2 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
1.07.2020 | Соціальний захист

Відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

30 червня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідання було відновлено виплату адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг 2 внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Тлумацького району.

1.07.2020 | Нарада

Проведено нараду щодо виконання дохідної частини районного бюджету за перше півріччя 2020 року 

 

У середу, 1 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля, заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Барило,  начальника Тлумацького відділення Тисменицької ОДПІ Миколи Іванішина, відбулася нарада щодо виконання дохідної частини районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

Під час наради було проаналізовано стан забезпечення наповнення дохідної частини районного бюджету, (виконання районного бюджету за перше півріччя становить 106.4 %), організації діяльності щодо оподаткування, повної і своєчасної сплати платежів до бюджету комунальними установами районної ради.

За підсумками наради райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення, спрямовані на реалізацію прийнятих заходів щодо наповнення районного бюджету

1.07.2020 | .

Володимир Зеленський на засіданні Нацради реформ: Будь-яка реформа – це перш за все результат

 

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-na-zasidanni-nacradi-reform-bud-yaka-reforma-ce-persh-za-vse-rezultat

1.07.2020 | Соціальний захсит

Управління соціального захисту інформує

 

Новий прожитковий мінімум на місяць на одну особу в середньому становитиме 2118 грн. Це на 91 гривню більше, ніж було раніше (2027 грн).

З 1 липня 2020 року показники будуть такі:

- для дітей віком до 6 років – 1859 грн;
- для дітей віком від 6 до 18 років – 2318 грн;
- для працездатних осіб – 2197 грн;
- для осіб, які втратили працездатність – 1712 грн.

На що це вплине?

- Індексації підлягає зарплата в межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. З 01.07.2020 р. індексації підлягає зарплата працівників у розмірі 2197 грн.

- Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (не менше 929,50 грн для дітей до 6 років та не менше 1159,00 грн для дітей від 6 до 18 років.
- Максимальний розмір допомоги з безробіття у липні 2020 року становитиме 8788,00 грн.
- Декретні непрацюючим не може бути меншими, ніж 549,25 грн.
- Допомога одиноким матерям становитиме для дітей до 6 років – 1 859 грн; від 6 до 18 років – 2318 грн; від 18 до 23 років (якщо дитина навчається на стаціонарі у ВНЗ) – 2197 грн.

1.07.2020 | .

ЄС активував Механізм цивільного захисту для допомоги у подоланні наслідків повеней в Карпатах

  

   Першою відреагувала Швеція та запропонувала Україні допомогу.

http://www.if.gov.ua/news/yes-aktivuvav-mehanizm-civilnogo-zahistu-dlya-dopomogi-u-podolanni-naslidkiv-povenej-v-karpatah

1.07.2020 | Актуально

На нараді в ОДА визнали незадовільною роботу управління Укртрансбезпеки в області

 

На сьогодні працівники управління Укртрансбезпеки в області здійснюють габаритно-ваговий контроль великогабаритних транспортних засобів всього лише на одному пересувному пункті габаритно-вагового контролю, який належить Службі автомобільних доріг в області.

http://www.if.gov.ua/news/na-naradi-v-oda-viznali-nezadovilnoyu-robotu-upravlinnya-ukrtransbezpeki-v-oblasti

1.07.2020 | .

Івано-Франківщина отримала гуманітарну допомогу з Ізраїлю

 

Ізраїль долучився до допомоги постраждалим від повені на Західній Україні. Вчора дипломати Посольства Ізраїлю в Україні передали Міністерству розвитку громад та територій України 25 тисяч 1,5-літрових пляшок питної води. Її доправлено до Івано-Франківська та Чернівців, щоб усунути нестачу чистої питної води.

http://www.if.gov.ua/news/ivano-frankivshina-otrimala-gumanitarnu-dopomogu-z-izrayilyu

1.07.2020 | Увага

З початку року вже дві особи на Прикарпатті постраждали від укусів плазунів

 

Натрапити на небезпечних плазунів можна в лісі, в полі, чи на пасовищі, трапляються й випадки, коли змію можна побачити і на власному подвірї. Зазвичай плазуни тікають від людей, почувши кроки, стукіт, голоси, одразу ж ховаються в нори або відповзають якнайдалі. Але в сонячні дні їхні відчуття притуплюються, вони не реагують на шум, стають лінивими та малорухливими, і тоді існує небезпека, що людина може натрапити на змію у природному середовищі будь-де.

http://www.if.gov.ua/news/z-pochatku-roku-vzhe-dvi-osobi-na-prikarpatti-postrazhdali-vid-ukusiv-plazuniv   

30.06.2020 | .

Відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

 

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ішлося про ліквідацію на Прикарпатті наслідків повені.

http://www.if.gov.ua/news/vidbulosya-zasidannya-regionalnoyi-komisiyi-z-pitan-teb-i-ns

30.06.2020 | Актуально

Віталій Федорів закликав прикарпатців неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів задля протидії поширенню коронавірусу

 

За останню добу в області зафіксовано 50 нових випадків захворюваності на COVID-19. Окрім того, як повідомив під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів влади, головами райдержадміністрацій голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, зросла кількість летальних випадків.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zaklikav-prikarpatciv-neuhilno-dotrimuvatisya-protiepidemichnih-zahodiv-zadlya-protidiyi-poshirennyu-koronavirusu


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області