26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
25.02.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Влада вживає дієвих заходів щодо профілактики небезпеки гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV

 

Під час тактико-спеціальних навчань, які відбувалися на Івано-Франківщині, т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів розповів журналістам про заходи із запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019- nCoV.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vlada-vzhivaye-diyevih-zahodiv-shodo-profilaktiki-nebezpeki-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-sprichinenoyi-koronovirusom-2019-ncov

25.02.2020 | Культура

Вічна музика Шопена

(210 - років від дня народження)

У лютому виповнюється 210 років від дня народження видатного польського композитора та піаніста, якого вважають національним героєм Польщі, Фридерика Франсуа Шопена.

 З нагоди ювілею видатного композитора бібліотека-філія с.Обертин організувала в музичній школі музичну годину «Титан польської музики». В концертному залі відбулась презентація  виставки–літератури  «Вічна музика Шопена». Бібліотекар бібліотеки-філії О.Бойцан представила художню та мистецьку літературу про життя та творчість геніального маестро, репродукції фотографій із музею та довідкових видань про піаніста «Дім, де народився Ф. Шопен», «Музей Ф.Шопена у Варшаві…», вислови великого композитора про музику, цікаві факти з біографії. Діти виконували уривки з найкращих творів композитора – полонезів, етюдів, вальсів… Акомпанувала вчитель музичної школи О. Щудлюк, також присутні взяли  участь у музичній вікторині «Творець чарівних мелодій», яку провела бібліотекар О.Телюк.

Історія справедливо вписала в скрижалі ім’я Шопена поряд з іменами найвидатніших митців, його музика це рідкісне поєднання великої думки з чарівною красою образів – найпрекрасніше одкровення мистецтва.

25.02.2020 | Актуально

Відбувся публічний звіт голови Тлумацької районної державної адміністрації Сергія Гаєвського

У зв’язку зі вступом у дію в травні 2016 року нової редакції Закону України «Про державну службу», відповідно до статті 45 цього закону, керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101076.htm

25.02.2020 | Актуально

До уваги осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення

 

Департамен соціальної політики облдержадміністрації інформує про порядок забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-osib-z-invalidnistyu-ditej-z-invalidnistyu-ta-inshih-kategorij-naselennya

25.02.2020 | Актуально

З  2030 року в Україні будуватимуть лише енергоощадні будинки

 

Уряд затвердив Концепцію реалізації державної політики в сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель у частині збільшення кількості будівель з близьким до нульового рівнем споживання енергії та Національний план збільшення кількості таких будівель.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/z-2030-roku-v-ukrayini-buduvatimut-lishe-energooshadni-budinki

25.02.2020 | Актуально

Цьогоріч власники елітних авто сплатили майже сто тисяч гривень транспортного податку

 

У січні цього року власники елітних авто сплатили майже 100 тисяч гривень транспортного податку. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/cogorich-vlasniki-elitnih-avto-splatili-majzhe-sto-tisyach-griven-transportnogo-podatku

24.02.2020 | Актуально

Влада повинна мобілізувати зусилля для ліквідації наслідків негоди

Сьогодні в облдержадміністрації під час оперативної онлайн наради з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівниками районів, яку провела перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, йшлося про ситуацію, що склалася на території області внаслідок погіршення погодних умов.

 

http://www.if.gov.ua/news/vlada-povinna-mobilizuvati-zusillya-dlya-likvidaciyi-naslidkiv-negodi

24.02.2020 | Актуально

На Тлумаччині триває процес звіту сільських голів щодо виконання  Програми соціально-економічного розвитку сільських рад району

 

 

У неділю, 23 лютого, у селі Гавриляк відбувся звіт сільського голови Миколи Місюри за проведену роботу у 2019 році. Голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та керівник апарату РДА Андрій Мозиль, теж були присутні на цьому заході.

На зустріч прийшли небайдужі мешканці Гавриляка, яких ознайомили з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем села. Сільський голова підвів підсумки роботи за минулий рік, детально ознайомив проведеними роботами, які уже реалізовані, виконуються і ті, що заплановані на наступний рік, зупинився на питаннях економічного розвитку села, освіті, благоустрою тощо. Також він повідомив, що  впродовж 2019 року проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 18 рішень з різних питань, велика увага приділяється – зверненню громадян та наданню якісних адміністративних послуг. Робота виконавчого апарату сільської ради спрямована перш за все на створення комфортних умов для жителів громади.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101034.htm

24.02.2020 | Актуально

Питання реалізації інвестиційних програм регіонального розвитку на Прикарпатті обговорено на нараді в ОДА

 

Сьогодні за участі першого заступника голови та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та Василя Івасика відбулося засідання регіональної комісії із оцінки, забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних программ та проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 

http://www.if.gov.ua/news/pitannya-realizaciyi-investicijnih-program-regionalnogo-rozvitku-na-prikarpatti-obgovoreno-na-naradi-v-oda

24.02.2020 | Спорт

Закінчився чемпіонат району з футзалу сезону 2019/2020 років 

 

23 лютого, у місті Тлумач відбувався чемпіонат району з футзалу у трьох лігах.  Варто зазначити, що матчі чемпіонату району зібрали велику кількість вболівальників, які підтримували свої команди. Усі ігри проходили в хорошій та святковій атмосфері.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101017.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області