23 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
22.01.2020 | Відбулась нарада із керівниками агроформувань та фермерських господарств району

Сьогодні в малій залі адмінбудинку під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з начальником управління агропромислового розвитку Василем Пупенком відбулась нарада із керівниками агроформувань та фермерських  господарств Снятинського району.   

22.01.2020 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

1. Обережно: ГРИП ПТИЦІ;

2. На Рівненщині та Чернігівщині  локалізують випадки африканської чуми свиней;

3. До уваги споживачів:  Держпродспоживслужбою заборонено продаж іграшки  з перевищеним вмістом  свинцю.

22.01.2020 | В районі відзначили День Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві. І нині, в умовах війни із сусідом-агресором, поняття Соборності наповнюється реальним змістом. Воно актуалізується як найвища цінність.

22.01.2020 | В Україні зросла мінімальна зарплата з 01 січня 2020 року

Мінімальна зарплата в Україні з 1 січня становить 4 723 гривні. Мінімальна зарплата в Україні з 1 січня 2020 року зросла на 550 гривень і становить 4 723 гривні в місяць або 28,31 гривні за годину. Середня зарплата українців за рік збільшилася на 17%. Такі розміри «мінімалки» закладені в держбюджеті на 2020 рік.

22.01.2020 | Управління соціального захисту населення інформує про початок оздоровчої кампанії з 01 лютого 2020 року

Звертаємо увагу, що оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, відбувається не лише влітку в закладах оздоровлення та відпочину.  Вже з лютого протягом року діти пільгових категорій мають можливість відпочити у ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ) та ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса). Путівки надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яку вносять батьки відповідно до пільгової категорії дитини.

21.01.2020 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

Керівництвом  Снятинської райдержадміністрації регулярно проводяться особисті прийоми громадян під час яких жителі району мають змогу звернутися  за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою. 21 січня відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації Богданом Свіщовським.

21.01.2020 | З 2021 року Євросоюз вносить зміни в правила поїздок в рамках безвізу

З 2021 року починає працювати Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS). Ця система діятиме для громадян усіх країн, що користуються правом безвізового в’їзду на територію Євросоюзу і в жодному разі не є аналогом візової системи. З 2021 року ці зміни стосуватимуться не тільки України, але й, наприклад, громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії. 

20.01.2020 | Під час щотижневої оперативної наради хвилиною мовчання вшанували загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту та жертв авіатрощі в Ірані

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

20.01.2020 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні 20 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів району, районного відділу управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України в області і районного військового комісаріату.   В нараді взяли участь міський голова Анатолій Шумко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан. Розглянуто питання стану дотримання законності і правопорядку в районі, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, виконання планових завдань з призову громадян  на військову службу за контрактом та інші.

20.01.2020 | Оголошення!


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області