19 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
18.09.2019 | ЩАСЛИВА ДИТИНА ОБРАЖАТИ ІНШИХ НЕ БУДЕ!!!
Діти цілком природно відчувають страх і засмучення, коли їх утискають інші діти. Але вони можуть перешкоджати булінгу, демонструючи свою впевненість, фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ проведено бесіду з елементами тренінгу для учнів 7-9 класів в Хлібичинській ЗОШ І-ІІ ступенів на тему "Профілактика булінгу". З учнями розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясували, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Дослідили причини та наслідки булінгу для "БУЛЕРА", "ЖЕРТВИ", "КРИВДНИКА". Визначили шляхи виходу із ситуації булінгу.
18.09.2019 | Ті що стоять на сторожі життя...

Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. В урочистостях взяли участь і вітали рятівників району голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан та начальник Снятинського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Шокалюк.

17.09.2019 | Денис Шмигаль: Проведення перепису населення позитивно вплине на розвиток України

«Від того, наскільки якісно буде проведено Всеукраїнський перепис населення у 2020 році, без перебільшення, залежатиме подальше майбутнє держави. Щоб ефективно підійти до виконання цього важливого завдання на рівні області, потрібно забезпечити чітку координацію дій та співпрацю між структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств і відомств, органами місцевого самоврядування», - наголосив очільник Прикарпаття Денис Шмигаль під час щотижневої наради.

17.09.2019 | Шановні жителі Снятинського району!

Згідно розпорядження президента України №329 я припиняю виконання обов’язків голови Снятинської районної державної адміністрації.

 

Хочу висловити щирі слова подяки всім, хто працював разом зі мною протягом останніх років, пліч о пліч докладав багато зусиль для забезпечення сталого розвитку Снятинського району. Наша віра в справу, яку робимо та командна праця дозволила зробити чимало добрих справ. То ж ми маємо чим гордитися.

 

Особливо хочу подякувати колективу Снятинської райдержадміністрації за надану мені довіру - у вашому дружному, молодому колективі я отримав безцінний досвід керівника. Комфортна атмосфера допомогла мені повірити в свої сили і пробудила творчу енергію.

 

Я залишаю цю посаду у щирому переконанні, що Снятинщина має всі можливості стати однією з найрозвинутіших в Івано-Франківській області, чого щиро бажаю. На цьому шляху завжди готовий буду підтримати всі добрі ініціативи, спрямовані на добро жителів нашого району.

 

Тож, дозвольте побажати Вам від щирого серця й від усієї душі міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та нові добрі починання у розбудові Снятинщини.

 

Слава Україні!

 

З повагою та вдячністю, Богдан Свіщовський, голова Снятинської райдержадміністрації 20.04.2016 – 16.09.2019

16.09.2019 | Денис Шмигаль офіційно представив своїх заступників На початку апаратної наради керівник ОДА

Денис Шмигаль анонсував кадрові зміни. За його словами, на посаді заступника голови ОДА залишається Віталій Федорів. Окрім того, Денис Шмигаль представив своїх нових заступників. Ними стали Василь Івасик, Дмитро Романюк та Світлана Онищук. Керівником апарату наразі залишається Роман Маланій. 


16.09.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

16.09.2019 | У зв’язку з настанням теплої погоди під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі зі зміями

Змії водяться поблизу боліт, в лісах, горах і на луках. Єдина умова – наявність поблизу (не більше 100 м. від гнізда) відкритих ділянок для прийняття сонячних ванн. Коли температура повітря перевищує середні показники, їх активність знижується, вони стають малорухомими і млявими, тому, зазвичай, люди отримують укуси, якщо випадково наступають, сідають або лягають на плазунів.

16.09.2019 | Вже шостий рік поспіль на Снятинщині проходить фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутське яблуко»

15 вересня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди VІ районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко», якого всі дуже чекали та відповідально готувалися. Урочисто відкрили свято очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які привітали гостей, творчі колективи та громади сіл із величною подією - фестивальним святом барвистої і самобутньої культури покутян.

13.09.2019 | Засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

 

13.09.2019 | Здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

Фахівцями з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно із старшим інспектором ювенальної превенції Снятинського РВ НП , здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області