25 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
24.05.2019 | ЦБС інформує

Їх подвигу немає забуття

Тлумаччина відзначила День героїв. В цей день поблизу обелісків Слави, в клубах в бібліотеках-філіях згадують  подвиги воїнів УПА, ветеранів Другої Світової війни, українських – націоналістів, Героїв Небесної Сотні, бійців ОТО, ООС, усіх хто боровся за незалежність та свободу України.

Обертинська селищна бібліотека-філія провела годину пам’яті біля пам’ятної стели воїну АТО  М.Погорєлову «Тим, хто віддав життя за мир, присвячується…» Бібліотекар О.Бойцан розповіла коротко про подвиг і мужність воїна АТО, земляка М.Погорєлова, який у розквіті своїх духовних і фізичних сил віддав життя за незалежну вільну Україну. На поминальному заході була присутня мати воїна – Мирослава Василівна. Спільною молитвою пом’янули усіх, хто загинув за рідну землю. До пам’ятника поставили запалені свічки та квіти.

 Детальніше:                http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/92655.htm

24.05.2019 | Актуально

Щодо сплати податку на доходи фізичних осіб відокремленими підрозділами підприємств

 

Державна фіскальна служба України на виконання пункту 3 доручення Прем’єр-міністра України від 05.03.25019 № 8008/0/1/1-19 (вх. ДФС № 472/3 від 06.03.2019) щодо вжиття заходів до посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування з питання сплати податку на доходи фізичних осіб відокремленими підрозділами підприємств у межах компетенції повідомляє таке.

Порядок сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету передбачено ст. 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Суми податку на доходи фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу (п.п. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ).

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/92651.htm

24.05.2019 | Актуально

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 16,9 тисяч

 

«Фахівці служби зайнятості Івано-Франківської області активно працюють над покращенням ситуації щодо посилення співпраці з роботодавцями, збільшення кількості вакансій. Служба зайнятості «перезавантажується», щоб якомога краще задовольнити потреби роботодавців і шукачів роботи», - наголошує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

В базі даних обласної служби зайнятості у січні - квітні 2019 року налічувалось 20,5 тис. вакансій, що на 16% більше, ніж у січні – квітні 2018 року. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 4,7 тисячі.

В результаті вжиття заходів, спрямованих на покращення діяльності служби зайнятості, досягнуто позитивних результатів і щодо працевлаштування незайнятих громадян. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 16,9 тисяч, що на 15% більше, ніж у січні – квітні 2018 року.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 410 безробітних, в тому числі 168 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 242 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності. За сприяння служби зайнятості 36 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

Крім того, 4,4 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,4 тис. безробітних проходили професійне навчання. Рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 94,6%.

24.05.2019 | Культура

У селі Хотимир відбувся творчий звіт  колективів народної творчості перед населенням

 

Нещодавно, у клубі села Хотимир відбувся творчий звіт  колективів народної творчості перед населенням. В концерті взяли  участь читці, окремі виконавці та народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» у виконанні якого прозвучали українські народні та авторські пісні.

За чудовий подарований настрій глядачі подякували виконавцям бурхливими оваціями.

24.05.2019 | Актуально

На Прикарпатті проводиться профілактична операція під умовною назвою «Нерест»

 

Операція триває з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах у період нерестової заборони.

За інформацією сектору комунікації поліції Івано-Франківщини, на сьогоднішній день працівниками поліції спільно із представниками управління Державного агентства рибного господарства в області проведено 173 рейди по водоймах області. Під час вказаних рейдів за адміністративною відповідальністю згідно ст. 85 КУпАП складено 68 протоколів. Зокрема, за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, передбаченим ст. 249 КК України, розпочато одне кримінальне провадження. Так, 3 травня до Галицького відділення поліції надійшло повідомлення, що у Бурштині на скідному каналі Бурштинського водосховища виявлено  мешканця обласного центру, який забороненим знаряддям виловив 42 риби.

Нагадаємо, у випадку порушення Правил рибальства під час нерестової заборони особи несуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Правоохоронці закликають усіх громадян бути максимально відповідальними та дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту.

Пам’ятаймо, що оберігаючи цінні види риб, які водяться в наших водоймах, ми примножуємо їхні запаси.

24.05.2019 | Фінанси

Від бізнесу Івано-Франківщини до бюджету надійшло більше 430 мільйонів гривень податку на додану вартість

 

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня-квітня 2019 року платники податків Івано-Франківщини сплатили до державного бюджету 434,3 млн грн податку на додану вартість, що на 36,7 млн грн, більше, ніж у січні-квітні 2018 року.

Від субєктів господарювання - юридичних осіб надійшло 414,4 млн грн, що на 35,2 млн грн більше, ніж торік. Фізичні особи – підприємці перерахували 19,9 млн грн, а це на 4,2 млн грн перевищує минулорічні надходження.

У той же час з початку 2019 року платниками ПДВ заявлено до відшкодування 154,9 млн грн. Сума відшкодованого податку на додатку на додану вартість склала 158,1 млн грн (з врахуванням невідшкодованих сум у попередніх періодах).

23.05.2019 | Актуально

Представлено антикорупційну програму ОДА на поточний рік

 

22 травня в облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками громадськості задля обговорення Антикорупційної програми обласної державної адміністрації на 2019 рік. Проект Антикорупційної програми представила завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Ольга Ханенків.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/predstavleno-antikorupcijnu-programu-oda-na-potochnij-rik

23.05.2019 | Актуально

Сьогодні – День Героїв! Свято величі духу українських вояків – борців за волю України

 

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У суворі роки німецької окупації, у час проти більшовицької збройної боротьби, українці на чолі з ОУН вшановували пам’ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/92599.htm

23.05.2019 | Звернення

Звернення голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з нагоди Дня Героїв

 

Шановні прикарпатці!

23 травня в Україні відзначається День Героїв як символ незборимості української нації. В цей день вшановують пам’ять всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це – свято величі духу українських вояків – борців за волю України. Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів у 1941 році постановив щороку 23 травня відзначати День Героїв. Адже в цей день у 1938 році в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Також саме у травні пішли з життя «кращі сини України ХХ століття» Микола Міхновський і Симон Петлюра.

Україна пройшла багато випробовувань на своєму шляху та не скорилася, не зникла, а впевнено йде до Перемоги та Свободи!Сьогодні справу наших Героїв на Сході України продовжують сучасні патріоти, які так само, зі зброєю в руках визволяють Батьківщину від окупантів.

 

Голова обласної
державноїадміністрації  Олег Гончарук

23.05.2019 | Спорт

В селищі Обертин завершився районний турнір з міні-футболу  присвячений Міжнародному Дню захисту дітей

 

 

22 травня в селищі Обертин завершився районний турнір з міні-футболу серед учнів 5-9 класів присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

Переможцем турніру стала команда Яківської ЗОШ I-II ст, друге місце посіла команда Делівського ліцею, треті - команда Пужниківського НВК. Усі команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами, відділ у справах молоді та спорту та відділ освіти Тлумацької райдержадміністрації.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/92589.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області