13 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 Новини
13.12.2019 | Дата

У Тлумачі вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС 

 

Завтра, 14 грудня, відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цей день є офіційною датою завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, з якого й почалася трагедія української землі, яка зачепила своїм чорним крилом велику територію на карті світу.

Тлумацький район активно брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, і місцеві жителі добре пам’ятають ті часи.

З метою відзначення їхнього подвигу, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у Тлумачі відбулося віче біля пам’ятника Борцям за волю України.

Голова районної держадміністрації Сергій Гаєвський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський поставили квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя, усуваючи наслідки аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99019.htm

13.12.2019 | Актуально

Голова Тлумацької райдержадміністрації відвідав центральну районну лікарню

 

Сьогодні, 13 грудня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський здійснив робочий візит до центральної районної лікарні де ознайомився з умовами роботи закладу.

З в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Тлумацька центральна районна лікарня» Іваном Бойчуком очільник району обговорив основні проблеми галузі охорони здоров’я та пропозиції щодо покращення системи надання медичних послуг населенню.

Коментуючи результати огляду Сергій Гаєвський наголосив, що прикладе максимум зусиль для продовження розпочатої роботи щодо покращення матеріально-технічного стану медичних закладів району.

13.12.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Зміни в податковому законодавстві покликані боротися з контрабандою та великим корпораціями, які використовують спрощену систему оподаткування для податкової оптимізації та продажу контрабандних товарів

 

Сьогодні розпочала свою роботу 33-а сесія обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-zmini-v-podatkovomu-zakonodavstvi-poklikani-borotisya-z-kontrabandoyu-ta-velikim-korporaciyami-yaki-vikoristovuyut-sproshenu-sistemu-opodatkuvannya-dlya-podatkovoyi-optimizaciyi-ta-prodazhu-kontrabandnih-tovariv

13.12.2019 | Актуально

Олексій Гончарук: Е-кабінет забудовника — крок до знищення корупції в будівельній сфері

 

Розпочав роботу електронний кабінет забудовника. Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва - автоматизовано.

«Сьогодні Уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це – повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-e-kabinet-zabudovnika-krok-do-znishennya-korupciyi-v-budivelnij-sferi

13.12.2019 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щоденну робочу нараду із керівниками структурних підрозділів РДА

 

У п’ятницю, 13 грудня, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулася робоча нарада з першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату РДА Андрієм Мозилем та керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, також  були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, сільського господарства, та інші. Окрім цього, головою РДА було заслухано звіти керівників підрозділів про основні напрямки своєї діяльності у поточному тижні та окреслено пріоритетні завдання на наступний тиждень.

За результатами наради Сергій Гаєвський дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.

13.12.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Проект «Мале Карпатське коло» - це шанс зробити потужний ривок в економічному розвитку цілого регіону

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль спільно з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та представниками проектних організацій відвідали село Сенечів Долинського району, де вивчали перспективи будівництва нової дороги між областями.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-proekt-male-karpatske-kolo-ce-shans-zrobiti-potuzhnij-rivok-v-ekonomichnomu-rozvitku-cilogo-regionu

13.12.2019 | Освіта

 

Відбулася нарада-навчання керівників закладів загальної середньої освіти району

 

 

У понеділок 9 грудня, у малій залі адміністративної будівлі органів влади району відбулася нарада-навчання керівників закладів загальної середньої освіти району.

На порядку денному присутні розглянули актуальні питання про пожежну безпеку закладів освіти та про організацію курсової підготовки педагогічних працівників відповідно до чинного законодавства.

13.12.2019 | Актуально

У п’яти районних судах області призначено суддів

 

Учора, 12 грудня, Президент України Володимир Зеленський підписав Укази №899/2019 та №900/2019, якими призначив у ряді місцевих загальних судів України суддів. П’ятеро з них працюватимуть на Прикарпатті.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-p-yati-rajonnih-sudah-oblasti-priznacheno-suddiv

13.12.2019 | Актуально

Уряд виділив додаткові кошти на розвиток

шкільних їдалень та харчоблоків

 

27 листопада 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Документом, зокрема, передбачено спрямування 400 млн. гривень на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Для Івано-Франківської області йдеться про кошти в розмірі 15,5 млн. гривень.

Використання освітньої субвенції буде здійснюватись на засадах співфінансування, а саме:

- для закладів, розташованих у м. Києві, містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах з адміністративним центром у місті обласного значення та фінансування яких здійснюється з обласного бюджету, не більш як 70 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 30 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- для закладів, розташованих у районах та об’єднаних територіальних громадах, не більш як 90 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 10 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- для закладів, розташованих у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, не більш як 95 відсотків - за рахунок освітньої субвенції та не менш як 5 відсотків - за рахунок коштів місцевих бюджетів.

 

Таке спрямування коштів в освітню сферу дозволить покращити матеріально-технічну базу шкільних їдалень, створити комфортні та безпечні умови для харчування  дітей.

13.12.2019 | Соціальний захист

Відбулося засідання районної комісії з питань надання 

населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім’ям

 

10 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка проведено засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. На засіданні розглянуто: - 105 звернення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ; - 10 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;  - 18 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.із них 14-призначено,4- відмовлено.

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області