23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
5.10.2020 | Екологія і людина: взаємозв’язок

Навколишнє середовище, в якому живе людина, на пряму впливає на самопочуття людини, сприяє нормальним фізіологічним функціям. Найважливішими факторами навколишнього природного середовища є атмосферне повітря, яке є постійним джерелом кисню, вода – без якої не можливе життя людини та ґрунт, якій є унікальною лабораторією джерелом мінеральних, органічних та інших речовин.


5.10.2020 | Розпочинається призов на строкову військову службу

2 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика, відбулося засідання обласної призовної комісії. Призовні комісії всіх рівнів працюватимуть з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року. Відправки команд молодого поповнення розпочнуться у першій декаді жовтня 2020 року.


2.10.2020 | Представники влади привітали освітян району з професійним святом

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. Зазвичай, районні святкування цієї почесної професії проходять урочисто, в районному будинку культури, але у зв’язку з карантинними обмеженнями цьогоріч всі заходи відмінили. Не зважаючи на це з дотриманням всіх протиепідемічних правил, влада району, вирішила прибути безпосередньо у кожний навчальний заклад та привітати педагогів.


2.10.2020 | Уряд ухвалив план заходів щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України

Кабінет Міністрів України 30 вересня затвердив своїм розпорядженням план заходів на 2020 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки. Проект плану розроблено Держкомтелерадіо спільно з Міністерством культури та інформаційної політики.


2.10.2020 | В області на стаціонарному лікуванні перебувають 438 пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19

Станом на сьогодні в області зареєстровано 13968 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 131 за минулу добу. Всього за час пандемії одужало 6536пацієнтів, померло 318.


2.10.2020 | П’ять проектів громадських об’єднань отримають фінансову підтримку із обласного бюджету

Відбулося засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій інститутів громадянського суспільства та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів) за рахунок коштів обласного бюджету і відкритий захист конкурсних пропозицій громадських об’єднань, поданих на додатковий конкурс.


30.09.2020 | Фахівці з рекрутингу служби зайнятості до ваших послуг!

Що робити роботодавцеві, аби максимально оперативно знайти потрібного працівника? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!


30.09.2020 | З професійним святом вітали бібліотекарів району

Вже двадцять два роки поспіль 30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день ми відзначаємо високу місію Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.


30.09.2020 | Національний проект «Велике будівництво» дасть можливість у наступному році відновити і зберегти ряд об’єктів культурної спадщини на території області

Про підготовку закладів культури області до роботи в осінньо - зимовий період 2020-2021 рр. йшлося на колегії управління культури, національностей та релігій ОДА, яка відбулася 29 вересня за участі заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Фербея.


29.09.2020 | Головною метою політики має стати інклюзія людей поважного віку в активне життя, – Марина Лазебна

Міністр соціальної політики Марина Лазебна напередодні Міжнародного дня людей похилого віку взяла участь у „круглому столі” у режимі відеоконференції на тему „Соціальний захист людей похилого віку” у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області