20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про відділ культури
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Відділ культури, молоді та спорту

Про відділ культури

 

Основними завданнями відділу культури Тлумацької райдержадміністрації   є реалізація державної політики в галузі культури і мистецтв району. Головна увага приділяється поліпшенню рівня роботи закладів культури та мистецтв, посиленню їх ролі в організації культурного дозвілля та відпочинку населення, збереженню та зміцненню матеріально - технічної бази установ культури та мистецтв.

З метою збереження і розвитку культури та мистецтва, сприяння розвитку духовності, зміцнення моральних цінностей відділом культури айдержадміністрації  щороку організовуються та проводяться близько 15 районних культурно-мистецьких заходів, здійснюються кроки щодо створення умов розвитку галузі. Першочерговими завданнями залишаються питання, відродження, збереження і примноження фольклору, організація  змістовного дозвілля молоді, підвищення фахового рівня клубних та бібліотечних працівників, покращення  організації та проведення семінарів, свят, фестивалів, оглядів - конкурсів, виставок , а також забезпечення участі колективів народної творчості району в обласних та всеукраїнських заходах.

В районі функціонує 28 клубних закладів, 29 бібліотечних закладів, 1 народний музей, з 01вересня 2018 року створена районна  дитяча музична школа.

В закладах культури клубного типу створені та працюють 166 колективів аматорського мистецтва,  14  з них носять звання «народний».
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області