6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Керівництво відділу
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Відділ культури, молоді та спорту

Начальник відділу

Петрунько  Галина Степанівна

Телефон

Телефон:.  2-12-81

Електронна пошта

tv-kultura@ukr.net

 

 

Про відділ культури

 

Основними завданнями відділу культури Тлумацької райдержадміністрації   є реалізація державної політики в галузі культури і мистецтв району. Головна увага приділяється поліпшенню рівня роботи закладів культури та мистецтв, посиленню їх ролі в організації культурного дозвілля та відпочинку населення, збереженню та зміцненню матеріально - технічної бази установ культури та мистецтв.

З метою збереження і розвитку культури та мистецтва, сприяння розвитку духовності, зміцнення моральних цінностей відділом культури айдержадміністрації  щороку організовуються та проводяться близько 15 районних культурно-мистецьких заходів, здійснюються кроки щодо створення умов розвитку галузі. Першочерговими завданнями залишаються питання, відродження, збереження і примноження фольклору, організація  змістовного дозвілля молоді, підвищення фахового рівня клубних та бібліотечних працівників, покращення  організації та проведення семінарів, свят, фестивалів, оглядів - конкурсів, виставок , а також забезпечення участі колективів народної творчості району в обласних та всеукраїнських заходах.

В районі функціонує 28 клубних закладів, 29 бібліотечних закладів, 1 народний музей, з 01вересня 2018року створена районна  дитяча музична школа.

В закладах культури клубного типу створені та працюють 166 колективів аматорського мистецтва,  14  з них носять звання «народний».
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області