14 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 березня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік / Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

                      

  

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 березня 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 березня 2015р. становила 9,9 млн.грн., що складає 1,6% фонду оплати праці, нарахованого за лютий поточного року. Порівняно з 1 лютого п.р.  борг із виплати заробітної плати збільшився на 10,6%, серед міст і районів зростання показника коливалося від 0,6% у Калуському до 2,4 раза у Коломийському районах.

Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,1 млн.грн., або 72,1% від загальної суми по області), Коломиї (887,0 тис.грн. і 9%, відповідно) та Калуша (842,7 тис.грн. і 8,5%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 26,3 тис.грн. у Снятинському   до 308,2 тис.грн. у Городенківському.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Косівського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості по економіці області більше половини (58,4%) припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 75,3% і 66,9%, відповідно.

 На економічно активні підприємства припадає 35,4% загальної суми боргу по області, у Долинському, Надвірнянському районах – 100% боргу в районі, у Городенківському – 80,7%. 

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 6,2% від загальної суми по економіці, найбільша частина (0,6 млн.грн.) утворена на підприємствах м.Калуша.

 

 

 

Начальник  Головного                                                   

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області