24 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Новини
23.01.2020 | Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА інформує

Проведено моніторинг дотримання графіка руху автобусів на маршруті Тлумач-Івано-Франківськ

 

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 21.01.2020 року№21«Про затвердження нового складу робочої групи з моніторингу дотримання графіка руху здійснення перевезень пасажирів» 22 січня 2020 року робочою групою проведено моніторинг дотримання графіка руху автобусів на маршруті Тлумач-Івано-Франківськ.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100101.htm

23.01.2020 | Оголошення

Увага! Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання

Кращий роботодавець року

 

Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс), а рішенням розширеного засідання виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців від   05 липня 2019 року № 4-3 затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”, форму заяви та анкети його учасника (додається).

 Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100084.htm

23.01.2020 | Нарада

Капітальний ремонт доріг місцевого значення загального користування на контролі у районної влади

 

У середу, 22 січня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч з начальником відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Романом Качуром щодо здійснення капітального ремонту дорожнього покриття доріг місцевого значення загального користування та комунальної дороги в районі.

На порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ремонтних робіт на місцевих дорогах загального користування в напрямку сіл Обертин-Жуків (О090402 Городенка-Черемхів), села Грушка (С091412), Тлумач-Палагичі (С091410) та комунальної дороги в селі Сокирчин по вул. Незалежності Петрівської сільської ради.

23.01.2020 | Актуально

Обговорено особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

В Тлумацькому РЦСССДМ говорили про  створення, особливості розвитку та підтримки  сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме  прийомні сім`ї та дитячі будинки сімейного типу(ДБСТ).

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100079.htm

23.01.2020 | Актуально

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 630 мільйонів гривень плати за землю

 

За січень-грудень 2019 року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 634,2 млн грн плати за землю, що на 112,9 млн грн більш, ніж за 2018 рік. Про це повідомили у головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-miscevih-byudzhetiv-ivano-frankivshini-nadijshlo-ponad-630-miljoniv-griven-plati-za-zemlyu

22.01.2020 | Актуально

Зменшено розмір витрат на копіювання документів, що надаються за запитом на інформацію

 

Кабінет Міністрів України 15 січня вніс зміни до постанови, яким затверджено граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Відтепер розмір цих витрат зменшено. Також врегульовано питання розміру граничних витрат на сканування таких документів. Проект постанови розроблено Держкомтелерадіо на виконання доручень Кабінету Міністрів України та листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач інформації зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк документів, якщо їхній обсяг перевищує 10 сторінок. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. Раніше для розрахунку цих граничних норм використовувалась мінімальна заробітна плата станом на дату копіювання та друк документів.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100065.htm

22.01.2020 | Увага конкурс!

Стартував ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2020

 

Запрошуємо до участі учнів середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Тематика малюнків – безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

ПЕРШИЙ ЕТАП

Учасники надсилають роботи до регіональних управлінь Держпраці не пізніше 15 лютого 2020 року.

Переможців буде визначено у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 17 років.

Автори робіт, які посіли перші місця, стають лауреатами конкурсу.

ДРУГИЙ ЕТАП (ФІНАЛ)

Умови проведення конкурсу викладені в Положенні про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

22.01.2020 | З нагоди свята

Шановні жителі Тлумаччини! 

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Вітаючи вас з Днем Соборності України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної України!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації     Сергій Гаєвський

Голова районної ради    Василь Двояк

22.01.2020 | Актуально

Несплачені внески – втрачена пенсія

 

Під гаслом «Несплачені внески – втрачена пенсія» працівники Пенсійного фонду України провели флешмоб в місті Тлумач.

Учасники заходу закликали мешканців міста не погоджуватися на пропозиції тіньової зайнятості й оплати праці, щоб не позбавляти себе соціального захисту під час трудової діяльності та гідного матеріального забезпечення на старості літ. Розповіли, що право на гідну пенсію має той, хто отримував належного розміру легальну зарплату, має достатній страховий стаж і сплачені внески у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Пенсійники наголосили пересічним громадянам, що саме через несплату податків з «тіньової» заробітної плати працівники залишаються без відповідного соціального захисту та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

Кожен найманий працівник має можливість контролювати нарахування йому заробітної плати зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України та щомісячно перевіряти: з якої заробітної плати сплачено ЄВ, яку тривалість страхового стажу йому зараховано. Таку інформацію він може отримати і безпосередньо в Пенсійному фонді України.

Довідково

На обліку у Тлумацькому відділі обслуговування громадян перебуває понад 12 тисяч пенсіонерів. На веб-порталі Пенсійного Фонду України в області зареєстровано близько 45 тисяч громадян.

22.01.2020 | Президент України

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України

 

Дорогі українці!

Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

В усіх куточках України це зустріли піднесено та захоплено: нарешті з’явився шанс для побудови соборної та самостійної країни. Та він, на жаль, був втрачений. Амбіції тогочасних політиків завадили їм досягти справжньої державної єдності. Єдності не у словах, а у справах.

Невдовзі УНР залишила Київ під натиском більшовиків, більшість території Галичини зайняли польські війська. Північну Буковину – румуни, а Закарпаття відійшло Чехословаччині.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100048.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області