3 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за cічень–червень 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за cічень-червень 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 412,1 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 92,5%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (75% загального обсягу), м.Калуша (5%), Долинського (5,9%) та Калуського (3%) районів.

Не досягнуто рівня будівництва відповідного періоду 2014р. підприємствами Верховинського та Надвірнянського районів (на 16–19%). Значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалося в містах Бурштині та Коломиї, Богородчанському, Долинському, Калуському, Рогатинському, Рожнятівському та Тлумацькому районах (на 30–91%).

Водночас зростання обсягів будівництва досягли підприємства обласного центру, Болехівської міської ради, м.Калуша, Галицького, Городенківського, Коломийського, Косівського, Снятинського та Тисменицького районів (на 13–129%).

Вагомі обсяги робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння виконували будівельники обласного центру, Болехівської міської ради, міст Калуша і Коломиї, Верховинського, Галицького, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів, частка їх коливалась від 44 до 100%.

Обсяги робіт з капітального ремонту переважали на підприємствах Городенківського, Надвірнянського та Снятинського районів (6095%), з поточного – м.Бурштина та Богородчанського району (близько 60%).

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області