25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 



Новини
24.02.2020 | Актуально

Влада повинна мобілізувати зусилля для ліквідації наслідків негоди

Сьогодні в облдержадміністрації під час оперативної онлайн наради з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівниками районів, яку провела перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, йшлося про ситуацію, що склалася на території області внаслідок погіршення погодних умов.

 

http://www.if.gov.ua/news/vlada-povinna-mobilizuvati-zusillya-dlya-likvidaciyi-naslidkiv-negodi

24.02.2020 | Актуально

На Тлумаччині триває процес звіту сільських голів щодо виконання  Програми соціально-економічного розвитку сільських рад району

 

 

У неділю, 23 лютого, у селі Гавриляк відбувся звіт сільського голови Миколи Місюри за проведену роботу у 2019 році. Голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та керівник апарату РДА Андрій Мозиль, теж були присутні на цьому заході.

На зустріч прийшли небайдужі мешканці Гавриляка, яких ознайомили з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем села. Сільський голова підвів підсумки роботи за минулий рік, детально ознайомив проведеними роботами, які уже реалізовані, виконуються і ті, що заплановані на наступний рік, зупинився на питаннях економічного розвитку села, освіті, благоустрою тощо. Також він повідомив, що  впродовж 2019 року проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 18 рішень з різних питань, велика увага приділяється – зверненню громадян та наданню якісних адміністративних послуг. Робота виконавчого апарату сільської ради спрямована перш за все на створення комфортних умов для жителів громади.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101034.htm

24.02.2020 | Актуально

Питання реалізації інвестиційних програм регіонального розвитку на Прикарпатті обговорено на нараді в ОДА

 

Сьогодні за участі першого заступника голови та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та Василя Івасика відбулося засідання регіональної комісії із оцінки, забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних программ та проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 

http://www.if.gov.ua/news/pitannya-realizaciyi-investicijnih-program-regionalnogo-rozvitku-na-prikarpatti-obgovoreno-na-naradi-v-oda

24.02.2020 | Спорт

Закінчився чемпіонат району з футзалу сезону 2019/2020 років 

 

23 лютого, у місті Тлумач відбувався чемпіонат району з футзалу у трьох лігах.  Варто зазначити, що матчі чемпіонату району зібрали велику кількість вболівальників, які підтримували свої команди. Усі ігри проходили в хорошій та святковій атмосфері.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101017.htm

24.02.2020 | Актуально

Стартувала державна програма для розвитку малого бізнесу

 

Про реалізацію в області державної програми підтримки мікро- та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» йшлося сьогодні під час інформаційного семінару, який провів заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк.

 

http://www.if.gov.ua/news/startuvala-derzhavna-programa-dlya-rozvitku-malogo-biznesu

24.02.2020 | ЦБС інформує

«Мовний вернісаж»

 

Мова - духовне багатство народу, це історія життя наших далеких предків, це наш родовід. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові.   Нині українська мова - одна з найбагатших мов світу. Вона, мов неповторний самоцвіт, виграє барвами веселки, має своє звучання, свою вагомість, свою красу. Нею написані невмирущі твори Г.Сковороди, І.Котляревського, Т.Шевченка, Л.Українки, П.Мирного, І.Франка, О.Гончара, Л.Костенко, Д.Павличка, В.Симоненка та багатьох інших. Кожен з них вніс у розвиток мови часточку свого досвіду, часточку душі.

Бібліотекар  бібліотеки-філії с. Ісаків С.Ткачук до Міжнародного дня рідної мови провела розважально-пізнавальну годину «Мовний вернісаж». Дітям розповіла про нашу мелодійну, неповторну українську мову, запропонувала дати відповіді на питання  вікторини «Країна мовних цікавинок», розгадати загадки та пограти у цікаві мовні ігри. Відповідаючи на питання вікторини учні продемонстрували гарні знання, а також вправно впоралися із завданнями, читаючи скоромовки. Також бібліотекар ознайомила дітей із оформленою книжково-ілюстративною виставкою під назвою: «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова». Відзначення Міжнародного дня рідної мови було спрямовано на забезпечення школярів інформацією про шлях становлення української мови, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.

24.02.2020 | Актуально

Місцеві вибори 2020 року мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі, – Денис Шмигаль

 

Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси.

http://www.if.gov.ua/news/miscevi-vibori-2020-roku-mayut-vidbutis-na-novij-administrativno-teritorialnij-osnovi-denis-shmigal

 

24.02.2020 | Культура

А сотню вже зустріли небеса...Летіли легко хоч Майдан ридав...

У Петрівській бібліотеці відбулася година-память «Ті, що спалахнули у небі зірками».Завідувач бібліотекою С. Дунець ознайомила з літературою на книжковій виставці «Уклін героям України». Учасники заходу декламували зворушливі поезії, присвячені Героям Небесної сотні. Звучали пісні, які підготувала керівник Народного дому У.Бегін. Під пісню «Пливе кача» присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв. Присутні переглянули фільм про страшні події на Майдані. 

У бібліотеці-філії с.Кутище в пам'ять про загиблих на Майдані представлена виставка-пам'ять «Славні сини української землі». Біля виставки для відвідувачів бібліотекар Г.Мичкодан розповідала хронологію подій Революції гідності від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння протягом трьох діб лютого 2014 (з 18 по 20), коли відходили у вічність українці, віддаючи власні безцінні життя заради нової омріяної України. Знайомила з книгами, в яких висвітлюється подвиг героїв Небесної сотні та воїнів АТО: «Щоденник Майдану», «Хронологія мужності», «Аеропорт», «Чорне сонце», «П’ять секунд, п’ять днів», «Іловайськ».

 Для учнів місцевої школи бібліотекар Ісаківської бібліотеки-філії С.Ткачук провела урок пам’яті «Зростаймо патріотами своєї країни». Вони разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно всіх Героїв Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих.

24.02.2020 | Нарада

Освітянські новини

 

21 лютого 2020 року начальник відділу освіти Пеник В. М. на черговій нараді з працівниками відділу освіти, методичного кабінету та ІРЦ ознайомив присутніх з підсумками та рішеннями колегії і наради департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, що відбулася напередодні. Працівниками відділу освіти, методичного кабінету та інклюзивно-ресурсного центру зроблено аналіз виконання плану роботи за лютий 2020 року та сплановано роботу на наступний місяць.

Директором ІРЦ Боднарчук М. В. проведено звіт про участь фахівців Тлумацького районного ІРЦ у форумі «Нова українська школа в умовах сучасності», який відбувся 20.02.2020 року у м. Львові.

24.02.2020 | Актуально

 

Звертаємо увагу споживачів та операторів ринку харчових продуктів:

в коріандрі тонкого помелу з Болгарії виявили сальмонелу

 

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF):

- від 12.02.2020 р. № 2020.0699  щодо виявлення сальмонели в коріандрі тонкого помелу з Болгарії (експортер: Bulgarcoop Import - Exsport LTD)  до Німеччини ( виробник: Beck  Gewuerze and Additive GmbH, код № 540606100, продукт: Rohwusal Bergsalami - Edelschimmel, партія: 20200120171608, термін придатності: до 28.01.2022, кількість 6 300.0 кг) та окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України – ТОВ КОВЧЕГ (вул. Соборна 15, с. Софіївська Борщагівська, Києво-Святошинський район, Київська обл.).

Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області