5 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
5.06.2020 | .

Віталій Федорів: Параметри захворюваності населення Івано-Франківщини на COVID-19 щоденно контролюються

 

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-parametri-zahvoryuvanosti-naselennya-ivano-frankivshini-na-covid-19-shodenno-kontrolyuyutsya

5.06.2020 | Актуально

Управління соціального захисту РДА інформує

 

Управління соціального захисту інформує, що урядом впроваджено наступні соціальні гарантії для населення  на час карантину, зокрема:

- на період карантину запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям 1-ї та 2-ї групи платників єдиного податку (на період карантину + місяць після дати його відміни). (45 ФОПів)

- при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, якій виховуються неповнолітні діти та які під час карантину стали безробітними, до сукупного доходу НЕ буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.

- термін простроченої заборгованості з оплати ЖКП одержувачам житлових субсидій та пільг за наявності якої житлова субсидія не призначається збільшено з двох до трьох місяців.

- з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг (виплата усіх видів державних соціальних допомог) та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення; (2586 осіб)

- призначення житлової субсидії на наступний період для всіх без виключення домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, відбуватиметься автоматично тобто без звернення; (5775 домогосподарств)

- встановлено з 1 квітня 2020 р. особам, які отримують пенсію і яким виповнилося 80 років і більше, у яких щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не досягає розміру середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2019 рік, щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 гривень у межах зазначеного розміру. Щомісячна компенсаційна виплата особам, які отримують пенсію та досягли 80-річного віку після 1 квітня 2020 р., встановлюється і виплачується з дати досягнення зазначеного віку.

- розмір одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, (1000 гривень) не включається у розрахунок доходу осіб під час призначення житлової субсидії, здійснення відрахувань (утримання, стягнення) з пенсії чи соціальних допомог, інших доходів. (1021 особа)

На період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

- прийняття рішення про скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на підставі інформації про тривалу відсутність (понад 60 днів) особи за місцем проживання, яка дає обґрунтовані підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання; (На обліку 27 внутрішньо переміщених осіб)

- здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування;

- нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;

- припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;

5.06.2020 | .

На Прикарпатті фітосанітарні інспектори розпочали обстеження посівів ячменю на встановлення ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів

 

Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали обстеження посівів ячменю, що призначений на експорт.

Станом на 05.06.2020 р. обстеження проведено у Галицькому районі на 17 полях площею 588 га та у Городенківському районі на 59 полях площею 2382 га.

Відібрані зразки (76 шт.) направлено для аналізу до ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія».

У випадку відсутності карантинних організмів та на підставі висновку  фітосанітарної експертизи фітоінспекторами буде оформлений акт обстеження посівів з подальшим присвоєнням реєстраційного номеру виробничої ділянки, вільної від карликової сажки (TilletiacontroversaKuehn) на поле, із якого буде здійснено експорт врожаю.

5.06.2020 | .

Підводимо підсумки профорієнтаційної роботи

 

Сьогодні, 4 червня 2020 року, відділом організації профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено онлайн-зустріч з фахівцями міських, районних, міськрайонних філій обласного центру зайнятості та Івано-Франківського міського центру зайнятості, які відповідають за надання профорієнтаційних послуг населенню.

Обговорювалися результати проведеної профорієнтаційної роботи за п’ять місяців 2020 року та  нагальні питання надання профорієнтаційних послуг засобами дистанційної комунікації.

За січень-травень 2020 року профорієнтаційними послугами скористались 20,7 тис. осіб, в тому числі 13,6 тис. осіб отримали індивідуальні онлайн-профінформаційні та онлайн-профконсультаційні послуги, проведено 92 вебінари різної тематики за участю 916 осіб. Під час вебінарів висвітлювалися актуальні питання зайнятості населення, надавалася інформація про послуги служби зайнятості, поради щодо підготовки резюме і відеорезюме, використання джерел інформації про вакансії, підготовки до онлайн-співбесіди з роботодавцем, започаткування та провадження власної справи,  електронні сервіси державної служби зайнятості для отримання додаткових знань і компетенцій.

4.06.2020 | Актуально

Комплексна послуга «єМалятко» у ЦНАПі 

 

Центр надання адміністративних послуг Тлумацької РДА готується до запровадження найближчим часом нової комплексної послуги "єМалятко" . Батьки зможуть у ЦНАП подати одну заяву і отримати 10 державних послуг:- державна реєстрація народження дитини;- визначення належності дитини до громадянства України;- визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;- реєстрація місця проживання народженої дитини;- призначення допомоги при народженні дитини;- реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;- реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; - отримання посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї;- присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;- призначення допомоги багатодітним сім'ям.Саме завдяки "єМалятко" маленькі дітки отримують свою першу адмінпослугу в житті, а їхні батьки переконаються в тому, що ЦНАП завжди поруч за різних життєвих подій.Отримання послуг безкоштовне.

4.06.2020 | Тлумацький райвійськомат інформує

Пільги для призваних на строкову військову службу громадян України 

 

Військовослужбовці перебувають на повному державному утримані, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчуванням та військовою формою одягу згідно встановлених норм; їм виплачується грошове забезпечення щомісяця в розмірі від 350 до 700 грн, залежно від займаної посади та тарифного розряду; при звільненні в запас їм виплачується грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 2800 до 5600 грн залежно від займаної посади та тарифного розряду);їм надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах; за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата, за умови офіційного працевлаштування до призову (стаття 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»);

за ними зберігається жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі) (підпункту 2 пункт 3 статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).

Згідно з РішеннямРади Національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 №744/2014; військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей залучати заборонено.

4.06.2020 | Актуально

До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують

здійснювати експорт сільськогосподарської продукції

 

Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.

Дане обстеження проводиться шляхом проведення процедур перевірки, інспектування, огляду, обстеження, моніторингу, аналізу зразків рослин, продуктів рослинного походження, інших об’єктів регулювання відповідно до вимог країн Євразійського Економічного Союзу, ЄС, КНР, Індонезії та Туреччини.

3.06.2020 | Актуально

Карантинні обмеження будуть поступово послаблюватися – рішення Уряду

 

Сьогодні на засіданні Уряду було ухвалено рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень.

http://www.if.gov.ua/news/karantinni-obmezhennya-budut-postupovo-poslablyuvatisya-rishennya-uryadu

3.06.2020 | .

Уряд вніс зміни до Порядку надання субвенції громадам на їх розвиток

 

27 травня Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету

Детальніше:

http://www.if.gov.ua/news/uryad-vnis-zmini-do-poryadku-nadannya-subvenciyi-gromadam-na-yih-rozvitok

3.06.2020 | Актуально

Соціальний захист

 

Управління соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації інформує, що з метою забезпечення додаткових соціальних гарантій та підтримки населення району під час карантину спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» та від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» в районі:

1) Виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату на суму 104 тис. грн. – 104 осіб; одержувачів державної соціальної допомоги особами, які не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю на суму 366 тис. грн. – 366 особи;

одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю») на суму 558 тис. грн. – 558 осіб.

Виплата одержувачам одноразової грошової допомоги на загальну суму  1 млн. 28 тис. грн. здійснювалась через установи уповноважених банків та АТ «Укрпошта».

2) Призначено допомогу на дітей 45 фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Допомога виплачується на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі  прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних  вікових  груп станом на 1 січня 2020 року.

Станом на 03.06.2020 кошти поступили на рахунок управління та до кінця тижня будуть перераховані на рахунок одержувачів в установи банків.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області