6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
6.08.2020 | Нарада

Відбулась нарада із фермерами району

 

У четвер, 6 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль провів нараду із керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств Тлумацького району. На нараді також був присутній керівник апарату РДА, Андрій Мозиль, т.в.о. начальника Тлумацького відділення поліції Іван Газукін та представник Держпродспоживслужби.

Роман Мигаль проінформував учасників наради про епідеміологічну ситуацію у районі щодо поширення COVID-19 та у звязку із цим наголосив,  на дотриманні усіх карантинних обмежень, а саме максимально обмежити велике скупчення людей при виплаті орендної плати за паї мешканцям населених пунктів району. Дотримання усіх цих вимог допоможе знизити темпи поширення коронавірусу. Також із рекомендаціями виступили очільник національної поліції району та представник держпродспоживслужби.

Окрім цього, на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності фермерства в районі.

6.08.2020 | .

Відновлювальні роботи проводяться на всіх 19 об’єктах газового господарства, які постраждали від стихії на Прикарпатті

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснює робочу поїздку до Коломийського, Снятинського та Косівського районів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vidnovlyuvalni-roboti-provodyatsya-na-vsih-19-ob-yektah-gazovogo-gospodarstva-yaki-postrazhdali-vid-stihiyi-na-prikarpatti

6.08.2020 | .

Івано-Франківщина у числі областей з найбільшою кількістю активних хворих на COVID-19

 

          Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що на сьогодні в області уже зареєстровано 5169 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 125 за минулу добу.

Всього за час пандемії на Прикарпатті одужало 1856 пацієнта, померло 145.

Водночас за даними Центру громадського здоров’я, станом на 5 серпня в Україні зафіксовано1271 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

Загалом в Україні 75 490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1788 летальних, 41 527 пацієнтів одужало. Усього за добу одужало 914 пацієнтів.

Найбільша кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстрована у Львівській (292), Закарпатській (244,4) та Івано-Франківській (232) областях.

5.08.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Згадка про 10-у окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс» наводить жах на окупантів нашої землі

 

Сьогодні відбувся пресбрифінг голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва та командира 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, полковника, Героя України Василя Зубанича.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zgadka-pro-10-u-okremu-girsko-shturmovu-brigadu-edelvejs-navodit-zhah-na-okupantiv-nashoyi-zemli

5.08.2020 | .

Як буде організована державна влада у нових районах – до кінця тижня міністерства мають подати пропозиції

 

       У зв’язку зі зміною районного поділу в Україні, до 7 серпня усі міністерства та інші центральні органи виконавчої влади мають надати Мінрегіону для узагальнення пропозиції з реорганізації їхніх територіальних підрозділів.

Про це сказав заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час онлайн-наради з питань територіальної організації влади.

«Не секрет, що чинна модель територіальної організації влади недосконала. І головна причина цього - неефективна територіальна основа на районному рівні. Кожен державний орган змушений був вибудовувати свою систему практично без прив’язки до територій районів. Через це скоординувати їхню роботу для вирішення більшості питань Уряду було дуже складно. Зараз, коли нам вдалося змінити районний поділ, маємо нарешті створити на його основі і ефективну модель територіальної організації влади», - сказав В’ячеслав Негода.

За його словами, усі необхідні рішення треба прийняти досить швидко, бо країна вступає у новий бюджетний процес і важливо, щоб під час формування пропозицій до державного бюджету на 2021 рік від ЦОВВ вже була врахована нова система територіальної організації влади.

«Маємо сформувати спільне бачення, які і де підрозділи ЦОВВ чи інші державні органи будуть розміщені у нових районах, порахувати, скільки орієнтовно необхідно коштів для їх функціонування. Передбачаємо, що буде певна економія ресурсів після реорганізації, але орієнтуватися маємо в першу чергу на підвищення якості послуг та їхню доступність», - зазначив заступник міністра.

Він також нагадав, що з наступного року усі найнеобхідніші послуги люди отримуватимуть у громадах. Райони здебільшого будуть потрібні для координації діяльності територіальних підрозділів органів державної влади.

5.08.2020 | .

Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС

 

      З 1 серпня 2020 року члени родин загиблих військовослужбовців будуть отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати.

Таке рішення було прийняте сьогодні на позачерговому засіданні Уряду, за ініціативи Президента України.

Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім'ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100  гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

Постановою передбачається призначити доплату 9 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Пенсійний Фонд України

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-vstanoviv-doplatu-do-pensiyi-rodinam-zagiblih-pid-chas-uchasti-v-ato-oos

4.08.2020 | .

8 серпня на Прикарпатті стартує мисливський сезон

 

Традиційно мисливський сезон розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.

 

http://www.if.gov.ua/news/8-serpnya-na-prikarpatti-startuye-mislivskij-sezon

4.08.2020 | .

В Україні встановлено нові правила карантину: місто Івано-Франківськ та Тисменицький район потрапили до «помаранчевої» зони

 

Із 1 серпня набула чинності постанова КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно якої дія адаптивного карантину продовжується на всій території України з 1 до 31 серпня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-vstanovleno-novi-pravila-karantinu-misto-ivano-frankivsk-ta-tismenickij-rajon-potrapili-do-pomaranchevoyi-zoni

4.08.2020 | Актуально

 

Робоча поїздка керівництва району у фермерське господарство «Покутський равлик»

 

Минулого тижня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський,  сільські голови населених пунктів району із робочою поїздкою відвідали фермерське господарство «Покутський равлик» яке знаходиться у Городенківському районі, село Копачинці.

Це перша в Івано-Франківській області равликова ферма створена у 2018 р. Тут вирощують два види равликів -середземноморський Helix aspersa Maxima і південно африканський - Helix aspersa Muller. Першого більше готують в Італії та Франції, а другий популярнішний в Іспанії. У ході візиту, представники Тлумаччини познайомились із засновниками ферми, а це пятеро жителів села, які гостям провели екскурсію, під час якої усі ознайомились із процесом вирощування їстівного равлика, оглянули приміщення розплідника, де потрібний створено особливий мікроклімат, тут завжди волого і тепло, стоять триповерхові стелажі, ними повзають равлики, вони різного розміру, з різним відтінком мушель.

Варто зазначити, що м’ясо равлика смачне і корисне. Містить 70% білка, 20% амінокислот, 10% жирів і відсутній холестерин. Входять такі мікроелементи, як магній, кальцій, залізо, цинк, йод, мідь, а також вітаміни групи «В».

За словами голови Тлумацької РДА Сергія Гаєвського, такі поїздки проводяться для того, щоб перейняти позитивний досвід успішних сільськогосподарських підприємств Західної України.

4.08.2020 | .

 

Прогноз  фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур в господарствах Прикарпаття у серпні 2020 року

 

Фітосанітарний стан сільськогосподарських культур в серпні визначатимуть насамперед погодні умови та вчасність проведення захисних заходів. Високий температурний режим прискорюватиме розвиток фітофагів, збільшуватиме шкідливість окремих комах, зокрема сисних, листогризучих і плодопошкоджуючих видів.

Значно збільшиться ступінь забур’янення посівів польових культур. Інтенсивний розвиток хвороб у посівах технічних, овочевих культур та в плодових насадженнях відбуватиметься за наявності краплинної вологи.

 

Детально про особливості розповсюдження та розвитку хвороб, активність та чисельність шкідників сільгоспкультур у серпні 2020 року  читайте на сайті Головного управління  Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області в розділі: діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан –  прогнози фітосанітарного стану   за посиланням  -

https://vetif.gov.ua/images/documents/05.05/222/dswetewwww22.docx

 


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області