26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Новини
24.01.2020 | Актуально

Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

 

 Згідно ЗУ «Про охорону дитинства» діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Відповідно до статті 180-1 КУпАП порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

24.01.2020 | ЦБС інформує

 

Відзначення Дня Соборності України у бібліотеках району

 

22 січня – День Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення  Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. До цієї дати працівники  бібліотек-філій Тлумацької ЦБС організували і провели цикл патріотичних заходів «Славетна мить, що об’єднала Україну».

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100131.htm

24.01.2020 | Актуально

Відповідальність батьків за невиконання рішення органу опіки та піклування

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримування» внесені зміни до деяких законодавчих актів, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Діючим законодавством України передбачено дієвий вплив на батьків, які не виконують рішення органів опіки та піклування в частині визначення участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, того з батьків, хто проживає окремо. Відповідні зміни внесені до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99194.htm

24.01.2020 | Актуально

Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

 

23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

http://www.if.gov.ua/news/oprilyudneno-rezultati-ocinki-chiselnosti-nayavnogo-naselennya-ukrayini

24.01.2020 | Актуально

Надходження туристичного збору на Прикарпатті зросли майже на 2,4 млн гривень

 

За січень-грудень 2019 року платники податків, які здійснюють діяльність у туристичній сфері сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 6,1 млн грн туристичного збору, що на 2,4 млн грн, більше ніж в 2018 році. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області. Найбільші суми туристичного збору перерахували суб’єкти господарювання міста Яремче (майже 3922,3 тис. грн) та Івано-Франківська (1339 тис. грн).

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/nadhodzhennya-turistichnogo-zboru-na-prikarpatti-zrosli-majzhe-na-2-4-mln-griven

24.01.2020 | Актуально

Як проходить перезимівля озимих без снігу

 

За даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обстеження посівів озимих культур під урожай поточного року показує, що із посіяних 94 тис. га озимих в доброму і задовільному стані знаходиться 98 відсотків площ. Озимі культури перебувають у стані неглибокого зимового спокою, загрозливих явищ на даний час для їх перезимівлі на території області не спостерігається.

Можливі морози в лютому – на початку березня та пізнє відновлення вегетації можуть виявитись єдиним непрогнозованим фактором, який здатен негативно вплинути на стан посівів озимих цього сезону.

23.01.2020 | Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА інформує

Проведено моніторинг дотримання графіка руху автобусів на маршруті Тлумач-Івано-Франківськ

 

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 21.01.2020 року№21«Про затвердження нового складу робочої групи з моніторингу дотримання графіка руху здійснення перевезень пасажирів» 22 січня 2020 року робочою групою проведено моніторинг дотримання графіка руху автобусів на маршруті Тлумач-Івано-Франківськ.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100101.htm

23.01.2020 | Оголошення

Увага! Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання

Кращий роботодавець року

 

Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс), а рішенням розширеного засідання виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців від   05 липня 2019 року № 4-3 затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”, форму заяви та анкети його учасника (додається).

 Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100084.htm

23.01.2020 | Нарада

Капітальний ремонт доріг місцевого значення загального користування на контролі у районної влади

 

У середу, 22 січня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч з начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Романом Качуром щодо здійснення капітального ремонту дорожнього покриття доріг місцевого значення загального користування та комунальної дороги в районі.

На порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ремонтних робіт на місцевих дорогах загального користування в напрямку сіл Обертин-Жуків (О090402 Городенка-Черемхів), села Грушка (С091412), Тлумач-Палагичі (С091410) та комунальної дороги в селі Сокирчин по вул. Незалежності Петрівської сільської ради.

23.01.2020 | Актуально

Обговорено особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

В Тлумацькому РЦСССДМ говорили про  створення, особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме  прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу(ДБСТ).

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100079.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області