня голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський і керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич привітали державних службовців – тих, хто трудиться на благо громади Снятинського району.


19.06.2020 | Фахівці Держпродспоживслужби у Снятинському районі продовжують перевірки дотримання карантинних заходів

У  Снятинському районі  спеціалісти   Держпродспоживслужби  разом з Національною поліцією   продовжують  моніторингове обстеження суб’єктів господарювання  на предмет дотримання  карантинних  заходів.      Також  проводять  роз’яснювальні  роботи щодо  виконання  вимог  протиепідемічних   заходів  в  умовах  карантину.  Зокрема  у  промислових та продовольчих  магазинах  , закладах  громадського  харчування, салонах краси, стоматологічних кабінетах по дотриманню постанов  Головного державного санітарного лікаря України №19 від 9.05.2020р., №20 від 9.05.2020р., №21 від 9.05.2020р., №32 від 30.05.2020р., №33 від 2.06.2020 р.


19.06.2020 | Штормове (метео) попередження!

19 – 20.06 по області очікується значний дощ, гроза, град, вітер 15-20 м/сек. 20 – 22.06 на рiчках басейну Днiстра, Прута очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м, вихiд води на заплаву, затоплення с/г угiдь.

 

Управління з питань цивільного захисту ОДА

 

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області