28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Новини
27.01.2020 | Актуально

Інформація по суми нарахованих субсидій на січень 2020 року

 

За січень 2020р.нарахована житлова субсидія 5349 домогосподарствам на загальну суму 8595,5 грн.в т.ч. 22,2 грн.на придбання твердого палива.

Через банківські установи житлові субсидії отримають 2531 одержувачів на суму 4212,7 грн. через почтові відділення 2838 одержувачів на суму 4286,9 грн.

27.01.2020 | Актуально

На нараді під головуванням Віталія Федоріва обговорили підсумки реалізації освітньої реформи «Нова українська школа»

 

Про підсумки реалізації концепції «Нової української школи» в закладах загальної середньої освіти області у 2019 році йшлося сьогодні на щотижневій онлайн-нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/na-naradi-pid-golovuvannyam-vitaliya-fedoriva-obgovorili-pidsumki-realizaciyi-osvitnoyi-reformi-nova-ukrayinska-shkola-2

27.01.2020 | Актуально

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017–2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100197.htm

27.01.2020 | Актуально

В Обертині відбулися загальнорайонне свято  Проводи Коляди

 

Цикл новорічно-різдвяних свят у районі завершився масштабним дійство "Проводи коляди", яке відбулося 26 січня  у селищі Обертин.  Театразівоване  дійство розпочалося  святковою ходою до головної ялинки біля Народного дому Обертина.  Свої українські колядки, колоритні щедрівки, запальні танці та найвелемовніші віншування глядачам дарували десятки колективів народної творчості та окремі виконавці району, а також дивували автентикою, оригінальністю сценаріїв, костюмів та голосів.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100185.htm

27.01.2020 | Актуально

Посів  культур озимих  під урожай 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Посів культур озимих на зерно та зелений корм під урожай 2020р. господарствами усіх категорій проведено на площі 94 тис.га, що на 0,4% менше, ніж у попередньому році, у т.ч. підприємствами засіяно 70,1 тис.га (на 0,7% менше), господарствами населення – 23,9 тис.га (на 0,5% більше).

Посіви озимих культур зернових на зерно, на які припадає  74,6% площ озимини (торік – 70,5%), у п.р. порівняно з попереднім роком розширено  на 3,7 тис.га або на 5,5% і ними засіяно 70,2 тис.га. У їх структурі частка пшениці озимої становить 78% (у структурі площ під урожай 2019р. – 77,8%),  ячменю – 19,6%  (16,7%). 

Під ріпаком озимим на зерно зайнято 23,6 тис.га, що на 14,7% менше, ніж на 1 грудня 2018р.

Станом на 1 грудня 2019р. підприємствами оранку на  зяб  проведено  на  площі 52,4 тис.га,  що  на  1,2%  менше,  ніж  торік.

27.01.2020 | Важливо знати

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

 

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/rekomendaciyi-dlya-gromadyan-shodo-koronavirusu-2019-ncov

27.01.2020 | Актуально

В Івано-Франківську вшанували захисників Донецького аеропорту

 

В Івано-Франківську відбулися поминальні заходи з ушанування пам’яті захисників Донецького аеропорту. 242 дні боронили українські військові Донецький аеропорт, серед них було й чимало прикарпатців.  За незламний дух та мужність їх назвали «кіборгами».

Вшанувати пам'ять захисників Донецького аеропорту прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів ОДА, учасники та добровольці АТО/ООС, їх родичі, представники громадських організацій, містяни.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ivano-frankivsku-vshanuvali-zahisnikiv-doneckogo-aeroportu

27.01.2020 | Актуально

Проведено економічну екскурсію

 

Економічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

Так, 22 січня 2020 року  фахівець з профорієнтації  Тлумацької районної філії Мар’яна  Олійник провела  Економічну екскурсію для 9 безробітних громадян на базі ТзОВ „Юлія ЛТД”. Метою проведення даного заходу є ознайомлення безробітних із історією та специфікою роботи підприємства, його матеріально-технічною базою, умовами праці, оплатою праці та поглибленою інформацією безробітних про особливості здобуття професій “коваль ручного кування”, “токар”, “фрезерувальник” та “проектувальник”.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100172.htm

27.01.2020 | Актуально

НОВИЙ ПРАВОЧИН –

ВИМОГА НОТАРІАЛЬНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ПРАВОЧИНУ/ЗАСВІДЧЕННЯ СПРАВЖНОСТІ ПІДПИСУ

 

1.         Власник земельної ділянки, об’єкта нерухомого майна може встановити вимогу нотаріального посвідчення договору:

-           про встановлення земельного сервітуту (стаття 100 Земельного кодексу України);

-        договору оренди землі (стаття 14 Закону України «Про оренду землі»);

-        договору (внесення змін до договору), предметом якого є нерухоме майно чи його частина, крім випадків, якщо відповідно до закону такий договір підлягає нотаріальному посвідченню таття 209 Цивільного кодексу України).

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100169.htm

24.01.2020 | Актуально

Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

 

 Згідно ЗУ «Про охорону дитинства» діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Відповідно до статті 180-1 КУпАП порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області