26 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
25.06.2019 | Актуально

Володимир Зеленський висловив розчарування рішенням ПАРЄ щодо делегації РФ та нагадав про необхідність звільнення полонених українських моряків

 

Президент України Володимир Зеленський висловив розчарування у зв’язку з рішенням Парламентської Асамблеї Ради Європи затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації. Глава держави підкреслив, що минулого тижня під час офіційних візитів до Франції та Німеччини особисто обговорював питання повернення російської делегації з Президентом Франції Еммануелем Макроном і Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

  Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-visloviv-rozcharuvannya-rishennyam-parye-shodo-delegaciyi-rf-ta-nagadav-pro-neobhidnist-zvilnennya-polonenih-ukrayinskih-moryakiv

25.06.2019 | Актуально

Консультує міністр юстиції України

 

Пане Павле, добрий день! Зовсім скоро ми з дружиною чекаємо на народження  другої дитини. Нашому старшому сину вже виповнилося 16 років, а  я досі згадую всю бюрократичну тяганину та величезні черги у ДРАЦСі. Читаючи ваші інтерв’ю, я розумію, що Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження дитини. Поясніть, будь ласка, детальніше, куди нам звернутися та які документи підготувати? Дякую.

Микола Наливайченко

Де можна зареєструвати народження малюка?   

  Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/93702.htm

25.06.2019 | Актуально

З 1 липня зросте вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції, - ДМС

 

1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/z-1-lipnya-zroste-vartist-nadannya-administrativnih-poslug-u-sferi-migraciyi-dms

25.06.2019 | Актуально

 

 

Присадибні ділянки: основні правила застосування пестицидів

           

Розпочався інтенсивний період використання засобів захисту рослин (пестицидів), в тому числі і на присадибних ділянках. Дуже важливо працювати з ними правильно, аби не зашкодити собі, своєму оточенню, тваринам тощо.

З метою попередження отруєння пестицидами, захисту населення та довкілля, нагадуємо основні правила застосування пестицидів на присадибних ділянках.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/92783.htm

25.06.2019 | Актуально

Рятувальники нагадують дітям про літні правила відпочинку

 

У розпал літніх канікул рятувальники ДСНС України не припиняють дбати про безпеку дітей та продовжують профілактичну роботу, відвідуючи санаторії та літні табори.

Крім того, ще до початку сезону відпочинку рятувальники перевіряли дитячі табори та заклади оздоровлення на предмет пожежної безпеки. Всього ж в Україні таких об’єктів, що готові прийняти дітей, налічується більше 17 тисяч. Так, першочергово перевірялись системи протипожежного захисту, наявність вогнегасників, вміння персоналу ними користуватись, утримання протипожежного водопостачання та електрогосподарства, а також шляхів евакуації. Водночас, з персоналом фахівці ДСНС проводили протипожежні інструктажі.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ryatuvalniki-nagaduyut-dityam-pro-litni-pravila-vidpochinku

25.06.2019 | Актуально

До уваги операторів ринку харчових продуктів

 

Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про введення в дію з 10 червня 2019 року нового стандарту ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови».

Одночасно скасовується стандарт ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови» (наказ ДП «УкрНДНЦ» № 133).

Метою стандарту є оптимізація та удосконалення нормативної бази у сферах виробництва, заготівлі, зберігання, переробки, торгівлі та визначення якості зерна пшениці м’якої та твердої на продовольчі і непродовольчі потреби відповідно до структури її вирощування в Україні.

Стандарт вступив в дію до початку нового маркетингового року 2019/2020, що унеможливить виникнення  незручностей щодо зміни класів пшениці при зберіганні та транспортуванні.

Новим у стандарті є скорочення кількості класів зерна пшениці м’якої непродовольчої групи, підвищення та уточнення показників хлібопекарної якості – натури, вмісту домішок, фузаріозних зерен, ушкодження зерна клопом-черепашкою, сили борошна, числа падіння, удосконалення методу визначення сажкових зерен, гармонізація з міжнародними стандартами ISO і європейськими EN посилання на чинні інструкції, регламенти, правила, і норми згідно з законодавством України.

24.06.2019 | Культура

До Дня Конституції України

 

23 червня, у клубі с.Підвербці відбувся творчий звіт перед населенням «Мистецтво нашого села» приурочений Дню Конституції України.

В концерті прозвучали пісні та вірші у виконанні  фольклорного колективу, учнів місцевої школи та окремих виконавців. Дитячі танцювальні колективи (керівник Христина Кукурудз) виконували хореографічні композиції «Україна понад усе», «Малесенькі долоньки», танці «Польку», «Плескач» та інші. Глядачі теплими оплесками вітали всіх аматорів народного мистецтва.

На святі були присутні депутат обласної ради Богдан Станіславський, священник місцевої церкви отець Михайло та жителі села.

24.06.2019 | Актуально

Про нещасні випадки на об’єктах комунального господарства

Експлуатація водопровідно-каналізаційного господарства є однією з найважливіших систем життєзабезпечення населених пунктів. Із настанням літнього періоду зростає інтенсивність ремонтних робіт в колодязях, котлованах, траншеях, закритих просторах, що в свою чергу збільшує ймовірність настання нещасних випадків під час їх виконання.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/93622.htm

24.06.2019 | Актуально

Як вберегтися від екстремальної спеки

 

Температури, які коливаються більш ніж на 10 градусів вище середньої високої температури для регіону і тривають протягом декількох тижнів, визначаються як надзвичайна спека.

Центр громадського здоров’я радить:

Перебувайте якомога менше на сонці, особливо в період з 11 до 16 години. Шукайте прохолоду й тінь, щоб ваше тіло мало можливість відновитися.  За можливості залишайтеся у приміщенні, бажано з кондиціонером. Якщо вдома немає кондиціонеру – зайдіть до кондиційованих громадських приміщень - навіть кілька годин, проведені в охолодженому приміщенні, можуть допомогти вашому тілу адаптуватися до спеки на вулиці.

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/yak-vberegtisya-vid-ekstremalnoyi-speki

24.06.2019 | Актуально

Впродовж останнього тижня в області видано понад 200 «пакунків малюка»

 

З січня цього року в області видано 5581 «пакунки малюка», в тому числі за останній тиждень 219 штук. Зазначимо, що з 1 вересня минулого року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vprodovzh-ostannogo-tizhnya-v-oblasti-vidano-ponad-200-pakunkiv-malyuka


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області