22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
3.10.2019 | Розглянуто питання щодо надання соціальних виплат

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулось чергове засідання комісії щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісія діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». На її засіданнях розглядаються питання відновлення, припинення соціальних виплат тимчасово переміщеним особам, які проживають на території Снятинського району.


3.10.2019 | На засіданні комісії розглянули заяви жителів району щодо надання житлових субсидій

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась комісія по розгляду заяв громадян для призначення і виплат державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг.


3.10.2019 | Снятинщина урочисто відзначить національне і релігійне свято Покрови

14 жовтня – День Захисника України, свято Української Повстанської Армії, День Українського Козацтва, які духовно об’єднані святою Покровою Богородиці, яка є покровителькою Українського воїнства. 


3.10.2019 | Снятинську поліцію очолив підполковник поліції Володимир Антонюк

2 жовтня у Снятинському відділенні поліції представлено нового керівника – підполковника поліції Володимира Антонюка. Т.в.о начальника Снятинського відділення поліції Косівського відділу поліції В. Антонюк раніше працював на посаді начальника сектору реагування патрульної поліції Снятинщини. 


2.10.2019 | В районі відзначили День працівників освіти

Вже традиційно на початку жовтня працівники освітянської галузі відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 2 жовтня в приміщенні в районного будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вчителя. Тут зібралася чимала когорта працівників освіти району. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітали депутат обласної ради Василь Дудкевич, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, заступник голови районної ради Петро Маліборський, міський голова Анатолій Шумко.


2.10.2019 | Увага: виявлено небезпечне куряче філе, що експортується з Польщі

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів отримала інформаційні повідомлення системи RASFF від 24 вересня 2019 року №11.1.3-26/15375 стосовно виявлення сальмонели в філе птиці охолодженому, що експортується з Польщі (виробництва CEDROBS.A.№PL 14023901 WE) до окремих держав-членів ЄС, в тому числі до України - ТОВ "ВІРТУС ТРЕЙД" (проспект – Гагаріна, 112/13, м. Дніпро, Дніпропетровська область). 


2.10.2019 | Про порядок усиновлення

Що таке усиновлення? Згідно з українським законодавством усиновлення  - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України). 


1.10.2019 | До уваги жителів Снятинського району, які одержують пільги на оплату за житлово-комунальні послуги!

З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги. На вибір пільговика, пільга може надаватися як у грошовій готівковій так і в безготівковій формі. У грошовій готівковій формі пільговики зможуть отримувати пільги «живими» грошима з початку опалювального сезону за умови подання заяви та рахунка відкритого в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) до 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги.


1.10.2019 | Проведено семінар на тему «Про забезпеченя жителів Снятинського району субсидіями, пільгами на оплату житлово комунальних послуг та іншими соціальними виплатами»

Сьогодні в приміщенні Снятинської районної державної адміністрації працівникими Управління соціального захисту населення проведено семінар на тему «Про забезпеченя жителів Снятинського району субсидіями, пільгами на оплату житлово комунальних послуг та іншими соціальними виплатами».


1.10.2019 | Денис Шмигаль: Прикарпаття отримає близько двох з половиною мільйонів євро для розвитку регіону

Сьогодні в залі засідань облдержадміністрації за участі Дениса Шмигаля, директора Спільного технічного секретаріату Програми HU-SK-RO-UA Арона Сокача відбулася офіційна Церемонія підписання грантових контрактів у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області