4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
4.06.2020 | Тлумацький райвійськомат інформує

Пільги для призваних на строкову військову службу громадян України 

 

Військовослужбовці перебувають на повному державному утримані, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчуванням та військовою формою одягу згідно встановлених норм; їм виплачується грошове забезпечення щомісяця в розмірі від 350 до 700 грн, залежно від займаної посади та тарифного розряду; при звільненні в запас їм виплачується грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 2800 до 5600 грн залежно від займаної посади та тарифного розряду);їм надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах; за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата, за умови офіційного працевлаштування до призову (стаття 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»);

за ними зберігається жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі) (підпункту 2 пункт 3 статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).

Згідно з РішеннямРади Національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 №744/2014; військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей залучати заборонено.

4.06.2020 | Актуально

До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують

здійснювати експорт сільськогосподарської продукції

 

Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.

Дане обстеження проводиться шляхом проведення процедур перевірки, інспектування, огляду, обстеження, моніторингу, аналізу зразків рослин, продуктів рослинного походження, інших об’єктів регулювання відповідно до вимог країн Євразійського Економічного Союзу, ЄС, КНР, Індонезії та Туреччини.

3.06.2020 | Актуально

Карантинні обмеження будуть поступово послаблюватися – рішення Уряду

 

Сьогодні на засіданні Уряду було ухвалено рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень.

http://www.if.gov.ua/news/karantinni-obmezhennya-budut-postupovo-poslablyuvatisya-rishennya-uryadu

3.06.2020 | .

Уряд вніс зміни до Порядку надання субвенції громадам на їх розвиток

 

27 травня Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету

Детальніше:

http://www.if.gov.ua/news/uryad-vnis-zmini-do-poryadku-nadannya-subvenciyi-gromadam-na-yih-rozvitok

3.06.2020 | Актуально

Соціальний захист

 

Управління соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації інформує, що з метою забезпечення додаткових соціальних гарантій та підтримки населення району під час карантину спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» та від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» в районі:

1) Виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату на суму 104 тис. грн. – 104 осіб; одержувачів державної соціальної допомоги особами, які не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю на суму 366 тис. грн. – 366 особи;

одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю») на суму 558 тис. грн. – 558 осіб.

Виплата одержувачам одноразової грошової допомоги на загальну суму  1 млн. 28 тис. грн. здійснювалась через установи уповноважених банків та АТ «Укрпошта».

2) Призначено допомогу на дітей 45 фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Допомога виплачується на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі  прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних  вікових  груп станом на 1 січня 2020 року.

Станом на 03.06.2020 кошти поступили на рахунок управління та до кінця тижня будуть перераховані на рахунок одержувачів в установи банків.

3.06.2020 | Актуально

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку tikTok. Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.

«Діти – одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов’язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

3.06.2020 | .

Віталій Федорів: Медичні заклади Прикарпаття, які лікують хворих на COVID-19, в числінайбільш забезпечених профільним обладнанням у державі

 

На цьому сьогодні під час чергового онлайн-брифінгу наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник області зазначив, що на сьогодні рівень забезпеченості закладів охорони здоров’я Івано-Франківщини засобами індивідуального захисту відповідно до місячної норми складає 70 відсотків від потреби.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-medichni-zakladi-prikarpattya-yaki-likuyut-hvorih-na-covid-19-v-chisli-najbilsh-zabezpechenih-profilnim-obladnannyam-u-derzhavi

3.06.2020 | .

Віталій Федорів: Паводкова ситуація, спричинена погіршенням погодних умов, перебуває на контролі влади

 

У результаті погіршення погодних умов, зокрема через інтенсивні проливні опади на території області, у деяких районах Прикарпаття, особливо у басейнах річок, відбулося підняття рівня води. Як наслідок, 1 червня у селі Середній Бабин Калуського району частково зруйнувалася захисна дамба на річці Лімниця довжиною близько 20 метрів та виникла загроза підтопленню житлових будинків, які знаходяться на віддалі орієнтовно 300 м від дамби.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-pavodkova-situaciya-sprichinena-pogirshennyam-pogodnih-umov-perebuvaye-na-kontroli-vladi

2.06.2020 | .

На Прикарпатті розпочинається призов на строкову військову службу

 

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика відбулося перше засідання обласної призовної комісії.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-rozpochinayetsya-prizov-na-strokovu-vijskovu-sluzhbu

2.06.2020 | Актуально

Система БПД розпочинає Instagram-челендж «Права дитини»

 

До Дня захисту дітей система безоплатної правової допомоги з 1 по 5 червня 2020 року проводить у соціальній мережі Instagram челендж «Права дитини». Мета акції – привернути увагу суспільства до стану захисту прав дітей в Україні.

«Минулого року до системи безоплатної правової допомоги звернулося понад 2,3 тис. дітей. Протягом січня-квітня цього року – понад 800 неповнолітніх. Діти мають право на особливий захист, і фахівці системи БПД готові у будь-яку мить прийти на допомогу кожній дитині», – зазначив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області