31 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
30.10.2020 | .

Робочий візит посадовців обласної державної адміністрації до селища Обертин

 

 

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів.

Для вивчення проблем, з якими стикається селище Обертин, та майбутня Обертинська  об’єднана територіальна  громада, надання методичної допомоги, у п’ятницю 30 жовтня,  до вищевказаного населеного пункту завіталаКіндрат Галина Михайлівна – начальник відділу фінансового забезпечення аппарату облдержадміністрації, спільно із головою Тлумацької райдержадміністрації Сергієм Гаєвським та керівником апарату Тлумацької райдержадміністрації Андрієм Мозилем.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/109427.htm

30.10.2020 | .

На позачерговому засіданні уряду за участі Президента ухвалено рішення щодо розблокування роботи НАЗК

 

За участі Президента України Володимира Зеленського відбулося термінове позачергове засідання Кабінету Міністрів, на якому ухвалено розпорядження, що дасть змогу розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

 

http://www.if.gov.ua/news/na-pozachergovomu-zasidanni-uryadu-za-uchasti-prezidenta-uhvaleno-rishennya-shodo-rozblokuvannya-roboti-nazk

30.10.2020 | .

Обмеження прав на землю

 

У ч. 4 ст. 41 Конституції України зазначено, що право приват­ної власності є непорушним, ніхто не може бути протиправне поз­бавлений його. Водночас у ч. З ст. 13 підкреслено, що власність зо­бов'язує і що вона не повинна використовуватися на шкоду людині та суспільству. Крім того, відповідно до ч. 7 ст. 41 Конституції ви­користання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати еко­логічну ситуацію й природні якості землі. Отже, суб'єктивне право треба розглядати як встановлений законом рівень не тільки мож­ливої, а й обов'язкової поведінки власника.

30.10.2020 | .

Глава держави своїм указом увів у дію рішення РНБО щодо відновлення довіри до конституційного судочинства

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 477/220 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 жовтня 2020 року «Про вжиття заходів для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних органів та довіри до конституційного судочинства», яким увів у дію рішення, ухвалене на терміновому засіданні РНБО.

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-svoyim-ukazom-uviv-u-diyu-rishennya-rnbo-shodo-vidnovlennya-doviri-do-konstitucijnogo-sudochinstva

30.10.2020 | .

Споживачі можуть обрати собі компанію-постачальника газу

 

Що ближче початок опалювального сезону, то більше українців переймається, скільки ж доведеться платити за газ.

 

http://www.if.gov.ua/news/spozhivachi-mozhut-obrati-sobi-kompaniyu-postachalnika-gazu

30.10.2020 | .

Із держбюджету профінансовано 41 мільйон гривень для забезпечення осіб з інвалідністю та окремих категорій населення засобами реабілітації

 

На сьогоднішній день в області потреба у коштах на забезпечення осіб з інвалідністю та окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації складає 41 млн грн, які повністю профінансовано з державного бюджету.

 

http://www.if.gov.ua/news/iz-derzhbyudzhetu-profinansovano-41-miljon-griven-dlya-zabezpechennya-osib-z-invalidnistyu-ta-okremih-kategorij-naselennya-zasobami-reabilitaciyi

29.10.2020 | .

Встановлюється заборона рибальства на зимувальних ямах Прикарпаття

 

З 1 листопада в області розпочинається осінньо-зимова заборона лову риби, добування водних біоресурсів на зимувальних ямах. Триватиме вона до закінчення зимового періоду 2020-2021 років.

 

http://www.if.gov.ua/news/vstanovlyuyetsya-zaborona-ribalstva-na-zimuvalnih-yamah-prikarpattya

29.10.2020 | .

До 1 листопада сільськогосподарські товаровиробники можуть подати документи на отримання фінансової допомоги садоводам

 

Сьогодні під керівництвом заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з питань державної підтримки аграріїв.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-1-listopada-silskogospodarski-tovarovirobniki-mozhut-podati-dokumenti-na-otrimannya-finansovoyi-dopomogi-sadovodam

28.10.2020 | .

В Україні розпочалась вакцинація від грипу

 

До епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я — Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-rozpochalas-vakcinaciya-vid-gripu

28.10.2020 | .

В.Стус живе серед нас своїми творами

 

В. Стус живе серед нас своїми творами, свою безприкладною стійкістю, непохитністю Людини, яка протистояла тоталітарному режиму і встояла, щоб ми могли лишатися людьми. В.Стус живе серед нас своїми творами, своєю безприкладною стійкістю, непохитністю людини, яка протистояла тоталітарному режиму і встояла, щоб ми могли лишатися людьми.

          У книзі «Справа Василя Стуса» упорядкованій головним редактором «Історичної правди» Вахтангом Кіпіані, зібрано найважливіші документи і публікації про судилище  над поетом у 1980році, останні роки життя політв’язня в таборі і таємницю смерті в часи горбачовської перебудови. Інтерес до видання підсилюється фактом – книга перебуває на лаві підсудних.

Читачі та бібліотекарі бібліотек-філій с.Яківка, с.Нижнів, с.Ісаків, с.Петрів Тлумацької ЦБС підтримують книгу Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", організовуючи флешмоби, літературні та стусівські читання «Василь Стус:  талант і доля», «Василь Стус – людина, поет, громадянин», «Слово Стуса – борця почув світ, почула Україна».


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області