8 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
7.07.2020 | .

На засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС обговорили протиепідемічні заходи та ситуацію щодо ліквідації наслідків повені

 

За останню добу на Прикарпатті зафіксовано 44 нових випадки захворюваності на коронавірус. Найбільше хворих виявлено в обласному центрі. Завантаженість ліжок у медзакладах, які лікують коронавірусних хворих, складає 22,4%.

http://www.if.gov.ua/news/na-zasidanni-regionalnoyi-komisiyi-teb-ta-ns-obgovorili-protiepidemichni-zahodi-ta-situaciyu-shodo-likvidaciyi-naslidkiv-poveni

7.07.2020 | Увага

Аби уникнути захворюваності на COVID-19, неухильно дотримуйтеся рекомендацій лікарів

 

В Україні й досі щодня фіксують нові випадки захворювання в кожному регіоні. Тому будь-які подорожі навіть у межах країни збільшують ризик зараження вірусом COVID-19.

http://www.if.gov.ua/news/abi-uniknuti-zahvoryuvanosti-na-covid-19-neuhilno-dotrimujtesya-rekomendacij-likariv

7.07.2020 | .

Інформація управління соціального захисту населення РДА

 

Управління соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації інформує, що з метою забезпечення соціальних гарантій, в районі профінансовано:

- виплату всіх видів державних соціальних допомог для населення на суму 9936480,0 грн.

- виплату допомоги на дітей 71 фізичній особі - підприємцю, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку на суму 190470,0 грн.

Станом на 07.07.2020 кошти поступили на рахунок управління та до кінця тижня будуть перераховані на рахунки одержувачів в установи банків.

7.07.2020 | .

В Олешанській ОТГ самостійно ремонтують дороги

 

За 1 млн гривень у Олешанську об’єднану територіальну громаду придбали новий асфальтоукладач італійського виробництва.

Завдяки спецтехніці в ОТГ вже здійснили 15 кілометрів ямкового ремонту.

http://www.if.gov.ua/news/v-oleshanskij-otg-samostijno-remontuyut-dorogi

7.07.2020 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щотижневі нараду

 

У вівторок, 7 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній голова  районної ради Василь Двояк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: виплати грошової компенсації постраждалим від повені мешканцям району, виплати заробітної плати непедагогічним працівникам освіти, проведення у районі інвентаризації землі земельних ділянок державної власності, своєчасного подання електронної звітності,  перерахунку пенсій, питання стану соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, дотримання графіку відпусток та інші.

За результатами наради Сергій Гаєвський дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/105535.htm

7.07.2020 | Актуально

Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

 

Сімейний кодекс України не містить такого терміну, як «фактичний шлюб» але має вираз «жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою, або в будь-якому іншому шлюбі».

На сьогодні відносини між чоловіком і жінкою можна називати «фактичним шлюбом», коли, по-перше, пара проживає на одній території, по-друге, веде спільне господарство і, по-третє, не реєструє свої відносини в органах державної влади.

Згідно з ч. 1 ст. 74 Сімейного кодексу України, якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

За ч. 2 ст. 21 СК проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обов'язків подружжя, а отже, чоловік та жінка вважаються подружжям (чоловіком та дружиною) з моменту державної реєстрації шлюбу в органі державної реєстрації актів цивільного стану, а не з моменту виникнення факту спільного проживання

Отже, громадянський шлюб не слід плутати з фактичним.

Зараз поняття «фактичних шлюбних відносин» поширюється на ті сімейні союзи, які не визнані не тільки церквою, а й державою.

