15 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
14.11.2019 | Обговорення бюджетних показників 2020 року

14 листопада 2019 року Верховна Рада України в цілому ухвалила Держбюджет-2020. Цього ж дня у залі засідань районної ради відбулися обговорення бюджетних показників 2020 року. 
У обговоренні взяли участь заступник голови районної ради Петро Маліборський, начальник фінансового управління РДА Анастасія Позичайло, начальник УДКС в районі Олена Мамчур, керівники бюджетних установ та організацій, бухгалтери міської та сільських рад, керівники територіальних громад району.

 

14.11.2019 | Соціальний проект від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

 

13.11.2019 | Дотримуйтеся правил безпечної поведінки у побуті

Характерною особливістю сучасного житла є наявність горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу.

 

13.11.2019 | Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

 

13.11.2019 | 100 днів Шмигаля

2-го серпня 2019 року головою Івано-Франківської облдержадміністрації призначено Дениса Шмигаля. У день представлення нового очільника виконавчої влади, перебуваючи на Прикарпатті, Президент України Володимир Зеленський ініціював ряд інфраструктурних проектів, зокрема, реконструкцію Івано-Франківського аеропорту, будівництво дороги Яблунів - Космач в рамках державно-приватного партнерства, відбудову мосту через річку Чечва між селами Пійло та Довга Калуська.

 

13.11.2019 | Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

 

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

12.11.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участю голови районної ради Івана Угрина, керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району.

 

11.11.2019 | День кар'єри

Момент вибору професії – чи не найважливіший у житті кожної людини. Так, цей вибір зворотній та не остаточний, рішення можна змінювати багато разів протягом життя, але ж хочеться не помилитися з самого початку. Бо ж з моменту обрання бажаної спеціальності починається шлях освоєння професії, отримання тих цінних знань і навичок, що з роками допоможуть стати кращим у своїй справі, зробити кар’єру, здобути визнання.

11.11.2019 | Спортивні обнови Снятинщини.

8 листопада, у релігійне свято Дмитра-мироточника у Борщівській сільській раді відбулася гарна довгоочікувана подія - відкриття та освячення багатофункціонального спортивного майданчика, який з'явився за фінансової підтримки обласної ради та завдяки праці сільської громади, місцевих підприємців. 

11.11.2019 | Штормове попередження

Вночі та вранці 12 листопада по області очікується туман з видимістю100-500 метрів. Вдень 12 листопада по області очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області