20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Забезпеченість домогосподарств Прикарпаття товарами тривалого користування
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік
Забезпеченість домогосподарств Прикарпаття
товарами тривалого користування

 

Наприкінці 2014 року працівниками Головного управління статистики в області проведено вибіркове опитування членів домогосподарств щодо забезпеченості товарами тривалого користування, наявність яких створює комфортні умови для життя та свідчить про достатній рівень матеріального добробуту сімей.

Одержана інформація вказує на певні позитивні зміни у рівні добробуту населення. Переважна більшість домогосподарств Івано-Франківщини забезпечені кольоровими телевізорами (99,6%), холодильниками (97,8%), електропрасками (95,1%). Пральними машинами користуються 78% сімей, електропилососами – дві третини, мікрохвильовими печами – 58,8% домогосподарств. Майже кожна шоста сім’я забезпечена автомобілем, 53% – велосипедами.

Слід зазначити, що спостерігається зростання попиту у прикарпатців на сучасні товари домашнього побуту та культурного призначення. Порівняно з даними попереднього обстеження збільшилася частка домогосподарств області, які мають такі сучасні товари тривалого користування, як мобільні телефони (з 90% у 2012 році до 94,3% у 2014 році), мікрохвильові печі (з 41,1% до 58,8% відповідно), супутникові антени 33,4% до 43,4%), морозильники 25% до 31,3%), персональні комп’ютери (з 22,3% до 29,3%),  ноутбуки (з 11,2% до 30,2%), кухонні комбайни (з 15,8% до 31,2%), музичні центри (з 10,3% до 16,7%), відеокамери (з 1,9% до 10,1%). Водночас зменшилася  питома вага домогосподарств, які мають у користуванні фотоапарати, електропрогравачі та програвачі компакт-дисків, швейні машини, магнітофони та магнітоли (на 3,7–1,2 в.п.).

Значна частина товарів, що використовується у побуті, – імпортного виробництва. В основному, товари тривалого користування придбані протягом останніх 10 років, переважна більшість з них куплена новими.

 

 

 

 

 

Начальник Головного управління статистики                                             О.В.Бліннікова

                                                                                Підпис

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

               

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області