26 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 січня 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) упродовж грудня 2014р. зменшилась на 2,5 млн.грн., або на 20,3%, і на            1 січня 2015р. становила 9,7 млн.грн. Зменшення показника відстежується у всіх містах і районах, де була в наявності заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 грудня минулого року: від 6,3% у Калуському до 87,2% у Снятинському районі.

Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,4 млн.грн., або 76,3% від загальної суми по області), Коломиї (846,8 тис.грн. і 8,8%, відповідно) та Калуша (766 тис.грн. і 7,9%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 26,3 тис.грн. у Снятинському   до 267 тис.грн. у Коломийському.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості по економіці області дві третини припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 78,8% і 73%, відповідно.

 На економічно активні підприємства припадає 28% загальної суми боргу, зокрема у Снятинському районі – уся сума заборгованості по району, у Городенківському – 72,3%, Коломийському – дві третини. Заборгованість перед працівниками економічно активних  підприємств  продовжує скорочуватись і по відношенню до 1 грудня 2014р. зменшення становило 49%.

 

 

 

Начальник  Головного                                                    

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області