6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
6.07.2020 | .

Служба зайнятості Івано-Франківщини вже виплатила майже 34 мільйони гривень допомоги із часткового безробіття

 

«Станом на 3 липня обласною службою зайнятості вже профінансовано 33 млн 583 тис. гривень для виплати допомоги із часткового безробіття. За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців і отримати компенсацію зарплати зможуть 8422 найманих працівників. Крім того, на даний час ухвалено позитивні рішення для 6528 фізичних осіб-підприємців», – зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

 

http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-zajnyatosti-ivano-frankivshini-vzhe-viplatila-majzhe-34-miljoni-griven-dopomogi-iz-chastkovogo-bezrobittya

3.07.2020 | Актуально

Віталій Федорів: До кінця наступного тижня на рахунках людей, які постраждали від стихії, мають бути кошти, виділені Урядом

 

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив сьогодні під час онлайн-наради із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міськими головами міст обласного значення.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-do-kincya-nastupnogo-tizhnya-na-rahunkah-lyudej-yaki-postrazhdali-vid-stihiyi-mayut-buti-koshti-vidileni-uryadom

3.07.2020 | .

Віталій Федорів: Для виплати постраждалим від повені прикарпатцям Уряд перерахував кошти на казначейський рахунок

 

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-dlya-viplati-postrazhdalim-vid-poveni-prikarpatcyam-uryad-pererahuvav-koshti-na-kaznachejskij-rahunok

3.07.2020 | .

Тлумацьке бюро інформує: як написати розписку

 

Розписка, або інший документ може бути представлена позичальником на підтвердження укладення договору позики та його умов, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми, або визначеної кількості речей.

Даючи гроші в борг, пам’ятайте, що в розписці, поряд із сумою боргу, обов’язково повинні вказуватись прізвище, ім’я, по-батькові особи яка дає в борг (позикодавець) та особи яка бере в борг (боржник). У випадку відсутності таких даних, виключається можливість стягнення боргу в судовому порядку, оскільки в такій розписці не встановлені сторони договору позики.

Позичальник має обов’язково вказати, що гроші не просто беруться, а беруться в борг. Ще однією з найбільш розповсюджених помилок при складанні розписки є відсутність дати, до якої боржник зобов’язаний повернути взяті кошти. Такого роду помилки призводять до того, що в суді буде неможливо доказати факт порушення договору позики, оскільки порушення цього договору рахується з дати до якої боржник зобов’язувався повернути кошти. Це унеможливить нарахування трьох відсотків річних та індексу інфляції за прострочення виконання умов розписки, оскільки вони також нараховуються з дати порушення договору.

Також, даючи гроші в борг, зобов’яжіть боржника вписати в розписку його паспортні дані, місце реєстрації та ідентифікаційний номер. Вказана інформація буде не так важлива під час розгляду справи в суді, як на стадії її виконання.

Якщо при передачі коштів боржнику, були присутні свідки, зобов’яжіть їх вписати в розписці свої прізвища, ім’я, по-батькові, місце реєстрації та поставити свої підписи, так як при розгляді справи в суді, їх будуть викликати в якості свідків.

3.07.2020 | .

МОЗ попереджає: після зняття карантинних заходів та відкриття готелів, спортивних споруд і басейнів можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу

 

За повідомленням інституту імені Р. Коха (Франція) після зняття карантинних заходів та відкриття готелів: Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/moz-poperedzhaye-pislya-znyattya-karantinnih-zahodiv-ta-vidkrittya-goteliv-sportivnih-sporud-i-basejniv-mozhlive-pidvishennya-riziku-rozpovsyudzhennya-legionelozu

3.07.2020 | Актуально

Робочий візит керівництва району у населені пункти які постраждали під час повені

 

2 липня голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський та перший заступник голови РДА Роман Мигаль   здійснили робочий візит до сіл Петрилів, Діброва, Сокирчин, та селища Обертин Тлумацького району.

У ході візиту вони ознайомились із ліквідацією наслідків нещодавньої повені. Було проінспектовано уже проведені роботи, і ті роботи, які ще тривають. У Обертині, Сокирчині, Гарасимові працює техніка за допомогою якої  ремонтуються  ділянки місцевих шляхів, що були зруйновані або суттєво пошкоджені стихією. Голова райдержадміністрації наголосив, що відновлення доріг є пріоритетним завданням районної влади.

Також, варто зазначити, що у цих населених пунктах працюють місцеві комісії які проводять обстеження, за результатами якого складається акт, у якому зазначається суть пошкоджень та визначається обсяг заподіяної шкоди.

За результатами поїздки було визначено головні ділянки, куди уже потрібно спрямувати зусилля влади для покращення ситуації.

Детальніше:   https://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2757506527812477/2757503184479478/?type=3&theater

3.07.2020 | .

На виконання завдання Президента уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні

 

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

http://www.if.gov.ua/news/na-vikonannya-zavdannya-prezidenta-uryad-viznachiv-grafik-pidvishennya-minimalnoyi-zarobitnoyi-plati-v-ukrayini

3.07.2020 | Актуально

Семінар - навчання - «Створюємо кооперативи — розвиваємо село»

 

У четвер, 2 липня, за ініціативи голови Тлумацької райдержадміністрації Сергія Гаєвського, у місті Тлумач відбувся семінар-навчання «Створюємо кооперативи — розвиваємо село», який провів представник компанії «Контінентал» Василь Мартюк.

На семінар були присутні, перший заступник голови РДА Роман Мигаль, селищний, сільські голови району, голови ОТГ. Представник агрохолдингу розказав присутнім місцевим керівникам, що Агрохолдинг «Контінентал» (Мрія) — активний прихильник розвитку кооперативного руху на селі. Упродовж декількох років компанія надає практичну допомогу зі створення і підтримки роботи кооперативів. Зокрема, за її сприяння запрацювало більше 10 кооперативів.

Детальніше:  https://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2757071841189279/2757072547855875/?type=3&theater

3.07.2020 | Вітання

Шановні працівники податкової служби Тлумацького району!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України! Ваша діяльність багато в чому визначає соціально-економічну стабільність району – це поповнення бюджету Тлумаччини. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський

Голова районної ради Василь Двояк

2.07.2020 | .

Василь Цимбалюк: Служба зайнятості Івано-Франківської області вже виплатила майже 34 мільйони гривень допомоги по частковому безробіттю

 

Станом на 3 липня 2020 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості вже профінансовано 33 млн. 583 тис. грн для виплати допомоги по частковому безробіттю. За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців і отримати компенсацію зарплати зможе 8422 найманих працівників. Крім того, на даний час прийнято позитивні рішення для 6528 фізичних осіб-підприємців», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

В сьогоднішніх карантинних умовах допомога по частковому безробіттю на період карантину - це шанс для роботодавця зберегти власний штат працівників, який у зв’язку із поширенням епідемії Covid-19 в Україні може попасти під скорочення.

Отримати дану допомогу можуть роботодавці з числа субєктів малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи-підприємці, які зупинили або скоротили діяльність через карантин та сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності.

Усі вони упродовж 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності мають звернутися до філій обласного центру зайнятості або міського центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати пакет документів.

Пакет документів можна надати до служби зайнятості у будь-який зручний спосіб: у скриньку, розміщену на вході центру зайнятості/філії (оригінал); поштовим відправленням (оригінал); на e-mail центру зайнятості/філії (у форматі скан-копії).


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області