19 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
22.10.2019 | Порядок оцінювання результатів службової діяльності державних службовців районної державної адміністрації у 2019 році розглянуто на семінарі-навчанні з працівниками кадрових служб

Відповідно до частини одинадцятої статті 44 Закону України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від  23 серпня 2017 р. № 640 (із змінами), Методичних рекомендацій щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», та затвердження висновку, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 29 серпня 2018 року № 208-18 (у редакції наказу Національного агентства України з питань державної служби від 24 вересня 2019 року № 177-19), розпорядження районної державної адміністрації від 01 жовтня 2019 року № 54/02-06 «Про визначення результатів виконання завдань у 2019 році державними службовцями районної державної адміністрації», сьогодні, керівник апарату районної державної адміністрації  Вікторія Клипич провела семінар-навчання з керівниками та відповідальними особами з питань управління персоналом у структурних підрозділах районної державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права з питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2019 році.


22.10.2019 | Україна обмежить використання пластикових пакетів: профільний Комітет з питань екологічної політики проголосував за проект Закону

Пластикові пакети, якими ми звикли користуватися, зазвичай виготовлені з поліетилену. У навколишньому середовищі вони розкладаються роками, лише 6% кульків потім потрапляє на переробку. Щоб мінімізувати шкоду для природи, у парламенті зареєстрували законопроект 2051-1 про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.


22.10.2019 | Денис Шмигаль: В умовах подій на Сході держави необхідно популяризувати службу у Збройних силах України

Планове завдання щодо виконання осіннього призову в області виконано на 37 відсотків. Зокрема, із 460 осіб на службу у війська відправлено 170 призовників. Такі дані сьогодні під час наради під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля озвучив військовий комісар Івано-Франківського обласного комісаріату Володимир Ярмошук.


22.10.2019 | Внесено зміни до законодавства України щодо виконання військового обов’язку

17 жовтня під час засідання Верховної Ради України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби». Відповідний законопроект № 0906 підтримали 278 народних депутатів.


22.10.2019 | Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.


21.10.2019 | У 2019 році в Україні запрацювала Програма з термореновації багатоквартирних будинків від державного Фонду енергоефективності

Програма Фонду передбачає часткове відшкодування (отримання гранту) вартості реалізації проектів термореновації для Об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Детальна інформація про цілі та принципи роботи Програми знаходиться за посиланням: 

http://www.minregion.gov.ua/.../.../09/EE_Fund_brochure_ua-1.pdf

 

 

 


21.10.2019 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


21.10.2019 | Микола Пішак: "На контроль моніторинг температурного режиму в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району"

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


21.10.2019 | Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Крім багатьох інших негараздів сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини  між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату  меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати — у “конверті”. Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. 


21.10.2019 | Микола Гуцуляк здійнив прийом громадян

21 жовтня  заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області