5 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.НОВИНИ
5.12.2019 | У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку.

5.12.2019 | Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

5.12.2019 | Прем’єр-міністр: Із 2020 року вводимо КРІ (ключові показники ефективності) роботи для голів ОДА

Із 2020 року Уряд запроваджує системну оцінку показників роботи голів ОДА. Той чиновник, який систематично не показуватиме результати — буде звільнений з посади. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з головами обласних держадміністрацій. 

4.12.2019 | Про відзначення Дня Збройних Сил України

Заступник голови районної державної адміністрації Микола Гуцуляк провів засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі дня Збройних Сил України.

4.12.2019 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання про квартальний перегляд і коригування індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають на профілактичному обліку органу опіки та піклування Снятинської райдержадміністрації та таких, що опинились у складних життєвих обставинах.

4.12.2019 | Обережно: обмороження!

Вплив на організм низьких температур, обумовлює ризик переохолодження й обмороження. При цьому наступає розлад кровообігу, спочатку шкіри, а потім - і глибше розташованих тканин, після чого настає їх омертвіння.

3.12.2019 | Проведено нараду щодо прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки

2 грудня фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено нараду з керівниками бюджетних установ району щодо проекту районного бюджету на 2020 рік та прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки. В ході наради керівником фінансового управління А.В. Позичайло озвучено граничні обсяги асигнувань для головних розпорядників коштів районного бюджету, що закладені в проекті районного бюджету на 2020 рік та обсяги фінансування місцевих програм з районного бюджету на 2020 рік.

3.12.2019 | Верховна Рада ухвалила законопроект №1010 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції".

Закон вносить зміни до Закону "Про запобігання корупції" стосовно визначення правового статусу викривачів корупції, їх прав та гарантій захисту, забезпечення умов для розкриття інформації про корупцію. Водночас цей закон доповнюється статтею 53-7 "Винагорода викривачу", яка передбачає, що право на винагороду має викривач, який повідомив про корупційний злочин, грошовий розмір предмета якого або завдані державі збитки від якого у п'ять тисяч і більше разів перевищують розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на час вчинення злочину, зокрема, через засоби масової інформації, журналістів, громадські об'єднання та професійні спілки, які визначені як зовнішні канали.

3.12.2019 | Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначив 10-й ювілей від дня відкриття

3 грудня у с. Стецева  в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначили10-річний ювілей. Саме стільки років минуло з часу заснування закладу. З нагоди знаменної дати відбулися урочисті заходи, на які завітали представники влади заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, заступник голови районної ради Петро Маліборський та міський голова Анатолій Шумко,  щоб привітати колектив та директора територіального центру Галину Дороніну.

2.12.2019 | Відбулося засідання членів міжвідомчої ради

2 грудня 2019 року в Снятинській районній державній адміністрації відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми  під головуванням керівника апарату райдержадміністрації  Клипич В.В.  


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області