22 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
30.12.2020 | Легалізація робочих місць та заробітної плати – перший крок до економічного розвитку держави

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з’ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.


28.12.2020 | Андрій Бойчук: Боротьба з COVID-19, децентралізація та постійна комунікація з громадами, «Велике будівництво» – найперші пріоритети моєї роботи

Сьогодні під час онлайн-наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій, територіальних громад і представниками громадських організацій Прикарпаття відбулося представлення новопризначеного голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Зазначимо, що відповідний Указ № 585/2020 про призначення Глава держави підписав 24 грудня цього року.


28.12.2020 | Міноборони обіцяє на 30% підвищити грошове забезпечення військових

У Міністерстві оборони України повідомили про заплановане підвищення на 30% грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України. Підвищення відбудеться після запровадження нової системи грошового забезпечення військових, яка наразі розробляється (за так званим американським зразком).


28.12.2020 | Держпродспоживслужба закликає: стережіться шахраїв!

За інформацією деяких представників ресторанного бізнесу Прикарпаття, в області мають місце випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб, які називають себе працівниками Держпродспоживслужби і, створюючи видимість проведення перевірок, намагаються чинити тиск на суб’єктів господарювання, вимагаючи незаконної винагороди.


28.12.2020 | Андрій Бойчук призначений головою Івано-Франківської ОДА – указ Президента

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука. Відповідний указ № 585/2020 Глава держави підписав 24 грудня.


24.12.2020 | Щодо підготовки до виплати пенсій у 2021 році

З метою забезпечення у 2021 році виплати та доставки пенсій за місцем проживання одержувачів та укладання у порядку, передбаченому Законом України “Про публічні закупівлі”, відповідних договорів всіма без винятку органами Пенсійного фонду України забезпечено проведення переговорів з національним оператором поштового зв’язку, функції якого виконує акціонерне товариство “Укрпошта”, з підписанням відповідних протоколів.


24.12.2020 | В Івано-Франківську вшанували В’ячеслава Чорновола

Сьогодні в обласному центрі відбулося урочисте віче з нагоди річниці від Дня народження Героя України, українського політика, засновника Народного Руху України В’ячеслава Чорновола. Захід розпочався панахидою та покладанням квітів до погруддя В’ячеславу Чорноволу на початку однойменної вулиці.


24.12.2020 | Президент підписав закон щодо забезпечення доступу українських громадян до якісних вакцин проти COVID-19

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1075-ІХ. Документ створює умови для забезпечення доступу населення України до безпечних, якісних та ефективних вакцин проти COVID-19. Зокрема, скорочуються строки затвердження клінічних випробувань та проведення державної реєстрації для вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби.


24.12.2020 | З 1 січня 2021 року ставка ПДВ для готелів знижується до 7%

23 грудня набув чинності Закон України від 04.11.2020 р. № 962-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій». Закон впроваджує податкові стимули для підтримки діяльності у сфері креативних індустрій, культури, туризму, спорту та інших гуманітарних сферах.


24.12.2020 | Денис Шмигаль: Україна матиме достатньо ресурсу для закупівлі вакцин

Уряд активно працює, щоб у 2021 році Україна гарантовано мала значно більшу кількість вакцин, окрім запланованих 8 млн доз у межах глобальної ініціативи COVAX. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 23 грудня.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області