19 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
19.02.2020 | Актуально

Державному бюджеті на підтримку агропромислового комплексу у 2020 році передбачено видатки на суму 4,2 млрд гривень

 

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з регіонами щодо державної підтримки аграрного сектора економіки в 2020 році.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-derzhavnomu-byudzheti-na-pidtrimku-agropromislovogo-kompleksu-u-2020-roci-peredbacheno-vidatki-na-sumu-4-2-mlrd-griven

19.02.2020 | Навчання

Тлумацькою   районною   філією  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  проведено семінар

 

         З метою підвищення обізнаності населення із сучасним комплексом соціальних послуг,  які надає служба зайнятості, а також перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, 14 лютого 2020 року,  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів  проведено  семінар  за участю начальника Тлумацького відділу обслуговування громадян ( сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління  Пенсійного фонду України в Івано-Франківській  області  Ірини  Кочкодан  та 9  безробітними громадянами.  

        Розпочала семінар заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Пилипів, ознайомивши безробітних з метою і темою заходу, акцентувала увагу на питаннях легальної та нелегальної зайнятості, а також  нелегальної трудової міграції.

        Ірина  Кочкодан поінформувала  про механізм розрахунку, умови виходу на пенсію за віком та документи, необхідні для її призначення та наголосила, що потрібно заздалегідь потурбуватися щодо підтвердження  страхового стажу  та зібрати всі потрібні  для цього документи. Звернула увагу присутніх, що працювати треба з роботодавцями, які офіційно оформлюють трудові відносини, навіть за кордоном офіційно працюючи люди  мають право на призначення пенсії в Україні. Ознайомила присутніх  з основними нормами  пенсійного забезпечення та із змінами в чинному законодавстві України в даній сфері, в тому числі із порядком врахування заробітної плати для обчислення пенсії та залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку.  Ірина Омелянівна розповіла  про перевагами користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

      На завершення зустрічі  Ірина Кочкодан відповіла  на всі питання, які цікавили безробітних. Безсумнівно кожен учасник заходу зробив правильний  висновок.

19.02.2020 | Актуально

Ситуація із нелегальним обігом пального та незаконним видобутком корисних копалин – на постійному контролі влади

 

Учора відбулася селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Йшлося про вжиті заходи щодо детінізації ринку пального, боротьбу із незаконним видобуванням корисних копалин, а також про завершення реформи децентралізації та готовність до другого етапу медичної реформи в Україні.

 

http://www.if.gov.ua/news/situaciya-iz-nelegalnim-obigom-palnogo-ta-nezakonnim-vidobutkom-korisnih-kopalin-na-postijnomu-kontroli-vladi

19.02.2020 | Актуально

Кількість ЦНАПів в Україні має зрости майже вдвічі, - Денис Шмигаль

 

Громадяни в усіх населених пунктах і громадах повинні отримувати швидкі та якісні адмінпослуги. На сьогодні в Україні функціонує майже 800 центрів надання адмінпослуг, поступово ця цифра має зрости до 1400. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України - міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль у вівторок, 18 лютого.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/kilkist-cnapiv-v-ukrayini-maye-zrosti-majzhe-vdvichi-denis-shmigal

19.02.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації зустрівся з аграріями Тлумаччини

 

18 лютого, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський зустрівся із представниками сільськогосподарських підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району, членами громадської організації «Асоціація фермерів району».

Основною метою зустрічі було обговорення шляхів  вирішення важливих та проблемних питань життєдіяльності краю в галузі сільського господарства. Також обговорено питання які потребують підтримки з боку районної влади.

Зокрема, присутні фермери обговорили питання реалізації виробленої продукції, її переробки, питання відсутності великих овочесховищ, контролю за повнотою та своєчасною сплатою податків до бюджету від здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання, доступність кредитів, фінансової підтримки дрібних фермерських господарств району з боку держави та низки інших важливих питань сільськогосподарського напрямку.

Сергій Гаєвський уважно вислухавши представників фермерських господарств наголосив, що вважає Тлумацький район недооціненим щодо фермерської діяльності, адже зробити можна набагато більше, ситуацію потрібно негайно зрушити з місця – налагодити ринки збуту виробленої продукції, вивчити проблемні питання, а районна влада допоможе фермерам, зокрема це буде допомога у юридичній площині. 

В цілому  зустріч  з представниками фермерських господарств району показала, що  в цій сфері необхідні  кардинальні зміни, щоб ситуація покращилась на краще.

По завершенні зустрічі Сергій Гаєвський закликав  фермерів до взаєморозуміння і співпраці, це безперечно сприятиме сільськогосподарському розвитку району

19.02.2020 | Актуально

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

 

Міністерство соціальної політики разом з громадською організацією «Прометеус» та асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію програми діяльності Кабінету міністрів України, в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у їх подальшому працевлаштуванні в ІТ-компанії. Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчитись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях  України.

Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів. Навчання розпочнеться з 5 березня та триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, далі – конкурси на вакантні посади.

18.02.2020 | Анонс

День Героїв Небесної Сотні

 

        20 лютого, у Народному Домі міста Тлумач відбудеться вечір пам'яті «Вічна слава безсмертю хоробрим».

18.02.2020 | ЦБс інформує

Молодість обпалена війною

 

 

Щорічно в лютому в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану.

До цієї дати в бібліотеках району пройшли вечори-пам’яті, вечори-реквієм, години-зустрічі афганців, матерів загиблих та солдатських вдів з молоддю, учнями школи та  громадами. У книгозбірнях діють книжкові виставки «Війна в Афгані»  (Яківка, Гончарів, Ісаків), «Афган - наша пам'ять» (Нижнів, Кутище, Гарасимів, Хотимир, Грушка),  де представлено книги про війну в Афганістані, фото учасників бойових дій - наших земляків, статті із газет.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100855.htm

18.02.2020 | Актуально

Відбувся районний конкурс хореографічних колективів

Завершився районний конкурс хореографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Конкурсна програма була представлена у двох номінаціях: народна хореографія та сучасна хореографія . Конкурсом було охоплено 256 учасників.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100854.htm

18.02.2020 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду 

 

У вівторок, 18 лютого, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній голова районної ради  Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100853.htm


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області