19 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік / Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

  

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 травня 2015 року

 

      Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 травня 2015р. становила 7,8 млн.грн., що складає 1,2% фонду оплати праці, нарахованого за квітень поточного року.

Порівняно з 1 квітня п.р. борг із виплати заробітної плати скоротився на 1,5 млн.грн., або на 15,8%. Зменшення показника відбулося у містах Івано-Франківську та Калуші – на 24,4% і 21,3% відповідно. У Калуському, Рогатинському та Снятинському районах сума боргу не змінилася. Водночас збільшення заборгованості зафіксовано на підприємствах Коломийського (у 2,6 раза), Городенківського (в 1,9 раза) районів і м.Коломиї (на 1,8%). У Тисменицькому і Тлумацькому районах упродовж квітня п.р. утворилась заборгованість із виплати заробітної плати.

Основна частина боргу залишається на підприємствах міст Івано-Франківська (5,3 млн.грн., або 68,5% від загальної суми по області), Коломиї (911,7 тис.грн., або 11,7%) та Калуша (695,8 тис.грн., або 8,9%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського районів.

У структурі заборгованості в цілому по області більше половини припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 73,2% і 54,9% відповідно.

 На економічно активних підприємствах утворено 44,3% загальної суми боргу по області, зокрема у Тисменицькому і Тлумацькому районах уся сума боргу в районі, у Городенківському районі – 74,6%, у Коломийському –61,2%.

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 5,2% від загальної суми по економіці, найбільша частина боргу (0,4 млн.грн., або 53,3% суми боргу в місті) спостерігається на підприємствах м.Калуша.

          

Начальник  Головного                                                   

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області