22 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
22.09.2020 | .

Віталій Федорівобговорив з головами райдержадміністрації стан реалізації об’єктів, які споруджуються за державні кошти

 

Хід відновлення інфраструктурних споруд, пошкоджених червневою стихією, будівництво нових об’єктів за рахунок коштів державного бюджету, використання субвенцій на розвиток галузей освіти  та охорони здоров’я. Такі питання сьогодні під наради з головами райдержадміністрацій обговорив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-obgovoriv-z-golovami-rajderzhadministraciyi-stan-realizaciyi-ob-yektiv-yaki-sporudzhuyutsya-za-derzhavni-koshti

22.09.2020 | .

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

     З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-vlasniki-elitnih-avtomobiliv-splatili-do-byudzhetu-2-3-miljona-griven-transportnogo-podatku

 

22.09.2020 | Оголошення

Шановні підприємці, фермери, птахівники!

Пропонуємо до Вашої уваги цикл одноденних семінарів-тренінгів в рамках

тижня «Школи птахівника» у Державній дослідній станції птахівництва НААН 5-9 жовтня 2020 року

Детальніше:  http://avianua.com/pub/shkola_ptahivnika.pdf

22.09.2020 | .

Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення оздоровлення й відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskii-pidpisav-zakon-shodo-zabezpechennya-ozdorovlennya-j-vidpochinku-ditei-yaki-potrebuyut-osoblivoyi-uvagi-ta-pidtrimki

22.09.2020 | .

За час пандемії на Івано-Франківщині одужали 5406 пацієнтів

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 21 вересня в області зареєстровано 12538 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 156 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-chas-pandemiyi-na-ivano-frankivshini-oduzhali-5406-paciyentiv

21.09.2020 | .

Повнолітні діти повинні піклуватися про своїх непрацездатних батьків

 

Обов'язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплено в статті 51 Конституції України.

Сімейний Кодекс виділяє такі підстави виникнення обов'язку повнолітніх дочки, сина утримувати батьків:

Повнолітні дочка, син зобов'язані утримувати батьків які є      непрацездатними,    потребують матеріальної допомоги.

Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов'язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.

Дочка, син крім сплати аліментів зобов'язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.

Аліменти на утримання батьків можуть стягуватись:

·         у добровільному порядку;

·         у судовому порядку (примусово).

Вважається, що повнолітні діти виконують свої обов’язки щодо утримання непрацездатних батьків добровільно. Разом з цим батьки та діти можуть врегулювати свої відносини за домовленістю (договором), якщо це не суперечить вимогам законодавства та моральним засадам суспільства. У випадку якщо повнолітні дочка, син не надають матеріальну допомогу добровільно батьки мають право звернутися до суду.

За подання позовної заяви у справах про стягнення аліментів позивач звільняється від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях.

До позовної заяви, оформленої відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України, додаються докази, що обґрунтовують позовні вимоги (стягнення аліментів), наприклад:

документи, що підтверджують доводи позивача про потребу в матеріальній допомозі (довідка з управління Пенсійного фонду про розмір пенсії, довідка з лікувальної установи про захворювання тощо);

довідка про склад сім'ї;

довідка про заробітну плату відповідача (у разі наявності) тощо.

Отже, у випадку якщо повнолітні дочка, син не надають матеріальну допомогу добровільно батьки мають право звернутися до суду.

Позовна заява про стягнення аліментів подається у порядку цивільного судочинства до районних, районних у містах, міських та міськрайонних судів за зареєстрованим місцем проживанням або перебуванням відповідача або позивача.

Відділ Тлумацьке бюро правової допомоги

21.09.2020 | .

 

У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру

 

У понеділок, 21 вересня, за присутності керівництва районної державної адміністрації, районної ради, міської отг, окремих депутатів, освітян у місті Тлумач відбулось урочисте відкриття  -  Комунальної установи  Тлумацький районний Інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.  

Детальніше: https://www.facebook.com/tlumatskahttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/108155.htm

21.09.2020 | Освіта

 

Проінспектовано освітні заклади району

 

У понеділок, 21 вересня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, спільно із начальником відділу освіти РДА Володимиром Пеником здійснили робочу поїздку у окремі освітні заклади району. Мета візиту - моніторинг закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів в умовах карантину, дотриманням протиепідемічних заходів та забезпечення безпеки здоров'я школярів та вчителів освітніх закладів.

Сергій Гаєвський ознайомився із навчально-виховним процесом Олешівського, Нижнівського та Палагицького навчального закладів. Перевірено харчові блоки, шкільні котельні,  матеріально-технічну базу шкіл тощо. Обговорено з керівниками  закладів  інші питання.

Відповідно до рекомендацій МОЗ, освітянами району розроблено ряд заходів та алгоритм дій в умовах адаптивного карантину. До прикладу, соціального дистанціювання дотримуються за рахунок унеможливлення масових скупчень, відкрито декілька входів до шкільних будівель, збільшено відстань між партами, зроблена розмітка на підлозі для організованого руху коридорами, передбачена можливість проведення уроків на відкритому повітрі. У всіх навчальних закладах обладнано місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, заклади освіти забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами, обладнано кімнати тимчасового ізолювання.

Результати огляду, в цілому, засвідчують належний санітарний стан, створення безпечних умов освітнього процесу в умовах карантину.

 

21.09.2020 | .

Область звертатиметься до Уряду задля виділення додаткових коштів на відновлення пошкоджених стихією об’єктів

 

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

http://www.if.gov.ua/news/oblast-zvertatimetsya-do-uryadu-zadlya-vidilennya-dodatkovih-koshtiv-na-vidnovlennya-poshkodzhenih-stihiyeyu-ob-yektiv

21.09.2020 | .

Президент на представленні Стратегії розвитку Івано-Франківщини: Ми будуємо країну, яка завжди буде на декілька кроків попереду

 

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Івано-Франківську область взяв участь у представленні Стратегії розвитку регіону до 2027 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-na-predstavlenni-strategiyi-rozvitku-ivano-frankivshini-mi-buduyemo-krayinu-yaka-zavzhdi-bude-na-dekilka-krokiv-poperedu


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області