14 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  інформує

 

 

У райдержадміністрації обговорили питання визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

 

12 квітня,  на виконання листа Тисменицької місцевої прокуратури від 17.03.2017 року №01-498, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського відбулось засідання районної комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Участь у засіданні взяли начальник відділу Держгеокадастру у районі Руслан Дузінкевич, начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу управління агропромислового розвитку РДА Михайло Олійник, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олег Долішній.

На засідання комісії також були запрошені суб’єкт господарювання стосовно якого розглядалися питання визначення та відшкодування розміру збитків, керівник ТзОВ «КЛН Агро», сільський голова села Озеряни Микола Жирук та керівник Тисменицької місцевої прокуратури Тлумацького відділу.

За результатами засідання було вирішено доручити Миколі Жируку виготовити грошову оцінку землі, а відділу Держгеокадастру у районі (Руслану Дузінкевичу) провести розрахунок  збитків відповідно до методики визначеної згідно Постанови КМУ №284 від 19.04.1993 року «про порядок визначення та відшкодування власникам землі та землекористувачам».

 

Народний депутат України Михайло Довбенко

зустрівся зфермерами району

  

29 березня за ініціативи фермерів Тлумацького та Тисменицького районів, на базі господарства ТзОВ «Штерн Агро» у селі Грушка Тлумацького району відбулася зустріч народного депутата України Михайла Довбенка з фермерами та сільськогосподарськими товаровиробниками. Участь у зустрічі взяли голови Тлумацької та Тисменицької районних державних адміністрацій Володимир Габурак та Іван Семанюк, голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, голови Асоціацій фермерів, фермери та керівники сільськогосподарських підприємств вищезазначених районів.

Під час зустрічі її учасники окреслили коло проблемних питань в галузі сільського господарства, які потребують підтримки з боку народного обранця для їх вирішення на вищому державному рівні. Сільськогосподарських товаровиробників та фермерів найбільше цікавили питання ринку обігу земель сільськогосподарського призначення, державна фінансова підтримка, безпека та якість харчових продуктів,  земельні питання та інші.

З свого боку Михайло Довбенко пообіцяв всіляко підтримувати ініціативу фермерів та товаровиробників, закликав до співпраці задля покращення рівня життя жителів Тлумацького та Тисменицького районів.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області