6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 березня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік / Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

                      

  

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 березня 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 березня 2015р. становила 9,9 млн.грн., що складає 1,6% фонду оплати праці, нарахованого за лютий поточного року. Порівняно з 1 лютого п.р.  борг із виплати заробітної плати збільшився на 10,6%, серед міст і районів зростання показника коливалося від 0,6% у Калуському до 2,4 раза у Коломийському районах.

Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,1 млн.грн., або 72,1% від загальної суми по області), Коломиї (887,0 тис.грн. і 9%, відповідно) та Калуша (842,7 тис.грн. і 8,5%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 26,3 тис.грн. у Снятинському   до 308,2 тис.грн. у Городенківському.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Косівського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості по економіці області більше половини (58,4%) припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 75,3% і 66,9%, відповідно.

 На економічно активні підприємства припадає 35,4% загальної суми боргу по області, у Долинському, Надвірнянському районах – 100% боргу в районі, у Городенківському – 80,7%. 

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 6,2% від загальної суми по економіці, найбільша частина (0,6 млн.грн.) утворена на підприємствах м.Калуша.

 

 

 

Начальник  Головного                                                   

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області