9 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
9.07.2020 | .

Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування

 

Головне управління Держпродспоживслужби в області черговий раз інформує громадськість, представників бізнесу у сфері громадського харчування, ЗМІ, органи місцевого самоврядування щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування.

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-prikarpattya-zaklikaye-gromadskist-do-uchasti-v-perevirkah-dotrimannya-protiepidemichnih-vimog-v-zakladah-gromadskogo-harchuvannya

8.07.2020 | .

Денис Шмигаль розповів про виконання Програми стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19

 

За перший місяць реалізації Програми стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19, спрямованої на відновлення економічного здоров’я країни по всіх галузях, виконано чимало першочергових кроків.

http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-rozpoviv-pro-vikonannya-programi-stimulyuvannya-ekonomiki-dlya-podolannya-naslidkiv-epidemiyi-covid-19

8.07.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Правильність нарахування матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені контролюватиме моніторингова група облдержадміністрації

 

Голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів створив робочі групи з питань моніторингу розміру збитків, заподіяних населенню внаслідок стихії в області у червні 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-pravilnist-narahuvannya-materialnoi-dopomogi-postrazhdalim-vnaslidok-poveni-kontrolyuvatime-monitoringova-grupa-oblderzhadministracii-1

8.07.2020 | Статистика

 

Стан виплати заробітної плати

на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 червня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 червня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 25,6 млн.грн, що складає 1,5% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2020р.

У порівнянні з 1 травня 2020р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 611,7 тис.грн, або на 2,3%. Упродовж травня зменшилися суми заборгованості у містах Калуші (на 241,1 тис.грн), Коломиї (на 164,7 тис.грн), Бурштині (на 29 тис.грн), Долинському (на 500,7 тис.грн), Тисменицькому (на 171,6 тис.грн) та Тлумацькому (на 18,3 тис.грн) районах; однак, збільшилися суми боргу у м.Івано-Франківську (на 349 тис.грн), Косівському (на 97,1 тис.грн) та Рогатинському (на 15,7 тис.грн) районах. Виник борг у Калуському районі (в сумі 51,9 тис.грн).

На підприємства обласного центру припадає 71% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 11,6%, м.Бурштина – 6,1%, Долинського району – 4,1%, Косівського – 3,1%, Рогатинського – 2,1%, міст Калуша – 1,1%, Коломиї – 0,5%, Калуського та Тлумацького районів – по 0,2%. У решті міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

На 1 червня 2020р. виникла заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів у Калуському районі в сумі 51,9 тис.грн.

У  структурі  загальної  суми  заборгованості  з  виплати  заробітної  плати в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 55,7% суми боргу. Серед підприємств міст Бурштина та Коломиї, Калуського, Косівського та Рогатинського районів цей показник складає 100%, міст Калуша та Івано-Франківська – 74,6% та 58,3% відповідно, Долинського району – 34,2%.

8.07.2020 | Актуально

Прогноз  фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у липні 2020 року

 

 

 

Зливові дощі, що випали у червні,  та підвищена  вологість повітря мали вплив на розвиток шкідливих організмів, наслідки якого можуть проявлятися протягом всього вегетаційного періоду.

В липні можливі різкі перепади денної і нічної температури, що створюватимуть сприятливі умови для розвитку збудників хвороб та шкідників. Важливе значення для регулювання чисельності шкідливих організмів та своєчасного застосування засобів захисту рослин матиме моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських культур.

Тож систематичне обстеження посівів на предмет їх заселення та ураження шкідливими організмами, вжиття заходів з метою недопущення втрат урожаю та його якості є першочерговим завданням.

8.07.2020 | .

Віталій Федорів: Першочергово будемо фінансово допомагати людям, які постраждали від негоди

 

Сьогодні під головуванням голови обласної держаної адміністрації Віталія Федоріва відбулася нарада із керівниками:

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-pershochergovo-budemo-finansovo-dopomagati-lyudyam-yaki-postrazhdali-vid-negodi-1

7.07.2020 | .

На засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС обговорили протиепідемічні заходи та ситуацію щодо ліквідації наслідків повені

 

За останню добу на Прикарпатті зафіксовано 44 нових випадки захворюваності на коронавірус. Найбільше хворих виявлено в обласному центрі. Завантаженість ліжок у медзакладах, які лікують коронавірусних хворих, складає 22,4%.

http://www.if.gov.ua/news/na-zasidanni-regionalnoyi-komisiyi-teb-ta-ns-obgovorili-protiepidemichni-zahodi-ta-situaciyu-shodo-likvidaciyi-naslidkiv-poveni

7.07.2020 | Увага

Аби уникнути захворюваності на COVID-19, неухильно дотримуйтеся рекомендацій лікарів

 

В Україні й досі щодня фіксують нові випадки захворювання в кожному регіоні. Тому будь-які подорожі навіть у межах країни збільшують ризик зараження вірусом COVID-19.

http://www.if.gov.ua/news/abi-uniknuti-zahvoryuvanosti-na-covid-19-neuhilno-dotrimujtesya-rekomendacij-likariv

7.07.2020 | .

Інформація управління соціального захисту населення РДА

 

Управління соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації інформує, що з метою забезпечення соціальних гарантій, в районі профінансовано:

- виплату всіх видів державних соціальних допомог для населення на суму 9936480,0 грн.

- виплату допомоги на дітей 71 фізичній особі - підприємцю, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на суму 190470,0 грн.

Станом на 07.07.2020 кошти поступили на рахунок управління та до кінця тижня будуть перераховані на рахунки одержувачів в установи банків.

7.07.2020 | .

В Олешанській ОТГ самостійно ремонтують дороги

 

За 1 млн гривень у Олешанську об’єднану територіальну громаду придбали новий асфальтоукладач італійського виробництва.

Завдяки спецтехніці в ОТГ вже здійснили 15 кілометрів ямкового ремонту.

http://www.if.gov.ua/news/v-oleshanskij-otg-samostijno-remontuyut-dorogi


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області