20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 квітня 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік / Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 січня 2015 року

Стан виплати заробітної плати на

підприємствах, в організаціях міст і          

районів області на 1 квітня 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) на 1 квітня 2015р. становила 9,3 млн.грн., що складає 1,4% фонду оплати праці, нарахованого за березень поточного року.

Порівняно з 1 березня п.р.  борг із виплати заробітної плати зменшився на 6,4%. Зменшилась заборгованість у Городенківському (на 60,6%), Коломийському (на 57,7%) районах та м.Івано-Франківську (на 0,8%). Водночас на підприємствах міст Коломиї та Калуша заборгованість зросла на 1% і 4,9% відповідно.

Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (7,1 млн.грн., або 76,4% від загальної суми по області), Коломиї (895,8 тис.грн., або 9,7%) та Калуша (883,7 тис.грн., або 9,5%).

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської, Бурштинської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості по економіці області 62,8% припадає на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, при цьому у Калуському, Коломийському і Рогатинському районах увесь борг із виплати заробітної плати утворено на зазначених підприємствах, у містах Коломиї та Івано-Франківську – 74,5% і 68,1%, відповідно.

 На економічно активні підприємства припадає 30,5% загальної суми боргу по області: у містах Коломиї, Івано-Франківську, Калуші, Городенківському районі (від 25,5% до 51% від загальної суми по місту, району).

Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 6,7% від загальної суми по економіці, найбільша частина (0,6 млн.грн.) утворена на підприємствах м.Калуша.

 

 

Начальник  Головного                                                   

управління  статистики                                                                 О.В. Бліннікова

 

 

 

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ      
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області