20 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Портал Пенсійного фонду України
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області / Корисна інформація

Про веб-портал Пенсійного фонду України

 

Невдовзі виповниться два роки з початку роботи веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (розпорядження КМУ № 401-р  “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”). Він став ще одним кроком на шляху впровадження технологій електронного врядування в соціальній сфері держави.

«http://portal.pfu.gov.ua» - ця електронна адреса відома, як міні­мум, 78 тис. аудиторії вітчизняних користувачів Інтернету, які заре­єструвалися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Портал — це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персональ­ного комп'ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страху­вальників, які подавали про нього відо­мості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кіль­кість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року. Окрім того, користувач — фізична особа має змогу оперативно отримати відомості про спеціальний (пільговий) стаж і стаж, який зараховують без сплати страхових внесків.

                Також є змога ознайомитися з умовами та порядком призначення, перерахунку й виплати своєї пенсії; отримати виписку за даними про призначену пенсію (для пенсіонерів); ознайомитися з форма­ми заяв для призначення, перерахунку й виплати пенсії, а також допомоги на поховання, і заповнити їх, користу­ючись інструкціями. Користувач може надіслати запит на підготовку доку­ментів; надіслати скаргу й отримати відповідь тощо. Для фізичних осіб корисною буде інформація про взяття їх на облік в органах Фонду, а також про форми бланків, заяв та інших доку­ментів, необхідних для взяття на облік або зняття з нього; про суми боргу зі сплати пенсійних внесків; про суми коштів, які надійшли до органів ПФУ протягом місяця, що передує місяцю звернення тощо. Інформацію на порта­лі оновлюють щомісяця.

Для реєстрації потрібно  прийти в управління Пенсій­ного фонду й написати заяву. Там громадянин отримає ідентифікатор. Потім треба зайти на веб-портал Пенсійного фонду, зареєструватися користувачем і ввести код. Зареєструвавши свій акаунт, користувач може одержувати дані.

                                                                           




.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області