25 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
21.05.2019 | Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський  провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де обговорювалося питання попередження виникнення надзвичайної ситуації на території Снятинського району через погіршення погодних умов.

 

21.05.2019 | Дії населення у випадку загрози виникнення повені, паводка

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали.

 

 

21.05.2019 | Богдан Свіщовський провів щотижневу оперативну нараду

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, заступника голови  райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району. Також, у нараді взяв участь голова районної ради Іван Угрин.

 

21.05.2019 | З поклоном і молитвою до Володаря дум селянських.

14 травня - День народження Василя Стефаника, класика української літератури. 148 років тому у селянській родині в Русові у цей світ прийшов майстер глибоко психологічної експресіоністичної соціальної новели з життя покутського селянства.

 

21.05.2019 | Володимир Зеленський склав присягу Президента України

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє.

 

21.05.2019 | Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів

17 травня 2019 року  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 

20.05.2019 | Штормове попередження

Вдень 20 травня по області очікується значний дощ, гроза, град.

Прогнозують посилення південно-західного вітру 15-20 м/с.

 

20.05.2019 | Обговорено важливі питання сьогодення району

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

 

20.05.2019 | Богдан Свіщовський провів прийом громадян

Сьогодні у голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбувся прийом громадян. До Богдана Романовича звернулися жителі району з такими питаннями

 

17.05.2019 | Профілактика гострих кишкових захворювань

У весняно – літній період виникає проблема захворюваності на гострі кишкові інфекції, яка пов’язана із активізацією факторів передачі.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області