Фактичне спільне проживання не вважається шлюбом, а тривалість «фактичних шлюбних відносин» і характер подружніх зв’язків між їх учасниками не мають правового значення. Відповідно до частини першої статті 74 Сімейного кодексу України, якщо жінка та чоловік проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі між собою, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

Проте, подружжя має право на поділ майна, придбаного ними за час шлюбу, яке буде підтверджуватися свідоцтвом про шлюб, а встановлення, з якого моменту почалися «фактичні шлюбні відносини» буде досить проблемним питанням, оскільки для підтвердження факту спільного проживання і ведення спільного господарства особам, що перебувають в незареєстрованому шлюбі потрібно буде звернутися до суду і надавати докази такого спільного проживання. Сімейний кодекс визначає, що для укладення одним із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення і державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна, згода другого з подружжя має бути подана письмово та має бути нотаріально засвідчена. При цьому, законодавство не передбачає, і не може передбачити, отримання згоди другого з фактичного подружжя. Тобто, норми про розпорядження спільною сумісною власністю подружжя будуть спрацьовувати лише тоді, якщо права на майно були оформлені на обох осіб, тоді як для подружжя немає різниці на кого буде оформлено майно.

Більше того, договірний спосіб упорядкування відносин між фактичним подружжям є чи не єдиним способом захисту прав та інтересів його учасників. Так, фактичний чоловік і дружина можуть укладати між собою угоду про поділ майна, яке знаходиться в їхній спільній власності, а також угоди про порядок володіння, користування, розпорядження таким майном та про поділ плодів і доходів від використання спільного майна.

7.07.2020 | .

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 6 липня підтверджено 49 043 випадки COVID-19, з них 21 703 одужали, 1262 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 543 випадки.

http://www.if.gov.ua/news/operativna-informaciya-pro-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi-2019-ncov-1

7.07.2020 | .

Стажування безробітних не може зупинити навіть карантин

 

У час пандемії коронавірусу, коли навчання в группах слухачів призупинене, найбільш актуальним і доступним різновидом професійного навчання для безробітних є стажування на робочому місці у роботодавця-замовника кадрів.

http://www.if.gov.ua/news/stazhuvannya-bezrobitnih-ne-mozhe-zupiniti-navit-karantin

7.07.2020 | Актуально

Тлумацький район відвідала Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч

 

 

6 липня з робочим візитом на Прикарпатті побувала Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч. Після зустрічі з головою Івано-Франківської ОДА Віталієм Федоровим, в ході якої було обговорено ситуацію з повінню на Прикарпатті та можливі шляхи якнайшвидшого усунення її наслідків, пані Еліза завітала до Управління ДСНС в області.

Вона ознайомилася з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, яке є на озброєнні у прикарпатських рятувальників, а також переглянула відеофільм про нищівну червневу повінь. В ході зустрічі також було обговорено подальшу плідну співпрацю.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій крокує до європейських стандартів безпеки, тому починаючи з 2016 року, Управлінням ДСНС в області та польськими партнерами вже реалізовано 6 проектів Польської допомоги, завдяки яким покращуються вміння та навички прикарпатських рятувальників, а також отримується пожежно-рятувальне спорядження, яке значно покращує оперативність дій пожежних підрозділів області. Також варто відмітити, що найперший такий проект стосувався дій рятувальних підрозділів під час повені, в ході реалізації якого польські та українські рятувальники відпрацьовували елементи з порятунку людей на воді та спорудження водозахисних бар’єрів, дані знання та навички були застосовані під час ліквідації повені цього року.

Опісля Еліза Дзвонкєвіч завітала на Тлумаччину, спільно із керівницвом району вона відвідала Тлумацький райвідділ Управління ДСНС в області а також села Нижнів та Петрилів які постраждали  внаслідок негоди.

7.07.2020 | .

Уряд проконтролює, як будуть використані кошти, виділені на ліквідацію наслідків повеней, - Денис Шмигаль

 

Уряд виділив кошти для допомоги кожній родині, яка постраждала від повеней в західних областях України.Про це, виступаючи у Верховній Раді під час «Години запитань до Уряду», заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

http://www.if.gov.ua/news/uryad-prokontrolyuye-yak-budut-vikoristani-koshti-vidileni-na-likvidaciyu-naslidkiv-povenej-denis-shmigal


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області