22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
22.11.2019 | У СНЯТИНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ЦОК

21 листопада в Снятинському управлінні по експлуатації газового господарства відкрито сучасний Центр обслуговування клієнтів. Участь у відкритті взяли заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, голова районної ради Іван Угрин, міський голова Анатолій Шумко, представники ПАТ «Івано-Франківськгаз» та працівники Снятинського управління. Акт освячення новоствореного Центру провели декан Снятинський УГКЦ, митрофорний протоієрей Теодор Оробець та протоієрей ПЦУ Микола Марусяк. 

21.11.2019 | В районі відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року - є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада. 

21.11.2019 | Президент підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» № 249-ІХ, ухвалений Верховною Радою 30 жовтня 2019 року. 

21.11.2019 | Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.


20.11.2019 | Забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним з пріоритетів державної політики

Міністерством соціальної політики України під керівництвом заступника міністра Олега Коваля 19 листопада організовано селекторну нараду з метою обговорення попередніх результатів використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

20.11.2019 | Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, – це вже успіх. 

20.11.2019 | Соціальна реклама

19.11.2019 | Засідання Ради роботодавців в Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

19 листопада Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців району при районній філії. Відкрив засідання Ради роботодавців Василь Спасюк – голова Ради роботодавців, який зазначив, що основним завданням заходу є вдосконалення стратегії взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та сприяння зменшенню відтоку трудових ресурсів з району.

19.11.2019 | Про пілотний проект з пенітенціарної пробації у співпраці з ГО «Вільна зона»

19 листопада при Снятинській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Гуцуляка Миколи за участю начальника Снятинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Терентьєва Євгена відбулося чергове засідання спостережної комісії.

19.11.2019 | Оголошення!

21 листопада, у свято Собору Архистратига Михаїла, в Україні відзначають День Гідності та Свободи, а також спогад про 6-у річницю початку акцій протесту на Євромайдані, який переріс у Революцію Гідності 2013-2014 років.

 

У м. Снятині пам'ятні заходи із молитвою та спогадами учасників революційних подій, масових акцій всенародного протесту відбудуться біля меморіалу Героям Небесної Сотні. Початок молебню о 10.30 год. Запрошуються представники громадськості міста та району, активісти Євромайдану, учасники бойових дій на Сході України, духовенство, влада, молодь.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області