3 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
3.07.2020 | .

Віталій Федорів: Для виплати постраждалим від повені прикарпатцям Уряд перерахував кошти на казначейський рахунок

 

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-dlya-viplati-postrazhdalim-vid-poveni-prikarpatcyam-uryad-pererahuvav-koshti-na-kaznachejskij-rahunok

3.07.2020 | .

Тлумацьке бюро інформує: як написати розписку

 

Розписка, або інший документ може бути представлена позичальником на підтвердження укладення договору позики та його умов, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми, або визначеної кількості речей.

Даючи гроші в борг, пам’ятайте, що в розписці, поряд із сумою боргу, обов’язково повинні вказуватись прізвище, ім’я, по-батькові особи яка дає в борг (позикодавець) та особи яка бере в борг (боржник). У випадку відсутності таких даних, виключається можливість стягнення боргу в судовому порядку, оскільки в такій розписці не встановлені сторони договору позики.

Позичальник має обов’язково вказати, що гроші не просто беруться, а беруться в борг. Ще однією з найбільш розповсюджених помилок при складанні розписки є відсутність дати, до якої боржник зобов’язаний повернути взяті кошти. Такого роду помилки призводять до того, що в суді буде неможливо доказати факт порушення договору позики, оскільки порушення цього договору рахується з дати до якої боржник зобов’язувався повернути кошти. Це унеможливить нарахування трьох відсотків річних та індексу інфляції за прострочення виконання умов розписки, оскільки вони також нараховуються з дати порушення договору.

Також, даючи гроші в борг, зобов’яжіть боржника вписати в розписку його паспортні дані, місце реєстрації та ідентифікаційний номер. Вказана інформація буде не так важлива під час розгляду справи в суді, як на стадії її виконання.

Якщо при передачі коштів боржнику, були присутні свідки, зобов’яжіть їх вписати в розписці свої прізвища, ім’я, по-батькові, місце реєстрації та поставити свої підписи, так як при розгляді справи в суді, їх будуть викликати в якості свідків.

3.07.2020 | .

МОЗ попереджає: після зняття карантинних заходів та відкриття готелів, спортивних споруд і басейнів можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу

 

За повідомленням інституту імені Р. Коха (Франція) після зняття карантинних заходів та відкриття готелів: Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/moz-poperedzhaye-pislya-znyattya-karantinnih-zahodiv-ta-vidkrittya-goteliv-sportivnih-sporud-i-basejniv-mozhlive-pidvishennya-riziku-rozpovsyudzhennya-legionelozu

3.07.2020 | Актуально

Робочий візит керівництва району у населені пункти які постраждали під час повені

 

2 липня голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський та перший заступник голови РДА Роман Мигаль   здійснили робочий візит до сіл Петрилів, Діброва, Сокирчин, та селища Обертин Тлумацького району.

У ході візиту вони ознайомились із ліквідацією наслідків нещодавньої повені. Було проінспектовано уже проведені роботи, і ті роботи, які ще тривають. У Обертині, Сокирчині, Гарасимові працює техніка за допомогою якої  ремонтуються  ділянки місцевих шляхів, що були зруйновані або суттєво пошкоджені стихією. Голова райдержадміністрації наголосив, що відновлення доріг є пріоритетним завданням районної влади.

Також, варто зазначити, що у цих населених пунктах працюють місцеві комісії які проводять обстеження, за результатами якого складається акт, у якому зазначається суть пошкоджень та визначається обсяг заподіяної шкоди.

За результатами поїздки було визначено головні ділянки, куди уже потрібно спрямувати зусилля влади для покращення ситуації.

Детальніше:   https://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2757506527812477/2757503184479478/?type=3&theater

3.07.2020 | .

На виконання завдання Президента уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні

 

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

http://www.if.gov.ua/news/na-vikonannya-zavdannya-prezidenta-uryad-viznachiv-grafik-pidvishennya-minimalnoyi-zarobitnoyi-plati-v-ukrayini

3.07.2020 | Актуально

Семінар - навчання - «Створюємо кооперативи — розвиваємо село»

 

У четвер, 2 липня, за ініціативи голови Тлумацької райдержадміністрації Сергія Гаєвського, у місті Тлумач відбувся семінар-навчання «Створюємо кооперативи — розвиваємо село», який провів представник компанії «Контінентал» Василь Мартюк.

