16 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
16.09.2019 | Актуально

Особистим селянським господарствам продовжено виплату дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби

 

На виконання Урядової програми з 1 по 12 вересня поточного року департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжено роботу щодо виплати фізичним особам дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Узагальнено відомості від сільських, селищних, міських рад та об'єднаних територіальних громад про нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби на суму 11,6 млн. гривень.

Дотацію буде виплачено 15046 фізичним особам за утримання 22463 голів молодняка великої рогатої худоби на рахунки, відкриті у банках.

Сума дотацій на одне теля складає від 300 до 2500 грн. в залежності від віку тварини.

Зокрема найбільші суми дотації буде спрямовано фізичним особам

Верховинського району - 2,5 млн. грн.

Косівськогорайону - 2,0 млн. грн.

Надвірнянськогорайону - 1,0 млн. грн.

Третій завершальний етап прийому департаментом агропромислового розвитку документів відбудеться з 1 по 5 грудня поточного року.

16.09.2019 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

На часі -  протруєння насіння озимих зернових культур

 

Захист зернових культур від хвороб буде залежати від якісного передпосівного протруєння насіння, яке позбавить в майбутньому від багатьох проблем. Варто наголосити, що  протруєння насіння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та найефективнішим методом захисту від насіннєвої та ґрунтової інфекції на початкових фазах розвитку.

Тому фахівці управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини рекомендують агроформуваням всіх форм власності заздалегідь потурбуватись про проведення протруювальних робіт з насіннєвим матеріалом. Протруювати насіння можна завчасно (за 2-3 тижні) або безпосередньо перед сівбою.

Для протруєння насіння необхідно застосовувати препарати з двома-трьома діючими речовинами. З фунгіцидних препаратів та протруйників такими є: Ламардор 400 т.к.с. (0,15-0,2 л/т), Ламардор Про, 0,5 л/т,  Вінцит 050 к.с. (1,5 л/т), Максим Стар 0,25 т.к.с. (1,5-2,0 л/т), Антал, к.с. (0,3-0,4 л/т), Вікінг, в.с.к. (2,5-3,0л/т), Вінцит форте, к.с. (1,0-1,25 л/т), Іншур Перформ, т.к.с. (0,5л/т), Кінто  Дуо, к.с. (2-2,5 л/т), та інші дозволені  «Переліком…». 

Крім того, щоб не допустити ураження посівів вірусними хворобами (вірусна жовта карликовість ячменю,звичайна і смугаста мозаїка),  проти  перенощиків вірусних хвороб, а саме проти цикад, хлібних блішок, попелиць, шведської мухи  до протруйників можна додавати протруйники інсектицидної дії, як Гаучо WS, з.п.,0,25-0,5 кг/т, Сідопрід 600, т.к.с.,0,85л/т.

На площах, де висока чисельність грунтових шкідників (дротяники, личинки хрущів, гусениць озимої совки, личинок жужелиці)  - необхідно для протруєння насіння застосовувати інсектофунгіциди - Нупрід Макс, т.к.с.,2,5л/т, Селест Топ 312,5 FS,т.к.с., 1,0-2,0л/т, Юнта Квадро 373,4FS,т.к.с.,1,5-1,6л/т.

Звертаємо увагу: при роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил техніки безпеки.

16.09.2019 | Відділ інформаційної роботи Івано-Франківського обласного центру зайнятості інформує

Спеціалізований тренінг для профорієнтаторів 

проводить служба зайнятості

 

Для працівників Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості та філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, які надають профорієнтаційні послуги, з 10 по 12 вересня 2019 року проведено короткотермінові спеціалізовані тренінги на тему: «Ефективна робота з клієнтами».

Відкрив дані заходи директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який наголосив, що проведення таких тренінгів дає можливість підвищити якість проведення профорієнтаційної роботи з різними категоріями населення, використовуючи кращий досвід, що значно підвищує професійну компетентність, яка є однією із вагомих складових результативної діяльності служби зайнятості.

Тренінговий формат зустрічі зумовив позитивний результат засвоєння нових знань та вдосконалення вмінь. Лише 20% теоретичної інформації та аж 80% практики дали можливість учасникам актуалізувати та розширити знання з теми тренінгу, переглянути своє ставлення до обговорюваної теми, а найголовніше, відпрацювати необхідні прийоми, техніки та методи спілкування під час практичних інтерактивних вправ.

Фахівці з профорієнтації брали активну участь в рольових іграх, виконували рухливі вправи, працювали в малих групах та парах, вели різноманітні дискусії, - і це ще не повний перелік методів активної роботи тренінгової групи. Такий формат навчання забезпечує до 90% оволодіння потрібною інформацією.

