11 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Соціальні гарантії військовослужбовців,які беруть участь в АТО.
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Управління соціального захисту населення / Соціальний захист військовослужбовців

Соціальні гарантії військовослужбовців,

які беруть участь в АТО.

 

Зокрема, підписантами документу виступили радник голови облдержадміністрації Володимир Басалига, голова Івано-Франківського обласного об'єднання воїнів АТО Роман Парцей, голова Прикарпатської асоціації автомобільних перевізників Роман Гавриляк та інші учасники зустрічі. Вони домовилися, що окрім посвідчення встановленого взірця, перевізники та оператор автостанцій визнаватимуть право учасника АТО на користування пільгою на підставі довідки, форма якої затверджена постановою Кабінету Міністрів України та довідки, виданої безпосередньо військовими частинами, а також військового квитка із відповідним записом про участь в АТО.

«Особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції користуються пільговим проїздом в автобусах приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутів загального користування відповідно до положень чинного законодавства, зокрема, Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". При цьому, окрім посвідчення встановленого взірця, перевізники та оператор автостанційної діяльності визнають право учасника АТО на користування пільгою на підставі довідки, форма якої затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014р. №413 "Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення", а також довідки, виданої безпосередньо військовими частинами, та військового квитка із відповідним записом про участь в АТО (тимчасово, у зв’язку з тривалим процесом оформлення документів)», - йдеться у Меморандумі.

Нагадаємо, що голова Івано-Франківської обласної організації воїнів АТО Роман Парцей під час засідання обласного координаційного центру допомоги пораненим в ході проведення антитерористичної операції розповів про окремі проблеми з пільговим перевезенням відповідних осіб у маршрутному транспорті. Задля вирішення даної проблеми в ОДА було проведено нараду під керівництвом заступників голови облдержадміністрації Володимира Кушніра та Ігоря Пасічняка.
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області