На семінар були присутні, перший заступник голови РДА Роман Мигаль, селищний, сільські голови району, голови ОТГ. Представник агрохолдингу розказав присутнім місцевим керівникам, що Агрохолдинг «Контінентал» (Мрія) — активний прихильник розвитку кооперативного руху на селі. Упродовж декількох років компанія надає практичну допомогу зі створення і підтримки роботи кооперативів. Зокрема, за її сприяння запрацювало більше 10 кооперативів.

Детальніше:  https://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2757071841189279/2757072547855875/?type=3&theater

3.07.2020 | Вітання

Шановні працівники податкової служби Тлумацького району!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України! Ваша діяльність багато в чому визначає соціально-економічну стабільність району – це поповнення бюджету Тлумаччини. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський

Голова районної ради Василь Двояк

2.07.2020 | .

Віталій Федорів: Прикарпаття отримало технічну допомогу від міжнародних партнерів вартістю близько 11 мільйонів гривень

 

Через Міжнародний механізм цивільного захисту ЄС Івано-Франківщина отримала гуманітарну допомогу для рятувальників від Італійської Республіки. Обладнання, - а це мотопомпи, водозахисні костюми, польові намети, водяні насоси, генератори, ліхтарі, бензопили, гідрокостюми та рятувальні жилети, - будуть передані рятувальникам у райони області.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-prikarpattya-otrimalo-tehnichnu-dopomogu-vid-mizhnarodnih-partneriv-vartistyu-blizko-11-miljoniv-griven

2.07.2020 | Актуально

Проведено обстеження сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах

 

Цього тижня  спеціалістами   районного   центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах  дітей  районної  державної  адміністрації,соціальним інспектором УСЗН  та  старшим  інспектором   ювенальної   превенції  Тлумацького  відділення  поліції   ГУНП   в Івано-Франківській  області  Вікторією  Баранюк  в селах Грушка, Локітка, проведено обстеження  3-х сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах в них виховуються  11 дітей.

Комісією  обстежено умови проживання цих сімей та  встановлено, що не у всіх  сім’ях  створені належні  санітарно-гігієнічні умови проживання, батьки  неналежно  виконують  свої  батьківські  обов’язки, а  кошти  отримані  від  управління  соціального захисту населення  використовують не за призначенням.

Наголошено на проблемах, що спричинили   складні життєві обставини у сім’ях, а саме - відсутність ведення здорового способу життя батьками (вживання алкоголю та паління).

З  батьками  проведена  профілактична   робота  щодо  попередження  насильства в сім’ї, раннього соціального сирітства, забезпечення  належних умов  для виховання та розвитку  дітей, відповідального батьківства, раціонального використання коштів. Роз’яснено  норми  чинного  законодавства  щодо  обов’язків  батьків  з  виховання  та розвитку дитини, стосовно  адміністративної  та  кримінальної  відповідальності    за  неналежне  виконання  батьківських обов’язків  з  метою  недопущення  насильства  та  попередження  раннього соціального сирітства. 

2.07.2020 | Актуально

Рятувальники Тлумацького району отримали гуманітарну допомогу від республіки Італія

 

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, нещодавно Італійська Республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.І уже у середу, 1 липня, у Тлумачі відбулась церемонія передачі цієї допомоги для місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

Тлумацькі рятувальники отримали електрогенератор, пересувну мотопомпу, бензопилу, рятувальні мотузки, мачту для освітлення, палатки, гідрокостюми, рятувальні жилети, гумові чоботи, напірні рукави, захисні каски, насосну станцію.

Ці надзвичайно цінні речі дозволять підвищити рівень реагування підрозділу на різного роду події, пожежі, надзвичайні ситуації у Тлумацькому районі.
Привітати
місцевих рятувальників завітала заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, яка подякувала особовому складу за самовіддану працю, врятовані життя, також вона зауважила, що завдяки своєму професіоналізму та фаховій підготовці, вони готові до виконання найскладніших завдань щодо захисту населення від загроз природного та техногенного характеру.

На завершення церемонії, Світлана Онищук, спільно із головою РДА Сергієм Гаєвським вручили грамоти кращим рятувальникам району.

Детальнішеhttps://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2755943351302128/2755930571303406/?type=3&theater


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області