Як зазначили учасники тренінгу: «Ми навіть не могли подумати, що 8 годин промайнуть як мить. Було продуктивно, корисно, цікаво та весело».

16.09.2019 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання робочої групи з питань організації підготовки і проведення заходів до дня усиновлення

 

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008р. № 1088 «Про День усиновлення» та враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка та за участю представників служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного інклюзивно-ресурсного центру, Центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади відбулося засідання робочої групи з питань організації підготовки і проведення 30 вересня 2019 року заходів до Дня усиновлення. На засіданні обговорено питання проведення в населених пунктах району інформаційно-просвітницької кампанії «Усиновлення – справа всієї родини», тематичної виставки в районній Дитячій громадській приймальні «30 вересня – День усиновлення в Україні», організації зустрічі працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками–вихователями, організації проведення районного конкурсу дитячого малюнку «Мрія дитини – щаслива сім’я!» та випуску методичного посібника з питань усиновлення дітей «Усиновлення: порядок, умови та правові наслідки».

16.09.2019 | АПР РДА інформує

Інформація про хід жнив станом на  13.09.2019 року

 

На сьогоднішній день, за оперативними даними в районі завершилось збирання ранніх зернових та зернобобових культур і розпочато збирання пізніх культур. Всього до збирання зернових і зернобобових культур у 2019 році по всіх категоріях господарств підлягає 17429 га, в тому числі 6893 га кукурудзи і 13 га гречки. В сільськогосподарських підприємствах до збирання зернових і зернобобових культур підлягає 8999 га.

Станом на 13.09.2019 р. всіма категоріями господарств зібрано зернових і зернобобових на площі 10523 га або 60,4 % до прогнозу та намолочено 47133 тонн зерна. В агропідприємствах зібрано зернових та зернобобових на площі 3993 га, намолочено 18429 тонн зерна. Середня урожайність по району становить 44,8 цнт/га.

    Продовжується збирання картоплі, а саме: всіма категоріями господарств  зібрано 2105  га картоплі (56,5 % до прогнозу), накопано 31590  тонн при середній урожайності 150,1 цнт/га, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами зібрано 5 га, накопано 90 тонн, при середній урожайності 180 цнт/га.

    На сьогоднішній день  всіма категоріями господарств підготовлено 5820 га грунту під посів  озимих культур, або 71,6 % до прогнозу, в тому числі  агроформуваннями 3920 га (73,5 % до прогнозу).            

         Під урожай 2020 року планується посіяти всіма категоріями господарств 6130га озимих зернових культур, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами  - 3330 га.

         Станом на 13.09.2019 року посіяно всіма категоріями господарств 270 га озимих зернових культур  в тому числі агроформуваннями 70 га . Завершено посів озимого ріпаку під урожай 2020 року. По оперативних даних сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2000 га. (100 % до прогнозу).

12.09.2019 | Актуально

Володимир Зеленський підписав закон про скасування депутатської недоторканності

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України» № 27-ІХ, ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2019 року.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pidpisav-zakon-pro-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkannosti

12.09.2019 | Актуально

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень

 

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в ц.р. хвилю державної підтримки.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. така активність вчергове доводить затребуваність програми «теплих кредитів», що дозволяє:

 

- впроваджувати комплексну термомодернізацію будинку;

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95819.htm

12.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Перерозподіл видатків місцевих бюджетів допоможе зняти проблему заборгованості по заробітній платі з порядку денного

 

На сьогодні в Івано-Франківській області найбільша заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Зокрема, станом на перше вересня поточного року розмір кредиторської заборгованості із виплати зарплати працівникам бюджетних установ складає 176, 1 мільйони гривень. А прогнозована сума незабезпеченості до кінця року становить понад 472 мільйони гривень.

12.09.2019 | Актуально

За премію імені В'ячеслава Чорновола змагаються автори 15 публіцистичних робіт

 

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу роботу в галузі журналістики в 2019 році.  

Всього надійшло 15 творів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/za-premiyu-imeni-v-yacheslava-chornovola-zmagayutsya-avtori-15-publicistichnih-robit

12.09.2019 | Актуально

У Нацслужбі здоров'я назвали безкоштовні медичні послуги в 2020 році

 

Послуги первинної та екстреної медичної допомоги залишаться безкоштовними.

У Національній службі охорони здоров'я України (НСЗУ) розповіли про безкоштовних медичних послуг, які будуть доступні для українців у 2020 році. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НСЗУ.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-nacsluzhbi-zdorov-ya-nazvali-bezkoshtovni-medichni-poslugi-v-2020-roci


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області