24 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
24.01.2020 | Розглянуто питання щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району

Під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином, заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком за участі начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Уляни Іванійчук відбулася нарада з директорами навчальних закладів району та керівниками органів місцевого самоврядування.

24.01.2020 | Проведено семінар-нараду з керівниками та спеціалістами птахо господарств різної форми власності

Відповідно   до оперативної  інформації  Головного  управління  Держпродспоживслужби  у  Вінницькій  області  19.01.2020  року  в  ПП «Хутір» (с. Бучаків  Немирівського  району)  зареєстровано  загибель  птиці,  встановлено  діагноз  грип  птиці.

24.01.2020 | Спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах

З утриманням нехарактерної для української зими плюсової температури повітря у січні, спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Так, вогнеборці ДСНС вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.

24.01.2020 | Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.  За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб.

23.01.2020 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про визначення участі батька у вихованні дітей; про доцільність повернення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;  про охорону майнових прав дітей; про охорону майнових прав дитини; про охорону майнових прав малолітньої дитини; про охорону майнових прав малолітніх дітей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

23.01.2020 | В ОДА обговорили ситуацію із зимового утримання доріг місцевого значення

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провели онлайн-нараду із представниками дорожніх служб, відповідальних за зимове обслуговування автошляхів Івано-Франківщини, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття», департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, голів райдержадміністрацій, міст Болехів та Яремче. 

23.01.2020 | Настановча нарада з медичними працівниками району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський за участі голови районної ради Івана Угрина провів робочу нараду із медичними працівниками з метою формування стратегії розвитку медичної галузі району у 2020 році. Участь у нараді взяли представники Снятинської ЦРЛ, управління Держпродспоживслужби у Снятинському районі, комунального закладу Снятинської районної ради «Снятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та сімейні лікарі сільських амбулаторій.

23.01.2020 | Розпочався робочий візит Президента України до Ізраїлю

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Держави Ізраїль. Президент візьме участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц.

23.01.2020 | Відбувся семінар-навчання щодо особливостей декларування 2020 року

Сьогодні в малому залі адмінбудинку під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич відбувся семінар-навчання щодо особливостей декларування 2020 року. На семінар було запрошено структурні підрозділи райдержадміністрації керівники та секретарі органів місцевого самоврядування.

22.01.2020 | Відбулась нарада із керівниками агроформувань та фермерських господарств району

Сьогодні в малій залі адмінбудинку під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з начальником управління агропромислового розвитку Василем Пупенком відбулась нарада із керівниками агроформувань та фермерських  господарств Снятинського району.   


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області