25 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
31.07.2019 | Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення

В умовах сьогодення актуальною темою залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.


30.07.2019 | В один клік без черг та хабарів: Глава держави підписав Указ щодо розвитку електронних послуг

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», що спрямований на упорядкування та забезпечення прозорості роботи державних реєстрів, розвиток сучасних засобів електронної ідентифікації та запровадження пріоритетних для громадян і бізнесу електронних державних послуг.


30.07.2019 | На честь Дня Незалежності у Києві відбудеться Хода Гідності – Андрій Богдан

Цього року Україна відзначатиме День Незалежності у новому форматі. На честь свята у Києві відбудеться Хода Гідності. Про це під час брифінгу повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Богдан. 


30.07.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


29.07.2019 | Що ви знаєте про поліомієліт?

Поліомієліт/гострі в'ялі паралічі (ГВП) —  гостре інфекційне захворювання людини вірусної етіології, це кишковий вірус, відноситься до роду ентеровірусів. яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту. Найнебезпечніший з них - дикий поліовірус, який сприяє розвитку гострого паралітичного поліомієліту. При тяжких формах перебігу захворювання характеризується ураженням сірої речовини спинного мозку та інших відділів центральної нервової системи з розвитком атрофічних паралічів та парезів кінцівок і тулуба.


29.07.2019 | Оголошення!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СНЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ!

 

З метою підготовки до реалізації з 01.10.2019 року Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 управління соціального захисту населення Снятинської районної державної адміністрації просить жителів Снятинського району, які мають право на пільги (учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, багатодітні сім’ї, особи ЧАЕС та сільські педагоги, медики, бібліотекарі, працівники культури на пенсії) надати свій номер мобільного телефону до органів місцевого самоврядування по місцю проживання до 07.08.2019 року.

 

Жителі м. Снятин звертаються у Снятинську міську раду.

Жителі смт. Заболотів звертаються у Заболотівську селищну раду ОТГ.

Жителі сіл звертаються у сільські ради по місцю проживання.


29.07.2019 | День профілактики повторних правопорушень

Сьогодні у Снятинському районному секторі для засуджених осіб проведено ряд профілактичних заходів з метою профілактики вчинення повторних правопорушень.29.07.2019 | Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

29 липня голова Снятинської райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів черговий прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. В результаті було розглянуто 3 звернення, які в основному стосувалися земельного спору з суміжним землекористувачем та соціального захисту.


26.07.2019 | ОГОЛОШЕННЯ!!!


26.07.2019 | Відбулася зустріч директора Львівського теруправління НАБУ з громадськістю району

Сьогодні в великому залі адмінбудинку під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка відбулася зустріч директора Львівського теруправління НАБУ з керівниками та працівниками структурних підрозділів, апарату райдержадміністрації та громадськістю району.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області