19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Україна-НАТО
 На головну

Розпорядження  Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 р. № 35-р «Про затвердження плану заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки»

Указ Президента України від 10.04.2019 року № 117/2019 "Про Річну національну програму під егідою Комісії України - НАТО на 2019 рік"

Указ Президента України від 2.10.2018 р. №298/2018 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО»

Указ Президента України від 28.03.2018 р. №89/2018 «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік»

 

Новини «Україна – НАТО»

Згідно розпорядження голови Снятинської РДА №98 від 08.04.2019, щорічно 9 липня Україна відзначає День підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО.

 

Приєднання України до НАТО є «єдино можливою міжнародною гарантією безпеки нашої держави» і має глибоке цивілізаційне значення для нашої країни так як являється одним із ключових маркерів, який визначає наше майбутнє.

 

В Снятинській ЦРБ проведено годину пізнання «Реалії української Хартії», на якій відзначено, що Україна є демократичною державою Європи, котра і на сьогоднішній день зі зброєю в руках доводить відданість цінностям Вільного Світу та своє право бути визнаною і невід’ємною його частиною. Для користувачів експонується постійно діюча виставка «НАТО. Україна. Безпека. Захист. Стабільність».

 

Окрім того, у бібліотеках району організовано та проведено ряд заходів: виставки-перегляди «Заради миру та безпеки», година спілкування «НАТО – історія створення спільної системи захисту» - бібліотека – філія с. Вовчківці, урок мужності «Партнерство заради миру: Альянс і Міжнародне право» - бібліотека – філія с. Устя, зустріч із молоддю  «Україна – НАТО: практичні кроки на шляху інтеграції» -  бібліотека – філія с. Балинці, зустріч  - презентація «Що таке НАТО?» - бібліотека – філія с. Хутір – Будилів; бесіда за круглим столом «Громадськість держави: рух за Україну в НАТО» - бібліотека – філія с. Княже; тематична полиця «НАТО – Україна: сьогодення Альянсу» - бібліотека – філія с. Потічок; постійно діюча виставка «Вступ України до НАТО – стратегічна мета зовнішньої політики» - бібліотека – філія с. Видинів; година – роздум «НАТО: від Брюссельського договору до сьогодення» - бібліотека – філія с. Стецева; Віртуальна подорож «НАТО, як інструмент ефективного протистояння ідеологічній, політичній та військовій загрозі національній безпеці» - бібліотека – філія с. Хлібичин; виставка протягом року «НАТО – Україна: мирна місія ХХІ століття» - бібліотека – філія с. Хом’яківка; урок – диспут з елементами гри «Україна – НАТО: за і проти» - бібліотека – філія с. Орелець.
РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області