27 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Про цей сайт
 На головну

 

Організацію функціонування офіційного Веб-сайту райдержадміністрації передбачано розпорядженням голови районної державної адміністрації від 14.03.2011 року № 98 “Про інформаційно-аналітичне забезпечення та офіційний Веб-сайт райдержадміністрації”, Положенням про порядок надання інформаційно-аналітичних матеріалів, та регламентом ведення Веб-сайту райдержадміністрації з визначенням конкретних структурних підрозділів та посадових осіб, відповідальних за своєчасну підготовку і подання інформації та її зміст за кожним тематичним напрямом, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 N "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади" з урахуванням вимог цього Порядку.

 

Структура головної сторінки веб-сайту райдержадміністрації відповідає структурі веб-порталу органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

Матеріали, що складають інформаційне наповнення офіційного Веб-сайту райдержадміністрації, за своїм характером розподілені на три категорії:

 

статичні матеріали;

динамічні матеріали;

потокові.

 

До категорії статичних належать матеріали, які зберігають свою актуальність протягом великого часу (Напр. розділи: відомості про адміністрацію, юридична адреса і ін.).

До категорії динамічних належать матеріали, актуальність яких зберігається лише протягом обмеженого часу, через що вони повинні систематично оновлюватися (Напр. розділи: діяльність органу, вакансії і ін.).

 

До категорії потокових матеріалів належать такі, що втрачають актуальність свого змісту протягом короткого проміжку часу (кількох днів, а іноді і годин. Напр. рубрика новини, оголошення і. ін.).

 

Оновлення всіх матеріалів здійснюється у міру надходження.

 

Організація інформаційних матеріалів на офіційному веб-сайті райдержадміністрації має ієрархічну структуру, що передбачає розміщення даних на декількох рівнях в розділах сайту (на веб-сторінках). У середині веб-сторінок допускаються впорядковані або окремі перехресні посилання на довільні рівні ієрархії, у залежності від тематичного зв'язку між даними. Такий взаємозв'язок становить гіперструктуру сайту і забезпечує максимальну прозорість його структури.

 

Розміщення новин на веб-сайті відбувається за принципом винесення заголовка новини, коментару-анотації новини, відповідного фотоматеріалу з наступним посиланням на повний текст документа.
РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області