20 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
19.08.2019 | Актуально

Прикарпатці сплатили до бюджету більше 2,8 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб

 

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області за січень-липень 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 2846,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 520,5 млн гривень.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло майже 723,1 млн грн цього податку, що на 130,1 млн грн більше, ніж торік. Місцеві скарбниці отримали 2123,5 млн грн, що на 390,4 млн грн більше показників 2018 року.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/prikarpatci-splatili-do-byudzhetu-bilshe-2-8-milyardiv-griven-podatku-na-dohodi-fizichnih-osib

19.08.2019 | Актуально

Кращі практики ОТГ: мости своїми силами, електронний щоденник та якісна медицина для сіл

 

Кожна громада унікальна по-своєму і, впроваджуючи реформу децентралізації, освітню, медичну та інші секторальні реформи, знаходить свої рішення та виробляє практики варті поширення.

«Будь-яка реформа починається з пілотних проєктів. Від їх успіху залежить багато у впровадженні новацій і створенні практик, які поступово стають нормою. Івано-Франківський центр розвитку місцевого самоврядування такі кращі практики поширює, щоб прогресивні рішення були доступними для якомога більшої кількості ОТГ. Сьогодні з нами люди, які роблять зміни і готові поділитись своїм досвідом», - зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/krashi-praktiki-otg-mosti-svoyimi-silami-elektronnij-shodennik-ta-yakisna-medicina-dlya-sil

19.08.2019 | Актуально

Затверджено обов’язкові вимоги до меду

 

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє що, наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2019 р. № 330, який зареєстровано в Мінюсті 04.07.2019 за № 725/33696, встановлено вимоги щодо термінології, маркування, етикетування меду, що дасть змогу забезпечити безперешкодне функціонування ринку та запобігати підприємницькій практиці, що вводить споживача в оману.

19.08.2019 | Актуально

Знову до школи: Як підготуватися батькам і дітям до 1 вересня

 

Нагадуємо, що необхідно зробити до 1 вересня батькам школярів для здорового і корисного навчального року. Перевірте себе за списком і переконайтеся, що ви готові до школи.

Переконайтеся, що зі здоров’ям дитини усе гаразд

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд у педіатра чи сімейного лікаря, з яким ви підписали декларацію для дитини. Звертайтеся до власного лікаря для діагностики та лікування. Послуги у нього оплачує Нацслужба здоров’я. Це безоплатно для вас.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/znovu-do-shkoli-yak-pidgotuvatisya-batkam-i-dityam-do-1-veresnya

9.08.2019 | Оголошення

Шановні краяни! 

 

День незалежності – духовний Великдень нашої України, свято яке нас об’єднює, гуртує, додає сил у розбудові нашої молодої держави,  тож запрошуємо всіх у цей урочистий, знаменний день відвідати  фольклорне подвір’я «Квітуча моя Україна» за участю  аматорських колективів району.

На нашому святі Ви зможете скуштувати смачні пироги від господинь Тлумаччини, відвідати мальовничі і гостинні садиби кожного села, взяти участь у конкурсно-розважальній програмі та розіграші святкових подарунків, стати учасником акції «Рушник єднання», оцінити роботи народних майстрів, разом поспівати мелодійних українських пісень і просто відпочити душею.

Свято відбудеться 24 серпня 2019 року о 14.00 год.

в міському парку. Давайте разом відзначимо Незалежність нашої Держави і нехай мир, злагода панують у нашому спільному домі -Україна!

Будемо раді зустрічі з Вами.

9.08.2019 | Актуально

Служба за контрактом у Збройних Силах України!

 

Тлумацький районний військовий комісаріат проводить інформування населення про переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України та запрошує усіх бажаючих приєднатись до лав ЗСУ та стати на захист своєї Батьківщини.

Пропонуються варіанти проходження служби: - 10-а окрема гірсько-штурмова бригада (м. Коломия);- 80-а окрема десантно-штурмова бригада (м. Львів);- 128-а окрема гірсько-штурмова бригада (м. Ужгород);- 14-а окрема механізована бригада (м. Володимир-Волинський).Зарплата - від 12 000 до 18 000 грн. залежно від звання та посади. За детальною інформацією звертайтесь до Тлумацького районного військового комісаріату або за тел.: (094) 814-14-10

9.08.2019 | Актуально

Стан зайнятості населення в сільській місцевості

 

Управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації провело аналіз показників зайнятості та безробіття населення у сільській місцевості в області.

За аналітичними даними обласного центру зайнятості впродовж січня-червня 2019 року послуги служби зайнятості області отримали 17,6 тис. зареєстрованих безробітних, у тому числі 57,3 відс. (10,1 тис. осіб) – мешканці сільської місцевості та 42,7 відс. (7,5 тис. осіб) – жителі міських поселень.

Чисельність працевлаштованих за сприяння служби зайнятості області становила 24,3 тис. осіб, зокрема 49,9 відс. (12,1 тис. осіб) мешкали у сільській місцевості та 50,1 відс. (12,2 тис. осіб) проживали у міських поселеннях. Упродовж звітного періоду 15 жителів села отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та відкрили власну справу.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/stan-zajnyatosti-naselennya-v-silskij-miscevosti

9.08.2019 | Увага

Поліція Івано-Франківщини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху!

 

Поліція Івано-Франківшини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху! Будьте свідомими, бережіть своє життя і здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху!  Наш пріоритет - захист громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження рівня аварійності. Нам також потрібне ваше розуміння, допомога і законослухняність.Ми хочемо, щоб ви були в безпеці, кожної хвилини раділи життю: керуйте відповідально! Щасливої дороги усім!

9.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Щоденне спілкування з представниками різних галузей допомагає формувати план діяльності облдержадміністрації

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів ряд зустрічей із активістами громадських об’єднань Прикарпаття.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-shodenne-spilkuvannya-z-predstavnikami-riznih-galuzej-dopomagaye-formuvati-plan-diyalnosti-oblderzhadministraciyi

9.08.2019 | Актуально

Від платників податків Івано-Франківщини до зведеного бюджету надійшло 6,8 мільярдів гривень

 

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області  з початку року суб’єкти господарювання Прикарпаття сплатили до зведеного бюджету 6,8 млрд грн податкових платежів.

Це на 904,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, у розрізі основних платежів до зведеного бюджету найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб - 2846,6 млн грн, рентної плати – 1344,6 млн грн, податку на додану вартість - 776,3 млн грн, єд

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vid-platnikiv-podatkiv-ivano-frankivshini-do-zvedenogo-byudzhetu-nadijshlo-6-8-milyardiv-griven


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області