26 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
25.02.2021 | .

З 26 лютого на Івано-Франківщині діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки

 

З 26 лютого на Івано-Франківщині діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Дане рішення ухвалено Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні, яке відбулося 23 лютого під головуванням Прем\'єр-міністра, та пов’язане із погіршенням епідситуації в Івано-франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/z-26-lyutogo-na-ivano-frankivshini-diyatime-chervonij-riven-epidemichnoyi-nebezpeki

24.02.2021 | .

За п’ять років «Велике будівництво» збільшить ВВП України на 2,2% - дослідження KSE

 

За оцінками експертів Київської школи економіки, реалізація президентської програми «Велике будівництво» збільшить ВВП України у найближчі 5 років на 2,2%. Результати дослідження були оприлюднені під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».

 

http://www.if.gov.ua/news/za-p-yat-rokiv-velike-budivnictvo-zbilshit-vvp-ukrayini-na-2-2-doslidzhennya-kse

24.02.2021 | .

За останню добу в лікувальних закладах області для коронавірусних хворих розгорнуто ще 190 додаткових ліжок

 

Станом на 23 лютого в Івано-Франківській області зареєстровано 716 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали – 371 особа, померли – 9 (мешканці Коломийського (3), Рогатинського (1), Тлумацького (1) , Косівського (1) районів та міста Івано-Франківська (3)).

 

http://www.if.gov.ua/news/za-ostannyu-dobu-v-likuvalnih-zakladah-oblasti-dlya-koronavirusnih-hvorih-rozgornuto-she-190-dodatkovih-lizhok

23.02.2021 | .

Кирило Тимошенко: Національна програма «Велике будівництво» пришвидшить реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло»

 

На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів, що Національна програма «Велике будівництво» активно розвивається.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/kirilo-timoshenko-nacionalna-programa-velike-budivnictvo-prishvidshit-realizaciyu-proyektu-male-karpatske-kolo

23.02.2021 | .

В Україні зареєстрували вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19

 

Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-zareyestruvali-vakcinu-oxford-astrazeneca-covishield-proti-covid-19

23.02.2021 | .

Андрій Бойчук: Готельно-ресторанний бізнес повинен дотримуватися карантинних умов на всій території області

22.02.2021 | .

Частка відремнтованих доріг у 2021 році сягне вже 37% – голова Укравтодору Олександр Кубраков

 

Під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30» на панелі «Інфраструктура» голова Укравтодору Олександр Кубраков заявив, що з урахуванням відремонтованих доріг у 2020 році та доріг, які будуть відремонтовані цього року, 37% всієї загальнодержавної дорожньої мережі країни будуть приведені до ладу.

 

http://www.if.gov.ua/news/chastka-vidremntovanih-dorig-u-2021-roci-syagne-vzhe-37-golova-ukravtodoru-oleksandr-kubrakov

22.02.2021 | .

Програма «Велика реставрація» розрахована на кілька років, передбачається її фінансування за системою державно-приватного партнерства – Володимир Зеленський

 

Програма «Велика реставрація» з відновлення визначних історичних пам’яток та об’єктів культурної спадщини розрахована на декілька років і передбачатиме різні системи фінансування, зокрема державно-приватне партнерство. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю українським телеканалам у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».

 

http://www.if.gov.ua/news/programa-velika-restavraciya-rozrahovana-na-kilka-rokiv-peredbachayetsya-yiyi-finansuvannya-za-sistemoyu-derzhavno-privatnogo-partnerstva-volodimir-zelenskij

22.02.2021 | .

Президент: Інфраструктура – це ставлення держави до своїх людей

 

Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» окреслив основні напрямки розвитку та розбудови інфраструктури для перетворення України на країну, комфортну для людей.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-infrastruktura-ce-stavlennya-derzhavi-do-svoyih-lyudej

22.02.2021 | .

Відбулась нарада щодо недопущення розповсюдження захворюваності на COVID-19 на Тлумаччині

 

У пятницю, 19 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася нарада з головами місцевих територіальних громад та керівниками лікувальних закладів району.

Така зустріч відбулась через різке збільшення кількості випадків захворюваності на COVID-19 на Прикарпатті, зокрема на Тлумаччині також.

Присутні обговорили шляхи не допущення розповсюдження COVID-19 на території району та дотримання усіма мешканцями відповідних заходів - а це суворе дотримання карантинних обмежень, маскового режиму, розумінням віднестися до посилення протиепідемічних заходів, обмежити контакти з людьми похилого віку. Саме від відповідального ставлення кожного залежатиме збереження життя і здоров’я людей. Також необхідно невідкладно посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, передбачених постановою КМУ від 9 грудня № 1236.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області