17 Липень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
17.07.2019 | Актуально

Як виглядало би місто, мер якого – дитина

 

       У рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» команда Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провела конкурс, під час якого діти з усієї України у формі відео, малюнків або текстів розказували про те, яким би хотіли бачити своє місто і що змінили б у ньому, якби раптом очолили його. Найоригінальніші та найцікавіші пропозиції, лягли в основу карти «Міста Дитячих Мрій». Її використають, щоб створити у громадах дружнє середовище до дитини.

   Детальніше на https://www.facebook.com/tlumssd/

15.07.2019 | Актуально

В селі Кутище відбувся районний фестиваль «Покутська Вільха»

 

        12 липня  у  с.Кутище відбувся районний фестиваль народної творчості  «Покутська Вільха» в рамках святкування 600-літнього ювілею від першої літописної згадки  про село.

15.07.2019 | Актуально

День селища

 

     На днях жителі селища Обертин святкували 603-річницю від першої літописної згадки про селище. Ось уже 18 років поспіль громада селища організовує святкування. З самого ранку линули мелодії .  У  церкві  св. Кирила та Мефодія  провели святкове богослужіння. Після святкової літургії  гості та жителі селища поспішили на площу до Народного Дому де працювали атракціони для дорослих та дітей.

     З 18:00 год.  до 20:00 год. виступав концертний гурт Івано-Франківської філармонії  «Будьмо», свято продовжилось народними гуляннями під супровід музичного гурту «Акорд» з м.Ів-Франківськ.

     На святі були присутні селищний голова Віктор Хамут та депутат обласної ради Богдан Станіславський.

12.07.2019 | Актуально

До 5-річчя від початку збройної агресії Росії проти України Інститут національної пам’яті підготував інформкампанію «Вертаємо своє»

 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації: Лимана (04.06.2014), Маріуполя (13.06.2014), Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки (05.07.2014), Бахмута (06.07.2014), Торецька (21.07.2014), Авдіївки (30.07.2014), Красногорівки (01.08.2014), Мар’їнки (05.08.2014).

http://www.if.gov.ua/news/do-5-richchya-vid-pochatku-zbrojnoyi-agresiyi-rosiyi-proti-ukrayini-institut-nacionalnoyi-pam-yati-pidgotuvav-informkampaniyu-vertayemo-svoye

12.07.2019 | Нарада

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тлумацькій районній державній адміністрації

 

11 липня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тлумацькій районній державній адміністрації за головування першого заступника голови районної державної адміністрації, голови ДНПК Миколи Присяжнюка. Йшлося про профілактику сказу тварин, усунення ризиків виникнення зоонозів, контроль за утриманням домашніх тварин, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.  Крім того обговорювали питання профілактики африканської чуми свиней, заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби, пташиного грипу та інших інфекційних захворювань тварин та птиці, недопущення занесення збудників інфекційних захворювань на територію району. Проведено аналіз  виконання попередніх рішень ДНПК.

За підсумками роботи було вирішено розробити програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на різних рівнях органів місцевого самоврядування; при формуванні місцевих бюджетів на 2020 рік  закласти у видатковій частині видатки на фінансування «Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами»; регулювання чисельності хижих і шкідливих тварин, особливо вовка та лисиці, диких свиней на території мисливських угідь.

Надзвичайно важливим залишається проведення широкої роз’яснювальної роботи серед населення та суб'єктів господарювання, які займаються утриманням, розведенням, вирощуванням, забоєм тварин та обігу їх продукції, щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення виникнення та поширення інфекційних хвороб тварин, зокрема АЧС, сказу, пташиного грипу, заразного вузликового дерматиту ВРХ та інших інфекційних захворювань тварин та птиці.

За результатами засідання було прийняте протокольне рішення, яке буде направлено в органи місцевого самоврядування та установи і організації для виконання та контролю.

Контроль за виконанням рішення ДНПК покладено на Тлумацьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

12.07.2019 | Актуально

Службою зайнятості Прикарпаття укомплектовано 24,2 тис. вакансій

 

Станом на 1 липня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних у Івано-Франківській обласній службі зайнятості становила 8,2 тис. осіб, з них 7,2 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

«Середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2019 року становив 2695 грн. (у червні 2018 року – 2338 грн.). Окрім цього у базі даних обласної служби зайнятості у січні-червні 2019 року налічувалось 28,5 тис. вакансій, що на 15% більше, ніж у січні-червні 2018 року. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями нашого обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 6,1 тисячі», - зауважує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

12.07.2019 | Актуально

Понад 2 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття

 

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня-червня 2019 року від платників податків Івано-Франківщини до бюджету надійшло 2417,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 430,4 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Найбільші суми податку до зведеного бюджету сплачено платниками обласного центру Прикарпаття – 892,9 млн грн, Коломийського району – 237,1 млн грн, Калуського району – 231,8 млн грн, Долинського району – 180,9 млн грн, Надвірнянського району – 141,9 млн грн, Тисменицького району – 117,5 млн грн та Галицького району – 111,1 млн гривень.

12.07.2019 | Актуально

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом РФ Володимиром Путіним

11 липня Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.Ключовим питанням було звільнення полонених військових моряків. Також йшлося про повернення інших українських громадян, які утримуються на території РФ.

Крім того, сторони обговорили продовження переговорів у Нормандському форматі.

11.07.2019 | Актуально

На Івано-Франківщині суб’єкти господарювання сплатили понад 278 мільйонів гривень екологічного податку

 

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області за I півріччя 2019 року суб’єкти господарювання Прикарпаття сплатили до бюджетів 278,3 млн грн екологічного податку. Це на 50 млн грн більше надходжень минулого року.

Із загальної суми надходжень до державного бюджету надійшло 145,8 млн грн, що на 43 млн грн перевищує минулорічні надходження. До місцевих скарбниць спрямовано 132,5 млн грн, що на 7 млн грн більше, ніж торік.

Нагадаємо, відповідно до Податкового кодексу України базовим податковим звітним періодом для екологічного податку визначено календарний квартал.

Граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов’язань з екологічного податку за II квартал поточного року є 9 серпня та 19 серпня 2019 року відповідно.

11.07.2019 | Соціальні ініціативи

 

Проведено семінар-тренінг дня працівників соціальної сфери району

 

 

У середу, 10 липня, у місті Тлумач, Громадська організація «СЛІД», провела семінар-тренінг дня працівників соціальної сфери району. На семінарі також був присутній перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк.

Представники Громадської організації «СЛІД» розповіли про свою діяльність на теренах області, а саме об'єднання  людей з інвалідністю на інвалідних візках. Метою діяльності є здійснення роботи спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів наших членів, об'єднати сім'ї інвалідів з дітьми для спільного розв'язання проблем які виникають як на початках виникнення таких родин так і до виховання дітей, становлення в суспільстві, сприяння ліквідації проявів всіх форм дискримінації щодо сімей людей з інвалідністю та дітей, сприяння інтеграції сімей інвалідів у суспільство та формуванню в суспільстві позитивного ставлення до них, сприяння в заохоченні, захисті й забезпеченні повного й рівного здійснення всіма інвалідами всіх прав людини й основоположних свобод, а також у заохоченні поважання притаманної їм гідності.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/149.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області