15 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік / Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

  

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і

районів області на 1 травня 2015 року

 

      Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 травня 2015р. становила 7,8 млн.грн., що складає 1,2% фонду оплати праці, нарахованого за квітень поточного року.

Порівняно з 1 квітня п.р. борг із виплати заробітної плати скоротився на 1,5 млн.грн., або на 15,8%. Зменшення показника відбулося у містах Івано-Франківську та Калуші – на 24,4% і 21,3% відповідно. У Калуському, Рогатинському та Снятинському районах сума боргу не змінилася. Водночас збільшення заборгованості зафіксовано на підприємствах Коломийського (у 2,6 раза), Городенківського (в 1,9 раза) районів і м.Коломиї (на 1,8%). У Тисменицькому і Тлумацькому районах упродовж квітня п.р. утворилась заборгованість із виплати заробітної плати.

Основна частина боргу залишається на підприємствах міст Івано-Франківська (5,3 млн.грн., або 68,5% від загальної суми по області), Коломиї (911,7 тис.грн., або 11,7%) та Калуша (695,8 тис.грн., або 8,9%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського районів.

У структурі заборгованості в цілому по області більше половини припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 73,2% і 54,9% відповідно.

 На економічно активних підприємствах утворено 44,3% загальної суми боргу по області, зокрема у Тисменицькому і Тлумацькому районах уся сума боргу в районі, у Городенківському районі – 74,6%, у Коломийському –61,2%.

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 5,2% від загальної суми по економіці, найбільша частина боргу (0,4 млн.грн., або 53,3% суми боргу в місті) спостерігається на підприємствах м.Калуша.

          

Начальник  Головного                                                   

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області