25 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
25.05.2020 | .

Оприлюднено рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

 

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках. Про це йдеться у рекомендаціях щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у період карантину через COVID-19. Рекомендації підписано Головним державним санітарним лікарем України та оприлюднено на сайті МОЗ 22 травня.

http://www.if.gov.ua/news/oprilyudneno-rekomendaciyi-shodo-provedennya-zno-yevi-ta-yefvv-v-umovah-karantinu

25.05.2020 | Статистика

Зовнішня торгівля області

товарами у січні–березні 2020 року

 

          Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–березні 2020р. становили  186,8 млн.дол.  США,  імпорту  –  150,3 млн.дол.  США.  Порівняно  з  січнем–березнем  2019р.  обсяги  експорту  зменшилися  на  8,2%,  імпорту – на 6,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 36,5 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,24.

Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів  область  посіла  17 місце,  імпорту товарів – 14 місце.

Партнерами  області  у зовнішній  торгівлі  товарами  були  нерезиенти  з  93  країн  світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Індії, Туреччини, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії, Білорусі, Об’єднаних Арабських Еміратів, Російської Федерації, Німеччини.

25.05.2020 | Актуально

Місце великої безгосподарності, - Віталій Федорів про ситуацію навколо реконструкції Красноїльської школи

 

Перебуваючи із робочою поїздкою на Верховинщині, голова обласної державної адміністрації ознайомився із ходом виконання реконструкції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

http://www.if.gov.ua/news/misce-velikoyi-bezgospodarnosti-vitalij-fedoriv-pro-situaciyu-navkolo-rekonstrukciyi-krasnoyilskoyi-shkoli

25.05.2020 | .

Необхідно сформувати ефективну політику сільського розвитку на рівні ОТГ

 

Цьогоріч державна політика у сфері АПК, передусім, спрямована на підтримку дрібних фермерських господарств.

http://www.if.gov.ua/news/neobhidno-sformuvati-efektivnu-politiku-silskogo-rozvitku-na-rivni-otg

25.05.2020 | .

Віталій Федорів: Президентський проект «Велике будівництво» надав шанс завершити спорудження найнеобхідніших соціальних об’єктів Прикарпаття

 

Сьогодні, перебуваючи у рамках робочої поїздки на Верховинщині, голова облдержадміністрації Віталій Федорів оглянув хід будівництва дитячого садочка у селі Верхній Ясенів.

 
 
 
 
 
 
25.05.2020 | Вітання

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з нагоди Дня Героїв

 

Шановні краяни!

Сьогодні ми урочисто відзначаємо День Героїв України. Це свято має величезне значення не лише для галичан, але й для усіх українців.

 

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-vitaliya-fedoriva-z-nagodi-dnya-geroyiv

22.05.2020 | .

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 

 

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату призначається непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті (далі - тимчасова допомога), за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104110.htm

22.05.2020 | Актуально

Захистимо врожай зернових культур від

шкідників, хвороб та бур’янів

 

Кліматичні умови цьогорічної весни надзвичайно сприятливі для росту і розвитку шкідливих організмів на посівах сільськогосподарських культур і можуть завдати значної шкоди, що приведе до значного недобору врожаю зернових культур.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104109.htm

22.05.2020 | .

Президент провів селекторну нараду щодо будівництва доріг місцевого значення

 

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо будівництва в країні доріг місцевого значення.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-proviv-selektornu-naradu-shodo-budivnictva-dorig-miscevogo-znachennya

22.05.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками правоохоронних органів району

У четвер, 21 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів нараду із керівниками правоохоронних органів району. На нараді були присутні радник голови РДА Роман Мигаль, начальник Тлумацького відділення поліції Андрій Яцків, голова Тлумацького районного суду Надія Лущак, прокурор Тлумацького відділення прокуратури Ігор Богусевич, начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Ігор Гондюк.

У ході зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці виконавчих гілок влади Тлумацького району із  правоохоронними органами. Одним із актуальних питань, про яке ми вже неодноразово писали – це питання незаконної вибірки піщано-гравійної суміші на теренах району, адже це на сьогоднішній день дуже актуальна тема, районна влада докладає максимум зусиль щоб цю проблему вирішити та привести її у законне русло. Окрім цього, на зустрічі було обговорено інші проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення. Сергій Гаєвський зазначив, що сьогодні органи місцевої влади та силові відомства та повинні об'єднати зусилля для досягнення конкретних цілей, а це подолання злочинності та зменшення її проявів на теренах району.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області