24 січень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 Новини
24.01.2019 | Актуально

Михайло Довбенко передав галицьким рятувальникам нове обладнання для гасіння пожеж

 

Проводячи зустріч із виборцями Галицького району, народний депутат України Михайло Довбенко разом із керівництвом району, начальником обласного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимиром Чернецьким провів зустріч з особовим складом 3-ої державної пожежно-рятувальної частини Галича.

Депутат подякував рятувальникам за сумлінну службу та передав комплекти літнього й зимового одягу, а також спеціальне обладнання для гасіння пожеж: втяжні ти витяжні рукави нового стандарту, яке використовується в країнах ЄС.

Одяг та обладнання придбано за сприяння народного депутата за кошти районного бюджету та бюджету Бовшівської сільської ради.

Високо оцінив роботу Галицької пожежно-рятувальної частини і голова райдержадміністрації Микола Попович: «Наша позиція залишається незмінною – підрозділи ДСНС мають бути забезпечені всім необхідним. Адже від цього залежить безпека рятувальників та збереження життя наших громадян. Тому ми і надалі спільними зусиллями будемо дбати про те, щоб особовий склад мав належне технічне забезпечення».Крім цього, в контексті реалізації реформи децентралізації було обговорено можливість створення на базі Тенетниківської сільської ради нового пожежного підрозділу. 

24.01.2019 | Актуально

У минулому році обласна служба зайнятості працевлаштувала 175 учасників АТО

 

У 2018 році 175 учасників АТО знайшли роботу за сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості «Протягом минулого року послугами обласної служби зайнятості скористались 817 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, з них 175 були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, в тому числі 25 осіб отримали допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи, 5 – працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного соціального внеску роботодавцю», – проінформував директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк

Також з числа демобілізованих учасників АТО, які звернулися до центрів зайнятості області, 55 осіб проходили професійне навчання, 73 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. «Допомога у поверненні до мирного життя демобілізованих військовослужбовців, у тому числі вирішення проблеми зайнятості,є одним з найважливіших напрямків роботи ІваноФранківської служби зайнятості. Ця робота ведеться постійно, системно та цілеспрямовано», – зазначив В.Цимбалюк.

 Довідково

Станом на 1 січня 2019 року на обліку у Івано-Франківській обласній службі зайнятості перебуває 226 демобілізованих учасників АТО.

24.01.2019 | Актуально

Директор-розпорядник МВФ відзначила лідерство Президента у проведенні реформ в Україні

                      Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард у Давосі. Співрозмовники висловили задоволення станом розвитку співпраці Україна – МВФ та початком реалізації нової програми «Стенд-бай».

Президент України та Директор-розпорядник МВФ обговорили перспективи економічного зростання України у 2019 році. Так, було підкреслено, що дефіцит державного бюджету, інфляція, золотовалютні резерви відповідають параметрам, передбаченими документами співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Глава Української держави повідомив про заходи, що вживаються з метою реформування податкової та митної сфери, забезпечення стабільності та ефективності фінансового сектору, проведення великої та малої приватизації.Директор-розпорядник МВФ відзначили лідерство Президента у проведенні реформ в Україні, і висловила впевненість в успішній реалізації всієї програми співпраці протягом 2019 року.

23.01.2019 | Актуально

У Підвербцях відбулось засідання Ради регіонального розвитку

 

Сьогодні, 23 січня, у селі Підвербці відбулось засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Мирослава Лесюка та члена Районної ради регіонального розвитку, начальника відділу освіти Тлумацької райдержадміністрації Володимира Пеника. Участь у заході взяли члени виконкому, депутати Підвербцівської сільської ради, громадськість села.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/88159.htm

23.01.2019 | Актуально

Делегація з Прикарпаття взяла участь у відзначенні Дня Соборності України в Києві

 

Вчора, 22 січня, у місті Києві на Софійській площі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України і 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тисячі українців з усіх областей долучилися до відзначення роковин видатної події, серед яких були і представники Івано-Франківщини.

