20 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24.07.2019 | На Прикарпатті з початку року працевлаштовано майже 44 тисячі осіб

Як зазначили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, з початку року роботодавцями Прикарпаття офіційно працевлаштовано 43814 осіб.Про це свідчать подані платниками до органів ДФС повідомлення про прийняття на роботу найманих працівників.


24.07.2019 | Для збереження врожаю

В Україні триває жнивна кампанія. Чи встигнуть аграрії зібрати достатньо врожаю із такою кількістю пожеж, які щодня виникають на полях? Питання дуже актуальне. Адже щодня в державі згорають десятки гектарів потенційного хліба, який вже ніколи не опиниться на столах українців.


24.07.2019 | У Снятині відбулась спільна нарада працівників сектору пробації з представниками місцевої прокуратури та державної виконавчої служби

23 липня в Снятині відбулася спільна нарада представників сектору пробації, місцевої прокуратури та державної виконавчої служби з обговорення питань щодо організації виконання судових рішень про притягнення до відповідальності за несплату аліментів.


24.07.2019 | Зустріч директора Львівського теруправління НАБУ з громадськістю Снятинського району

26 липня о 10:00 год в приміщенні райдержадміністрації директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський зустрінеться з представниками громадськості і жителями Снятинського району. Під час зустрічей Тарас Лопушанський поспілкується з громадянами, поінформує їх про завдання і результати роботи НАБУ, повноваження та результативність роботи Львівського територіального управління, надасть контактну інформацію для звернень, відповість на запитання.


23.07.2019 | Щодо запровадження допомоги багатодітним сім’ям

З 1 квітня цього року запроваджено допомогу багатодітним сім’ям, яка виплачується батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця в розмірі 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.


23.07.2019 | Щодо якості питної води з природніх джерел

Інформую, що в липні  місяці поточного року було відібрано  проби  води питної з природних джерел  сіл  Стрільче урочище «Біленька» та Ясенів – Пільний  Городенківського району,  с. Балинці , м. Снятин ,вул. Касіяна Снятинського району та досліджено   за показниками епідемічної безпеки та санітарно – хімічними показниками безпечності та якості питної води.


22.07.2019 | Проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Відділ у Снятинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області інформує про те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105 впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка вже затверджена  наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018  № 552 та набрала чинності з  1 січня  2019 року.    


22.07.2019 | Володимир Зеленський підписав Указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури Президент Володимир Зеленський підписав Указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.


22.07.2019 | Легалізація зайнятості та заробітної плати

18 липня 2019 року Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади проведено виїзний семінар з роботодавцями на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати». Метою проведення заходу є інформування про переваги легальної зайнятості та дотримання трудового законодавства.  


19.07.2019 | Небезпека кору триває

Кір -  це гостра вірусна хвороба людини з групи інфекційних захворювань, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.   РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області