28 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
27.05.2020 | .

В ОДА відбулася нарада щодо роботи медичних закладів

 

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участю посадовців департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради та керівників закладів охорони здоров'я, які визначені для лікування хворих на коронавірусну хворобу, відбулася робоча нарада.

http://www.if.gov.ua/news/v-oda-vidbulasya-narada-shodo-roboti-medichnih-zakladiv

27.05.2020 | Увага

Значні дощі на Прикарпатті можуть спричинити підйом рівнів води у річках

 

За інформацією управління з питань цивільного захисту ОДА, впродовж доби 28 травня по області та місту очікується значний дощ, гроза, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).

28-29 травня на річках басейну Дністра очікується продовження підйому рівнів води на 0,3─1,3 м, над рівнями 27 травня, станом на 8:00 годину, на гірських притоках місцями можливий початковий вихід води на заплаву.

27.05.2020 | .

Патронат над дитиною

 

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

27.05.2020 | .

Президент затвердив Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

 

Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік» № 203/2020.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-zatverdiv-richnu-nacionalnu-programu-pid-egidoyu-komisiyi-ukrayina-nato-na-2020-rik

27.05.2020 | .

В області за минулу добу лабораторно підтверджено ще 21 випадок зараження COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1595 дітей та 4241 медик.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-za-minulu-dobu-laboratorno-pidtverdzheno-she-21-vipadok-zarazhennya-covid-19

27.05.2020 | Статистика

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січніквітні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–квітні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 90,3% (в Україні – 92,1%), що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–квітнем 2019р. індекс промислової продукції становив 104,4%, переробної – 94,2%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,9%.

Збільшення виробництва продукції проти січня–квітня минулого року одержано у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,7%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 1,5%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,8%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 7,6%), машинобудуванні (на 9,8%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 11,3%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 21,9%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії  (на 30%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (у 1,6 раза), добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (у 1,9 раза).

 

 

27.05.2020 | .

Карантин послаблено – небезпека COVID-19 залишається

 

Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Дотримання фізичної дистанції та самоізоляція — це ті, заходи, які мають застосовуватися не лише під час карантину, а і тоді, коли це фактично необхідно. Тому варто розуміти чим карантин відрізняється від самоізоляції та фізичного дистанціювання.

http://www.if.gov.ua/news/karantin-poslableno-nebezpeka-covid-19-zalishayetsya

26.05.2020 | Актуально

Мінсоцполітики затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати

 

Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

http://www.if.gov.ua/news/minsocpolitiki-zatverdzheno-perelik-posad-pracivnikiv-yakim-peredbacheno-dodatkovi-do-vstanovlenih-zakonodavstvom-doplati-do-zarobitnoyi-plati

26.05.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання 

населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім’ям

 

 

26 травня під головуванням керівника апарату РДА Андрія Мозиля проведено восьме засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг,  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто:

- 5 звернень щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;

- 9 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

   - 28 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

                

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

26.05.2020 | .

З 1-го червня учні профтехів можуть виходити на практичне навчання

 

З 1-го червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться улисті Міністерства освіти і науки, який був розісланий 25 травня.

http://www.if.gov.ua/news/z-1-go-chervnya-uchni-proftehiv-mozhut-vihoditi-na-praktichne-navchannya


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області