Захід відбувся за участю Президента України Петра Порошенка, який привітав усіх із Днем Соборності України. Під час промови він зауважив: «Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху». Водночас Глава держави зазначив, що Україна перебуває напередодні важливого народного волевиявлення.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/delegaciya-z-prikarpattya-vzyala-uchast-u-vidznachenni-dnya-sobornosti-ukrayini-v-kiyevi

23.01.2019 | Актуально

Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку в селі Ісаків

Відповідно до графіку засідань районної Ради регіонального розвитку та обговорень перспективних планів розвитку території на 2019 2021 роки у Тлумацькому районі 22 січня 2019 року у селі Ісаків відбулось засідання Ради регіонального розвитку під керівництвом сільського голови Михайла Мороза. Захід відбувся за участі члена Районної ради регіонального розвитку, директора КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайла Ковтуна, членів виконкому та депутатів Ісаківської сільської ради.

На порядок деннийзасідання виносились питання про перспективи розвитку території Ісаківської сільської ради, проведення в державі ключових реформ, зокрема медичної та децентралізації.

Сільський голова у своєму виступі підсумував виконану роботу за 2018 рік та визначив пріоритети розвитку села на наступні роки. Під час обговорення перспективного плану розвитку села на 2019-2021 роки було зазначено головні проблемні питання, які потребують першочергового вирішення, а саме: проведення капітального ремонту сільських доріг, виготовлення документації та встановлення сільського водогону, здійснення капітального ремонту в сільському клубі. Окремим питанням розглянули план роботи сільської ради на перше півріччя 2019 року.

23.01.2019 | Актуально

НБУ ввів в обіг монету, присвячену проголошенню Акта Злуки

 

До 100-річчя проголошення Акта Злуки Національний банк України випустив пам’ятну монетну з нейзильберу номіналом 5 гривень.В обіг їївведено 17 сiчня 2019 року.

Тираж монети становить 40 тисяч.

Монета присвячена урочистому проголошенню акта про об`єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу. 22 січня 1919 року в урочистій обстановці на Софійському майдані в Києві відбулася подія, що стала підсумком відповідного підготовчого процесу, - було проголошено Акт Злуки, акт об`єднання українських земель, у якому зазначалося, що віднині український народ, звільнений могутнім поривом власних сил, має змогу об`єднати зусилля всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну Українську державу на добро і щастя українського народу.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/nbu-vviv-v-obig-monetu-prisvyachenu-progoloshennyu-akta-zluki

23.01.2019 | Статистика

Кількість та структура суб’єктів економіки області

на 1 січня 2019року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 січня 2019 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 27577 юридичних осіб та 1513 суб’єктів економікибез статусу юридичної особи.

Найпоширенішими організаційними формами суб’єктів економіки області серед юридичних осіб були товариства з обмеженою відповідальністю – 8570 (31,1% від загальної кількості юридичних осіб), приватні підприємства – 4602 (16,7%), органи влади, організації (установи, заклади) – 3281 (11,9%), громадські організації – 2688 (9,7%), профспілки, об’єднання профспілок – 1671 (6,1%), релігійні організації – 1234 (4,5%), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – 877 (3,2%) та фермерські господарства – 680 (2,5%).

              

23.01.2019 | Подія

В районному центрі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності

22 січня в Народному домі міста Тлумача відзначити День Соборності України та 100-ту річницю проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.  Саме  100 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в одну державу. Оригінал Акту зберігають у державному архіві і нікому не видають на руки – виняток роблять лише на День соборності. Адже якби не цей документ – України зараз могло б і не бути.

У залі зібралися представники влади району і міста, районних установ і організацій, громадсько-політичних об’єднань, шкільна молодь, жителі та гості районного центру.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/88122.htm

23.01.2019 | Актуально

До Дня Соборності України в Івано-Франківську відбулося спеціальне погашення марки

 

Сьогодні з нагоди відзначення Дня Соборності України, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося сторіччя тому, спеціальним штемпелем погасили унікальну марку, приурочену даній події. Такі ж заходи відбулися у містах Києві та Тернополі.

В урочистому заході взяла участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка.

За словами директора Івано-Франківського дирекції АТ «Укрпошта» Михайла Рудого, за сприяння облдержадміністрації до Дня Соборності було виготовлено спеціальну марку та конверт у кількості 130 тисяч екземплярів.  Над матеріалами філателії працювали місцеві художники і дизайнери.

Придбати конверт і марку філателісти та прикарпатці зможуть у відділеннях поштового зв’язку.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Рада регіонального розвитку
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.
100-річчя державної служби
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації

 

.
Центр допомоги учасникам АТО

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області