20 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
20.08.2019 | Як правильно підготувати дитину до школи?

Перед початком навчального року у батьків виникають проблеми щодо купівлі одягу, взуття, шкільних приладь дітям. Тому необхідно врахувати наступні поради. Одяг необхідний дитині не тільки для захисту від несприятливих чинників навколишнього середовища, для теплового комфорту, але й доброго самопочуття. Хоча люди приділяють більше уваги його естетичному аспекту, проте гігієнічне значення одягу є найважливішим для здоров’я організму.

 

20.08.2019 | Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №585 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям. Для отримання допомоги потрібно подати заяву, де дається згода сім”ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно.

 

20.08.2019 | Дитина чекає на Вас. Врятуйте дитину від сирітської долі

На цьому тижні до служби у справах дітей Снятинської райдержадміністрації надійшло рішення суду про усиновлення дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебувала на первинному обліку служби.  Це означає, що ще одній дитині подаровано щасливе майбутнє. Разом з тим, на обліку дітей, які можуть бути усиновленими є інші діти,  для яких сім’я – це любов, повага і безкорисність одне до одного  та найбільша мрія кожного. Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими. Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (в тому числі дітей старшого віку та дітей з інвалідністю) та є важливим завданням в контексті реалізації Нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

19.08.2019 | Богдан Свіщовський: «Зараз важливо, щоб перед початком нового навчального року кожна дитина пройшла профілактичний огляд та отримати довідку від лікаря про стан здоров’я та готовність дитини до школи»

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

19.08.2019 | Фінансове управління райдержадміністрації взяло участь в роботі двадцять шостої сесії районної ради сьомого демократичного скликання

Фінансове управління райдержадміністрації 15 липня взяло участь в роботі двадцять шостої сесії районної ради сьомого демократичного скликання. Безпосередньо фінансовим управлінням підготовлено ряд проектів важливих для життєдіяльності району рішень, що виносились на розгляд сесії районної ради. Одним із таких рішень є рішення про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 року №761-23/2018 «Про районний бюджет на 2019 рік». Відповідно до внесених змін за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету додатково на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району спрямовано 1459,0 тис.грн., що частково зменшило незабезпеченість із виплати заробітної плати. Також додатково виділені кошти на такі статті затрат як фінансування:

19.08.2019 | Делегація з Снятинського району взяла участь у Х обласному фестивалі аматорських мистецтв «Покутські джерела»

18 серпня делегація з Снятинського району на чолі з головою районної державної адміністрації Богданом Свіщовським у м. Коломия взяла участь у Х обласному фестивалі аматорських мистецтв «Покутські джерела». Фестиваль презентує фольклорно-етнографічні особливості, музично-пісенну культуру, народні ремесла покутського краю та покликаний популяризувати, відроджувати, примножувати його надбання.

19.08.2019 | Сьогодні в Україні православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені

У народі є така приказка: "Яблучний Спас – пішло літо від нас". Саме після Другого Спасу можна вже відчути перший подих осені, свіже прохолодне повітря, а подекуди й пожовкле листя. У релігійному значення це свято символізує Преображення Ісуса Христа. За Біблією, Христос завів трьох апостолів – Петра, Якова й Івана на гору Фавор і преобразився перед ними. Тоді вони побачили його Божество у людській природі.

16.08.2019 | Відбулось друге засідання організаційного комітету

Сьогодні відбулось, друге засідання організаційного комітету по відзначенні прийдешніх державних свят Дня державного прапора та 28-ї річниці Незалежності України за участі районного керівництва та членів оргкомітету.  

 

 

16.08.2019 | Одним із найважливіших елементів роботи органів пробації є співпраця із судом

Виконання рішень суду беззаперечно передбачає участь працівників пробації у судових засіданнях та співпраці із судом. З метою налагодження більш тісної співпраці, начальник Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Івано-Франківській області Євгеній Терентьєв, спільно із старшим інспектором Романом Веригою провели робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови Снятинського районного суду Василем Мар’яновичем Собком. На зустрічі також були присутні заступник керівника апарату Снятинського районного суду Іванна Фесик, начальник Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури Ірог Мельник, начальник Снятинського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталія Пазинюк. 

16.08.2019 | Захистимо Снятинський район від африканської чуми свиней та заразного вузликового дерматиту

Африканська чума свиней (АЧС) та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ) - одні із найбільш небезпечних інфекційних хворобукукавукпук44434аа свиней та ВРХ - сьогодні становлять значну загрозу тваринництву України.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області