27 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
27.02.2020 | Важливо знати

Про особливості кампанії декларування у 2020 році

З  1 січня 2020 року платники податків подають декларацію про майновий стан і доходи за новою формою. Відповідні зміни до форми податкової декларації внесені наказом Міністерства фінансів України від 25.04.2019 № 177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100427.htm

27.02.2020 | Статистика

Зовнішня торгівля товарами міст і районів області

у 2019 році

 

                      Головне управління статистики в області інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у 2019р. склали 911,6 млн.дол. США, імпорту – 833,9 млн.дол. США. Порівняно з 2018р. обсяги експорту збільшилися на 4,6%, імпорту – залишились на рівні попереднього року. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 77,7 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,09.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101133.htm

27.02.2020 | Актуально

До уваги роботодавців!

 

Івано-Франківський обласний центр зайнятості звертає увагу керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців усіх форм власності щодо неприпустимості випадків виплати заробітної плати «у конвертах», а також виплати заробітної плати в розмірах нижче встановленого законодавством рівня.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101131.htm

27.02.2020 | Актуально

Заступник міністра охорони здоров’я на селекторній нараді з керівниками ОДА промоніторив готовність регіонів до можливих випадків виявлення вірусу

 

26 лютого в Кабінеті Міністрів України заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко провів селекторну нараду із керівниками обласних державних адміністрацій.

http://www.if.gov.ua/news/zastupnik-ministra-ohoroni-zdorov-ya-na-selektornij-naradi-z-kerivnikami-oda-promonitoriv-gotovnist-regioniv-do-mozhlivih-vipadkiv-viyavlennya-virusu

26.02.2020 | Актуально

Президент України запроваджує 26 лютого День спротиву окупації Криму та Севастополя

 

Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-ukrayini-zaprovadzhuye-26-lyutogo-den-sprotivu-okupaciyi-krimu-ta-sevastopolya

26.02.2020 | Актуально

Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, — Олексій Гончарук

 

Уряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у програмі «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на Телеканалі «Україна 24».

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-i-usi-vidpovidalni-sluzhbi-skoordinovano-pracyuyut-shobi-zabezpechiti-nedopushennya-rozpovsyudzhennya-koronavirusu-v-ukrayini-oleksij-goncharuk

26.02.2020 | Актуально

Підраховано кількість диких тварин у лісах Прикарпаття

 

У мисливських угіддях державних підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та інших користувачів мисливських угідь Прикарпаття закінчився облік чисельності диких мисливських тварин.

 

http://www.if.gov.ua/news/pidrahovano-kilkist-dikih-tvarin-u-lisah-prikarpattya

26.02.2020 | Колегія РДА

 

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

 

У вівторок, 25 лютого,  у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто питання Про хід виконання розпорядження облдержадміністрації від 18.08.2017 року № 483 «Про план заходів з виконання рекомендацій, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, на період до 2020 року», доповідала по цьому питанню начальник управляння соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Соловій. 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/101093.htm

26.02.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Влада вживає дієвих заходів щодо профілактики небезпеки гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19

 

Під час тактико-спеціальних навчань, які відбувалися на Івано-Франківщині, т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів розповів журналістам про заходи із запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019- nCoV.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vlada-vzhivaye-diyevih-zahodiv-shodo-profilaktiki-nebezpeki-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-sprichinenoyi-koronovirusom-covid-19

26.02.2020 | Актуально

Голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський здійснив робочу поїздку до Палагицької сільської ради

25 лютого голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський спільно із головою Палагицької сільської ради Ігорем Петруком здійснили робочий візит у населені пункти, які входять до Палагицької сільської ради. Під час візиту Сергій Гаєвський ознайомився із інфраструктурою населених пунктів, відвідав соціальні об'єкти, освіти та медицини - сіл Попелів, Локітка, Гончарівка та Палагичі. А саме  представники влади оглянули приміщення клубних закладів, сільської бібліотеки для дорослих та дітей, фельдшерсько-акушерського пункту у селі Локітка, Палагицький НВК (ЗОШ I-II ст. ДНЗ).

У приміщенні навчального закладу Сергій Гаєвський ознайомився із навчально-виховним процесом, поспілкувався із педагогічним колективом та учнями, дізнався які проблеми виникають під час навчання та виховання. Окрім цього він запевнив,  що районна влада все зробила для того, щоб погасити борги із заробітної плати за минулий рік.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vlada-vzhivaye-diyevih-zahodiv-shodo-profilaktiki-nebezpeki-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-sprichinenoyi-koronovirusom-covid-19


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області