22 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
21.08.2019 | Культура

Представники Тлумаччини взяли участь у фестивалі «Покутські джерела»

 

 

18 серпня 2019 року у м.Коломия відбувся Х обласний відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела», який зібрав покутян  п’яти районів, а саме Тисменицького, Тлумацького, Снятинського, Городенківського, Коломийського та м.Коломиї.

В складі делегації  Тлумацького району був присутній голова районної державної адміністрації Іван Михайлович Дрогомирецький, який прийняв фестивальну естафету, адже наступний ХІ фестиваль «Покутські джерела» в 2020 році заплановано провести у м. Тлумач.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95247.htm

21.08.2019 | Актуально

 

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

У середу, 21 серпня, голова Тлумацької райдержадміністрації Іван Дрогомирецький провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На засіданні розглядались питання про визначення участі батька  у вихованні малолітнього сина, про надання висновку щодо визначення способів участі батька у вихованні малолітніх  дітей, про надання дозволу на відчуження нерухомого майна, що належить малолітній дитині, про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах .

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

21.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль обговорив формат подальшої співпраці із представниками місії ОБСЄ в Україні

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів зустріч із керівником Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Девідом Піґе та спостерігачем місії Пер-Еріком Стафансоном.

Під час спілкування гості із ОБСЄ привітали Дениса Шмигаля із призначенням на відповідальну посаду та висловили сподівання на поглиблення співпраці, яка сприятиме збереженню стабільної безпекової ситуації в області, забезпеченню діалогу між органами влади, громадянського суспільства, етнічними та релігійними групами.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-obgovoriv-format-podalshoyi-spivpraci-iz-predstavnikami-misiyi-obsye-v-ukrayini

21.08.2019 | Актуально

Знезараження насіння – важливий елемент в отриманні високого врожаю

 

 

Останніми роками спостерігається погіршення фітосанітарного стану посівів у результаті неякісного обробітку ґрунту, недотримань схем захисту чи порушення сівозміни. Аграріям стає все складніше протистояти численним захворюванням і шкідникам на своїх полях. Навіть той, хто сумнівався у доцільності протруювання насіння, уже впевнився, що без нього гарного врожаю не буде.

Десятки небезпечних грибкових хвороб передаються через насіння. Їхні збудники можуть знаходитися не лише всередині, а й на поверхні насіння. У першому випадку насіння гине або дає ослаблені рослини, в другому — уражуються сходи, а потім і дорослі рослини.

Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95234.htm

21.08.2019 | Актуально

Від платників акцизного податку прикарпатські громади щомісяця отримують понад 15 мільйонів гривень

 

З початку року прикарпатські продавці з реалізації підакцизної продукції сплатили 91,8 мільйона гривень акцизного податку. Відповідно середньомісячні надходження платежу у 2019 році складають 13 мільйонів гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vid-platnikiv-akciznogo-podatku-prikarpatski-gromadi-shomisyacya-otrimuyut-ponad-15-miljoniv-griven

21.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Державна програма розвитку українських Карпат дасть поштовх економічного поступу регіону

 

У рамках проекту «Сталий розвиток українських Карпат» за участю першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди, голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля та заступника голови обласної ради Сергія Басараба в ОДА відбулося засідання «круглого столу» із обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат.

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-derzhavna-programa-rozvitku-ukrayinskih-karpat-dast-poshtovh-ekonomichnogo-postupu-regionu

21.08.2019 | Актуально

Коштами державної субвенції на ремонт доріг повинні розпоряджатися об’єднані територіальні громади – «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття»

 

Сьогодні відбулася робоча зустріч Дениса Шмигаля з головами об’єднаних територіальних громад області, у якій також взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, керівники структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування.

Денис Шмигаль наголосив, що метою зустрічі є вивчення думок щодо проведення адмінреформи: її недоліки, переваги, виклики.

Практично всі виступаючі основною проблемою прикарпатських об’єднаних територіальних громад назвали стан доріг.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/koshtami-derzhavnoyi-subvenciyi-na-remont-dorig-povinni-rozporyadzhatisya-ob-yednani-teritorialni-gromadi-agenciya-rozvitku-otg-prikarpattya

20.08.2019 | ЦБС інформує

Цікаве літо з книгою

 

У бібліотеках району продовжується для дітей цікаве літнє дозвілля  з книгою. Бібліотека – філія с. Гарасимів провела пізнавальну мандрівку  «У кожної книжки цікава сторінка»,  де діти з захопленням  дізнавалися про нове і цікаве. Весело пройшло казкове рев’ю «Тікай від системи до бібліотеки».  Діти брали участь у вікторинах і інсценівках. Проходив захід  на дитячому майданчику на «Книжковому пікніку». Зібралися всі бажаючі, ділилися враженнями від прочитаних книг, брали участь у казковій вікторині, подорож по сторінках журналу «Дзвіночок». А маленькі читачі побували на голосних читаннях улюблених книжок.

Обертинська дитяча  бібліотека-філія організувала зустріч з цікавою книгою на літній альтанці біля бібліотеки. Бібліотекар Н. Гасан зробила аналіз читацьких вподобань школярів під час літніх канікул. Діти поділилися враженнями від прочитаних книг, про улюблених героїв. Розповідали вірші, приказки грали в різні ігри. Цікаво і весело пройшов брейн-ринг  «До нас в гості завітала казка»

20.08.2019 | Актуально

 

Відбулось засідання спостережної комісії

 

У вівторок, 20 серпня, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк провів чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

У роботі комісії брали участь члени засідання: Костриба Р.М., директор Тлумацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області,  Гузій А.Я., фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ, Кебрін В.Ф., заступник директора Тлумацької філії Івано-Франківського ОЦЗ, Сулима П.П. директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Батіг В.В., головний спеціаліст відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Тлумацької ОТГ.

 

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95194.htm

20.08.2019 | Актуально

Голова Держенергоефективності закликає мерів міст, голів ОДА, РДА, ОТГ збільшити фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ

 

Зважаючи на високу затребуваність програми «теплих кредитів» у суспільстві, Уряд виділив додаткові 380 млн грн на її реалізацію, зокрема для співфінансування ОСББ, у цьому році.

Водночас у співпраці із Держенергоефективності у цьому році із місцевих бюджетів виділено понад 170 млн грн на реалізацію майже 170 програм здешевлення «теплих кредитів». Із них для ОСББ – понад 140 млн грн для більше 100 програм підтримки.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/golova-derzhenergoefektivnosti-zaklikaye-meriv-mist-goliv-oda-rda-otg-zbilshiti-finansuvannya-miscevih-program-zdeshevlennya-teplih-kreditiv-dlya-osbb


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області