13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 січня 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) упродовж грудня 2014р. зменшилась на 2,5 млн.грн., або на 20,3%, і на            1 січня 2015р. становила 9,7 млн.грн. Зменшення показника відстежується у всіх містах і районах, де була в наявності заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 грудня минулого року: від 6,3% у Калуському до 87,2% у Снятинському районі.

Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,4 млн.грн., або 76,3% від загальної суми по області), Коломиї (846,8 тис.грн. і 8,8%, відповідно) та Калуша (766 тис.грн. і 7,9%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 26,3 тис.грн. у Снятинському   до 267 тис.грн. у Коломийському.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості по економіці області дві третини припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 78,8% і 73%, відповідно.

 На економічно активні підприємства припадає 28% загальної суми боргу, зокрема у Снятинському районі – уся сума заборгованості по району, у Городенківському – 72,3%, Коломийському – дві третини. Заборгованість перед працівниками економічно активних  підприємств  продовжує скорочуватись і по відношенню до 1 грудня 2014р. зменшення становило 49%.

 

 

 

Начальник  Головного                                                    

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області