27 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Новини
27.01.2020 | Актуально

В Обертині відбулися загальнорайонне свято Проводи Коляди

 

Цикл новорічно-різдвяних свят у районі завершився масштабним дійство "Проводи коляди", яке відбулося 26 січня  у селищі Обертин.  Театразівоване  дійство розпочалося  святковою ходою до головної ялинки біля Народного дому Обертина.  Свої українські колядки, колоритні щедрівки, запальні танці та найвелемовніші віншування глядачам дарували десятки колективів народної творчості та окремі виконавці району, а також дивували автентикою, оригінальністю сценаріїв, костюмів та голосів.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100185.htm

27.01.2020 | Актуально

Посів  культур озимих  під урожай 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Посів культур озимих на зерно та зелений корм під урожай 2020р. господарствами усіх категорій проведено на площі 94 тис.га, що на 0,4% менше, ніж у попередньому році, у т.ч. підприємствами засіяно 70,1 тис.га (на 0,7% менше), господарствами населення – 23,9 тис.га (на 0,5% більше).

Посіви озимих культур зернових на зерно, на які припадає  74,6% площ озимини (торік – 70,5%), у п.р. порівняно з попереднім роком розширено  на 3,7 тис.га або на 5,5% і ними засіяно 70,2 тис.га. У їх структурі частка пшениці озимої становить 78% (у структурі площ під урожай 2019р. – 77,8%),  ячменю – 19,6%  (16,7%). 

Під ріпаком озимим на зерно зайнято 23,6 тис.га, що на 14,7% менше, ніж на 1 грудня 2018р.

Станом на 1 грудня 2019р. підприємствами оранку на  зяб  проведено  на  площі 52,4 тис.га,  що  на  1,2%  менше,  ніж  торік.

27.01.2020 | Важливо знати

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

 

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/rekomendaciyi-dlya-gromadyan-shodo-koronavirusu-2019-ncov

27.01.2020 | Актуально

В Івано-Франківську вшанували захисників Донецького аеропорту

 

В Івано-Франківську відбулися поминальні заходи з ушанування пам’яті захисників Донецького аеропорту. 242 дні боронили українські військові Донецький аеропорт, серед них було й чимало прикарпатців.  За незламний дух та мужність їх назвали «кіборгами».

Вшанувати пам'ять захисників Донецького аеропорту прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів ОДА, учасники та добровольці АТО/ООС, їх родичі, представники громадських організацій, містяни.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ivano-frankivsku-vshanuvali-zahisnikiv-doneckogo-aeroportu

27.01.2020 | Актуально

Проведено економічну екскурсію

 

Економічна екскурсія, як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

Так, 22 січня 2020 року  фахівець з профорієнтації  Тлумацької районної філії Мар’яна  Олійник провела  Економічну екскурсію для 9 безробітних громадян на базі ТзОВ „Юлія ЛТД”. Метою проведення даного заходу є ознайомлення безробітних із історією та специфікою роботи підприємства, його матеріально-технічною базою, умовами праці, оплатою праці та поглибленою інформацією безробітних про особливості здобуття професій “коваль ручного кування”, “токар”, “фрезерувальник” та “проектувальник”.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100172.htm

27.01.2020 | Актуально

НОВИЙ ПРАВОЧИН –

ВИМОГА НОТАРІАЛЬНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ПРАВОЧИНУ/ЗАСВІДЧЕННЯ СПРАВЖНОСТІ ПІДПИСУ

 

1.         Власник земельної ділянки, об’єкта нерухомого майна може встановити вимогу нотаріального посвідчення договору:

-           про встановлення земельного сервітуту (стаття 100 Земельного кодексу України);

-        договору оренди землі (стаття 14 Закону України «Про оренду землі»);

-        договору (внесення змін до договору), предметом якого є нерухоме майно чи його частина, крім випадків, якщо відповідно до закону такий договір підлягає нотаріальному посвідченню таття 209 Цивільного кодексу України).

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100169.htm

24.01.2020 | Актуально

Особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування

 

 Згідно ЗУ «Про охорону дитинства» діти віком до 16 років з двадцять другої до шостої години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей до 16 років без супроводження осіб, зазначених у частині першій цієї статті.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Відповідно до статті 180-1 КУпАП порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

24.01.2020 | ЦБС інформує

 

Відзначення Дня Соборності України у бібліотеках району

 

22 січня – День Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення  Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. До цієї дати працівники  бібліотек-філій Тлумацької ЦБС організували і провели цикл патріотичних заходів «Славетна мить, що об’єднала Україну».

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100131.htm

24.01.2020 | Актуально

Відповідальність батьків за невиконання рішення органу опіки та піклування

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримування» внесені зміни до деяких законодавчих актів, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Діючим законодавством України передбачено дієвий вплив на батьків, які не виконують рішення органів опіки та піклування в частині визначення участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею, того з батьків, хто проживає окремо. Відповідні зміни внесені до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99194.htm

24.01.2020 | Актуально

Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України

 

23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

http://www.if.gov.ua/news/oprilyudneno-rezultati-ocinki-chiselnosti-nayavnogo-naselennya-ukrayini


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області