17 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
14.02.2020 | Подія

 

Афганістан – пам’ятати загиблих, шанувати живих

 

У п’ятницю, 14 лютого, у міському парку Тлумача біля пам’ятника воїнам-афганцям зібралося чимало тлумачан: представники районної і міської влади, районної організації Української спілки воїнів-афганців, первинної організації воїнів-інтернаціоналістів, керівники та працівники районних установ і організацій, молодь та громада міста. Об’єднало всіх поминальна панахида приурочена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31  річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100762.htm

14.02.2020 | Актуально

В облдержадміністрації обговорено питання проведення інвентаризації земель державної та комунальної власності

 

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з питання «Виконання заходів щодо внесення до Державного кадастру земель державної та комунальної власності на території Івано-Франківської області».

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblderzhadministraciyi-obgovoreno-pitannya-provedennya-inventarizaciyi-zemel-derzhavnoyi-ta-komunalnoyi-vlasnosti

14.02.2020 | Звернення

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів - «афганців»! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого цього року в Україні відзначають 31-шу річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та вшановують всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Крутими стежками Афганістану молоді та юні хлопці дивилися смерті у вічі, викликаючи її на двобій… Минув 31 рік, а відлуння тієї війни, яка вже стала iсторiєю, не стихло й сьогодні, його чути в батьківських серцях, в душах воїнів. Тисячi матерів не дочекалися своїх синів, а з ними - й онуків.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100755.htm

13.02.2020 | Анонс

До відома мешканців Тлумаччини

 

14 лютого 2020 року о 11.00год. біля пам’ятника воїнам- афганцям (міський парк) відбудеться панахида за загиблими у Афганській війні та воїнами, що віддали життя за волю України, а також у приміщенні Тлумацького Народного Дому відбудуться урочистості з нагоди Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, початок о 11.30год.

13.02.2020 | Оголошення

Увага конкурс

 

16 березня 2020 року,  у малій залі будівлі органів влади району (вул. Макуха 12), о 10:00, відповідно до розпорядження РДА від 10.02.2020 року № 53, відбудеться конкурсний відбір з визначення суб’єктів господарювання для впровадження районної системи управління та супутникового моніторингу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тлумацького району Івано-Франківської області.

12.02.2020 | Важливо знати

Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

 

Вчора розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

 

http://www.if.gov.ua/news/rozpochala-robotu-garyacha-liniya-dlya-osib-yaki-postrazhdali-vid-domashnogo-nasilstva

 

12.02.2020 | Актуально

ДПС за підтримки Міністерства фінансів України запустила пілотний проєкт «Пошук акцизної марки»

 

З метою запровадження та вдосконалення нових електронних сервісів Державна податкова служба України за підтримки Міністерства фінансів України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Пошук акцизної марки».

За допомогою цього електронного сервісу українці зможуть перевіряти легальність походження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також здійснювати громадський контроль за обігом підакцизних товарів. 

 

http://www.if.gov.ua/news/dps-za-pidtrimki-ministerstva-finansiv-ukrayini-zapustila-pilotnij-proyekt-poshuk-akciznoyi-marki

12.02.2020 | Актуально

Ветерани-афганці відвідали могили бойових побратимів 

У cереду 12 лютого, районною державною адміністрацією та районною радою організовано об’їзд могил ветеранами-афганцями, представниками районної організації Української спілки ветеранів Афганістану своїх побратимів, які загинули під час кровопролитної війни в Афганістані у 80-х роках та померли уже в мирний час.

Покладанням вінків, молитвою та хвилиною мовчання було пошановано пам’ять афганців у місті Тлумач, селищі Обертин та селах Живачів, Антонівка, Жуків, Надорожна, Гарасимів. Також ветерани зустрілися з матерями загиблих «афганців».

 

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100710.htm

12.02.2020 | Актуально

Президент України назвав низку першочергових завдань у галузі будівництва доріг

 

Президент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з «тендерними тролями».

 

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-ukrayini-nazvav-nizku-pershochergovih-zavdan-u-galuzi-budivnictva-dorig

12.02.2020 | Актуально

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання пільг та субсидій у 2020 році

 

Постановою Кабінету міністрів України від 23.10.2019 № 883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету міністрів України від 15 травня 2019 р. № 555» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома сценаріями, у тому числі індекс споживчих цін.

 

http://www.if.gov.ua/news/granichni-pokazniki-vartosti-tverdogo-paliva-ta-skraplenogo-gazu-dlya-nadannya-pilg-ta-subsidij-u-2020-roci


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області