16 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Портал Пенсійного фонду України
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Тлумацький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області / Корисна інформація

Про веб-портал Пенсійного фонду України

 

Невдовзі виповниться два роки з початку роботи веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (розпорядження КМУ № 401-р  “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”). Він став ще одним кроком на шляху впровадження технологій електронного врядування в соціальній сфері держави.

«http://portal.pfu.gov.ua» - ця електронна адреса відома, як міні­мум, 78 тис. аудиторії вітчизняних користувачів Інтернету, які заре­єструвалися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Портал — це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персональ­ного комп'ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страху­вальників, які подавали про нього відо­мості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кіль­кість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року. Окрім того, користувач — фізична особа має змогу оперативно отримати відомості про спеціальний (пільговий) стаж і стаж, який зараховують без сплати страхових внесків.

                Також є змога ознайомитися з умовами та порядком призначення, перерахунку й виплати своєї пенсії; отримати виписку за даними про призначену пенсію (для пенсіонерів); ознайомитися з форма­ми заяв для призначення, перерахунку й виплати пенсії, а також допомоги на поховання, і заповнити їх, користу­ючись інструкціями. Користувач може надіслати запит на підготовку доку­ментів; надіслати скаргу й отримати відповідь тощо. Для фізичних осіб корисною буде інформація про взяття їх на облік в органах Фонду, а також про форми бланків, заяв та інших доку­ментів, необхідних для взяття на облік або зняття з нього; про суми боргу зі сплати пенсійних внесків; про суми коштів, які надійшли до органів ПФУ протягом місяця, що передує місяцю звернення тощо. Інформацію на порта­лі оновлюють щомісяця.

Для реєстрації потрібно  прийти в управління Пенсій­ного фонду й написати заяву. Там громадянин отримає ідентифікатор. Потім треба зайти на веб-портал Пенсійного фонду, зареєструватися користувачем і ввести код. Зареєструвавши свій акаунт, користувач може одержувати дані.

                                                                           
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області