20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
20.11.2019 | Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним з пріоритетів державної політики

Міністерством соціальної політики України під керівництвом заступника міністра Олега Коваля 19 листопада організовано селекторну нараду з метою обговорення попередніх результатів використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

20.11.2019 | Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, – це вже успіх. 

20.11.2019 | Соціальна реклама

19.11.2019 | Засідання Ради роботодавців в Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

19 листопада Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців району при районній філії. Відкрив засідання Ради роботодавців Василь Спасюк – голова Ради роботодавців, який зазначив, що основним завданням заходу є вдосконалення стратегії взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та сприяння зменшенню відтоку трудових ресурсів з району.

19.11.2019 | Про пілотний проект з пенітенціарної пробації у співпраці з ГО «Вільна зона»

19 листопада при Снятинській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Гуцуляка Миколи за участю начальника Снятинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Терентьєва Євгена відбулося чергове засідання спостережної комісії.

19.11.2019 | Оголошення!

21 листопада, у свято Собору Архистратига Михаїла, в Україні відзначають День Гідності та Свободи, а також спогад про 6-у річницю початку акцій протесту на Євромайдані, який переріс у Революцію Гідності 2013-2014 років.

 

У м. Снятині пам'ятні заходи із молитвою та спогадами учасників революційних подій, масових акцій всенародного протесту відбудуться біля меморіалу Героям Небесної Сотні. Початок молебню о 10.30 год. Запрошуються представники громадськості міста та району, активісти Євромайдану, учасники бойових дій на Сході України, духовенство, влада, молодь.

18.11.2019 | Відбулась щотижнева нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

18.11.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів черговий  прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.

18.11.2019 | Управління Держпродспоживслужби в Снятинському районі інформує - запущено мас-медійний проект «СТОП Фальсифікат»

14 листопада відбулася онлайн презентація масштабного масмедійного проекту «СТОП Фальсифікат». В ході заходу було обговорено причини насичення ринку фальсифікатом, механізм роботи проекту та його переваги для споживачів. Захід відбувся в стінах інформагентства «Укрінформ», в ньому взяли участь представники державного рівня, громадські організації, також до участі були запрошені представники Європейської Бізнес Асоціації та Американської торговельної палати в Україні та  асоціації  товаровиробників  в Україні.  

18.11.2019 | Медичні огляди - обов’язкові!

В області, як і в цілому по Україні зберігається епідемічний рівень поширення туберкульозу. Також область залишається епідемічним регіоном Західної України  щодо кількості зареєстрованих випадків геогельмінтозів. За 10 місяців поточного року в Снятинському районі зареєстровано 21 випадків туберкульозу, в тому числі 3 випадки серед працівників організованих колективів.                                            


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області