22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
22.11.2019 | Актуально

День відмови від паління, або чим шкідливий нікотин

 

Міжнародний день відмови від паління у світі відзначають щороку у третій четвер листопада.

Вперше про тютюн в Європі стало відомо ще 457 років тому. Саме тоді король Іспанії Філіп ІІ відправив медика Франсиско Фернандеса до Мексики для вивчення тамтешніх рослин та харчів. Тоді й було вперше привезено та описано тютюн. Спершу його жували та нюхали, а згодом почали курити.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/den-vidmovi-vid-palinnya-abo-chim-shkidlivij-nikotin

21.11.2019 | Актуально

Звернення голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з нагоди Дня Гідності та Свободи

 

Дорогі прикарпатці!

Революція Гідності змінила свідомість українців, продемонструвала силу та незламність духу, одвічні прагнення до свободи та волі. У ті дні Україна відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих і вільних людей. У ці листопадові дні ми відзначаємо шосту річницю від початку доленосних для нашої держави подій Революції Гідності. Ми згадуємо тих, хто знайшов у собі сміливість відстоювати європейські цінності життя, власну свободу і гідність. Вшановуємо пам’ять про Небесну Сотню – звичайних українців, які поклали на вівтар майбутнього України найдорожче – власне життя. Серед полеглих Героїв є і наші земляки: Роман Гурик, Богдан Калиняк, Василь Шеремет, Михайло Костишин, Ігор Ткачук, Сергій Дідич та Ігор Дмитрів. Світла пам’ять про них завжди житиме у наших серцях!

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/zvernennya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-denisa-shmigalya-z-nagodi-dnya-gidnosti-ta-svobodi

21.11.2019 | Актуально

Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу

Президент Володимир Зеленський у День Гідності та Свободи закликав громадян до єдності, щоб разом побудувати нову Україну.

Детальніше: https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-ukrayinci-ne-na-slovah-znayut-yak-zahish-58473

21.11.2019 | Актуально

Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

 

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/zapracyuvav-novij-onlajn-instrument-u-ramkah-uryadovoyi-programi-dostupni-liki

21.11.2019 | Соціальний захист

Відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги 

 

20 листопада в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Комісія, розглянула 17 заяв громадян району. У результаті розгляду, вирішено надати одноразову грошову допомогу 15 громадянам району на загальну суму 8,1 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету. Звернення 1 громадянки, яка проживає на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади передати на розгляд та вирішення голові Тлумацької ОТГ.

20.11.2019 | Актуально

Проведено професіографічну екскурсію

 

19  листопада 2019 року для  старшокласників  Гостівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. проведена професіографічна екскурсія   до ТОВ «Станіславський»  в селище Обертин.

Перед початком екскурсії   технологи Марія   Погоріла та Людмила  Біланюк  ознайомили учнів з історією  створення  пекарні,  основними затребуваними професіями, які  використовуються  на  підприємстві,  та  з вимогами  до  працівників.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98149.htm

20.11.2019 | Актуально

Відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування

 

У понеділок,18 листопада, в Тлумацькому районі на базі Обертинського ліцею було проведено обласний форум лідерів учнівського самоврядування.

Детаьнішеhttp://www.if.gov.ua/news/vidbuvsya-oblasnij-forum-lideriv-uchnivskogo-samovryaduvannya-1

20.11.2019 | Актуально

Президент підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» № 249-ІХ, ухвалений Верховною Радою 30 жовтня 2019 року.

Закон вдосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільного вирубування.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-zaboroni-sucilnih-rubok-na-girskih-shilah-v-yalicevo-bukovih-lisah-karpat

20.11.2019 | Актуально

Питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом – Володимир Зеленський

 

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що проведення зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» після того, як цей формат був заблокований у 2016 році, – це вже успіх.

«Ми з вами повинні розуміти, що питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом. Цей шлях починається з перемовин. Нормандський формат – це переговори на найвищому рівні, і тому ми очікували цієї зустрічі, дуже серйозно готуємося до неї. Я хотів би реальних результатів», – сказав Президент України під час зустрічі зі ЗМІ, відповідаючи на запитання, якого підсумку він очікує від саміту в Нормандському форматі, що запланований у найближчі тижні. 

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/pitannya-vijni-na-donbasi-mayemo-virishiti-lishe-diplomatichnim-shlyahom-volodimir-zelenskij

19.11.2019 | Нарада

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду 

 

У вівторок, 19 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній заступник голови районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк. 

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: заборгованості по заробітній платі педагогічним працівникам, нарахування та призначення житлових субсидій, ліквідації відділу статистики у Тлумацькому районі, про проведення розрахунків за орендовані паї, проведення перерахунку пенсій, про проведення заходів до  дня Гідності та Свободи та Дня пам'яті жертв Голодомору та інші.

За результатами наради Микола Присяжнюк дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області