2 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
2.07.2020 | .

Віталій Федорів: Прикарпаття отримало технічну допомогу від міжнародних партнерів вартістю близько 11 мільйонів гривень

 

Через Міжнародний механізм цивільного захисту ЄС Івано-Франківщина отримала гуманітарну допомогу для рятувальників від Італійської Республіки. Обладнання, - а це мотопомпи, водозахисні костюми, польові намети, водяні насоси, генератори, ліхтарі, бензопили, гідрокостюми та рятувальні жилети, - будуть передані рятувальникам у райони області.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-prikarpattya-otrimalo-tehnichnu-dopomogu-vid-mizhnarodnih-partneriv-vartistyu-blizko-11-miljoniv-griven

2.07.2020 | Актуально

Проведено обстеження сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах

 

Цього тижня  спеціалістами   районного   центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах  дітей  районної  державної  адміністрації,соціальним інспектором УСЗН  та  старшим  інспектором   ювенальної   превенції  Тлумацького  відділення  поліції   ГУНП   в Івано-Франківській  області  Вікторією  Баранюк  в селах Грушка, Локітка, проведено обстеження  3-х сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах в них виховуються  11 дітей.

Комісією  обстежено умови проживання цих сімей та  встановлено, що не у всіх  сім’ях  створені належні  санітарно-гігієнічні умови проживання, батьки  неналежно  виконують  свої  батьківські  обов’язки, а  кошти  отримані  від  управління  соціального захисту населення  використовують не за призначенням.

Наголошено на проблемах, що спричинили   складні життєві обставини у сім’ях, а саме - відсутність ведення здорового способу життя батьками (вживання алкоголю та паління).

З  батьками  проведена  профілактична   робота  щодо  попередження  насильства в сім’ї, раннього соціального сирітства, забезпечення  належних умов  для виховання та розвитку  дітей, відповідального батьківства, раціонального використання коштів. Роз’яснено  норми  чинного  законодавства  щодо  обов’язків  батьків  з  виховання  та розвитку дитини, стосовно  адміністративної  та  кримінальної  відповідальності    за  неналежне  виконання  батьківських обов’язків  з  метою  недопущення  насильства  та  попередження  раннього соціального сирітства. 

2.07.2020 | Актуально

Рятувальники Тлумацького району отримали гуманітарну допомогу від республіки Італія

 

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, нещодавно Італійська Республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.І уже у середу, 1 липня, у Тлумачі відбулась церемонія передачі цієї допомоги для місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

Тлумацькі рятувальники отримали електрогенератор, пересувну мотопомпу, бензопилу, рятувальні мотузки, мачту для освітлення, палатки, гідрокостюми, рятувальні жилети, гумові чоботи, напірні рукави, захисні каски, насосну станцію.

Ці надзвичайно цінні речі дозволять підвищити рівень реагування підрозділу на різного роду події, пожежі, надзвичайні ситуації у Тлумацькому районі.
Привітати
місцевих рятувальників завітала заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, яка подякувала особовому складу за самовіддану працю, врятовані життя, також вона зауважила, що завдяки своєму професіоналізму та фаховій підготовці, вони готові до виконання найскладніших завдань щодо захисту населення від загроз природного та техногенного характеру.

На завершення церемонії, Світлана Онищук, спільно із головою РДА Сергієм Гаєвським вручили грамоти кращим рятувальникам району.

Детальнішеhttps://www.facebook.com/tlumatska/photos/pcb.2755943351302128/2755930571303406/?type=3&theater

2.07.2020 | Увага

Через ускладнення епідемічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції в області вводять нові карантинні обмеження та посилюють контроль

 

На Прикарпатті спостерігається погіршення епідемічної ситуації та зростання кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. Причина очевидна – недотримання суб’єктами господарювання та населенням краю запроваджених карантинних обмежень і протиепідемічних вимог.

http://www.if.gov.ua/news/cherez-uskladnennya-epidemichnoyi-situaciyi-z-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi-v-oblasti-vvodyat-novi-karantinni-obmezhennya-ta-posilyuyut-kontrol

1.07.2020 | Соціальний захист

Відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

30 червня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідання було відновлено виплату адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг 2 внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Тлумацького району.

1.07.2020 | Нарада

Проведено нараду щодо виконання дохідної частини районного бюджету за перше півріччя 2020 року 

 

У середу, 1 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля, заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Наталії Барило,  начальника Тлумацького відділення Тисменицької ОДПІ Миколи Іванішина, відбулася нарада щодо виконання дохідної частини районного бюджету за перше півріччя 2020 року.

Під час наради було проаналізовано стан забезпечення наповнення дохідної частини районного бюджету, (виконання районного бюджету за перше півріччя становить 106.4 %), організації діяльності щодо оподаткування, повної і своєчасної сплати платежів до бюджету комунальними установами районної ради.

За підсумками наради райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення, спрямовані на реалізацію прийнятих заходів щодо наповнення районного бюджету

1.07.2020 | .

Володимир Зеленський на засіданні Нацради реформ: Будь-яка реформа – це перш за все результат

 

Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-na-zasidanni-nacradi-reform-bud-yaka-reforma-ce-persh-za-vse-rezultat

1.07.2020 | Соціальний захсит

Управління соціального захисту інформує

 

Новий прожитковий мінімум на місяць на одну особу в середньому становитиме 2118 грн. Це на 91 гривню більше, ніж було раніше (2027 грн).

З 1 липня 2020 року показники будуть такі:

- для дітей віком до 6 років – 1859 грн;
- для дітей віком від 6 до 18 років – 2318 грн;
- для працездатних осіб – 2197 грн;
- для осіб, які втратили працездатність – 1712 грн.

На що це вплине?

- Індексації підлягає зарплата в межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. З 01.07.2020 р. індексації підлягає зарплата працівників у розмірі 2197 грн.

- Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (не менше 929,50 грн для дітей до 6 років та не менше 1159,00 грн для дітей від 6 до 18 років.
- Максимальний розмір допомоги з безробіття у липні 2020 року становитиме 8788,00 грн.
- Декретні непрацюючим не може бути меншими, ніж 549,25 грн.
- Допомога одиноким матерям становитиме для дітей до 6 років – 1 859 грн; від 6 до 18 років – 2318 грн; від 18 до 23 років (якщо дитина навчається на стаціонарі у ВНЗ) – 2197 грн.

1.07.2020 | .

ЄС активував Механізм цивільного захисту для допомоги у подоланні наслідків повеней в Карпатах

  

   Першою відреагувала Швеція та запропонувала Україні допомогу.

http://www.if.gov.ua/news/yes-aktivuvav-mehanizm-civilnogo-zahistu-dlya-dopomogi-u-podolanni-naslidkiv-povenej-v-karpatah

1.07.2020 | Актуально

На нараді в ОДА визнали незадовільною роботу управління Укртрансбезпеки в області

 

На сьогодні працівники управління Укртрансбезпеки в області здійснюють габаритно-ваговий контроль великогабаритних транспортних засобів всього лише на одному пересувному пункті габаритно-вагового контролю, який належить Службі автомобільних доріг в області.

http://www.if.gov.ua/news/na-naradi-v-oda-viznali-nezadovilnoyu-robotu-upravlinnya-ukrtransbezpeki-v-oblasti


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області