7 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про нове у призначенні субсидій
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Управління соціального захисту населення / Нове у законодавстві

Порядок звернення за житловою субсидією

 

          Уряд вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та рідкого пічного побутового палива, які набувають чинності з 1 травня 2015 року.

         Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг, а також надається право на оформлення субсидій особам, які не зареєстровані у житловому  приміщенні, але орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла.

         Право на отримання житлових субсидій мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг, виходячи із соціальної норми житла та соціальних нормативів користування послугами перевищують розмір визначеного обов’язкового платежу.

          Для призначення субсидії до управління соціального захисту населення райдержадміністрації треба подати два документи – заяву та декларацію (які  можна буде надіслати поштою).

         Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій надають організації, які надають ці послуги, а інформацію про доходи громадян будуть надавати органи Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду на запити управління соціального захисту населення.

         Кожне домогосподарство одночасно з рахунками для оплати енергоносіїв у квітні та жовтні цього року отримає форми заяви та декларації.

         Відповідно до прийнятих Змін скасовано всі обмеження щодо майнового стану осіб, які  звертаються за призначенням субсидій (крім  здійснення одноразової вартісної покупки (50 тис.грн.) протягом 12 місяців перед звертанням за призначенням):

-  наявність у власності двох житлових приміщень;

-  наявності у власності двох автомобілів;

- наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;

-  здача в найм житлового приміщення;

-  здійснення покупки товарів, робіт та послуг на суму понад 10 прожиткових мінімумів.

         Соціальна норма володіння чи користування загальною площею житла встановлена в розмірі 13,65 кв.м. на кожного зареєстрованого у житлі та додатково 35,22 кв.м. на домогосподарство.

         Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. До  сукупного доходу сім'ї враховуються доходи за попередній календарний рік без урахування сплачених податків.

         Після закінчення терміну отримання субсидії управління соціального захисту населення здійснюватиме розрахунок субсидії на наступний період автоматично та інформування громадян про прийняте рішення.

         Для сімей, які користувалися субсидіями в опалювальний період 2014 -2015

роки буде здійснено автоматичне призначення субсидії на новий термін без надання нового пакету документів.

 

Посилення відповідальності заявника за надані відомості для призначення субсидії

 

        Всі члени домогосподарства дають згоду на обробку персональних даних про сім'ю, доходи, витрати, що необхідні для призначення житлової субсидії.

         У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання виконавців житлово-комунальних послуг, про купівлю товарів або оплату послуг) заявник зобов’язується у місячний термін повідомити орган соціального захисту населення.

          Якщо подано неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб може бути відмовлено в призначенні субсидії або припинено її надання. У такому разі заявник зобов’язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.

 

 

Заява про призначення житлової субсидії

 

Декларація  про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області