20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за cічень–червень 2015 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Про виконання будівельних робіт підприємствами міст і районів Івано-Франківської області за cічень-червень 2015 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 412,1 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 92,5%.

Значні обсяги будівництва забезпечили підприємства обласного центру (75% загального обсягу), м.Калуша (5%), Долинського (5,9%) та Калуського (3%) районів.

Не досягнуто рівня будівництва відповідного періоду 2014р. підприємствами Верховинського та Надвірнянського районів (на 16–19%). Значне скорочення обсягів будівельних робіт спостерігалося в містах Бурштині та Коломиї, Богородчанському, Долинському, Калуському, Рогатинському, Рожнятівському та Тлумацькому районах (на 30–91%).

Водночас зростання обсягів будівництва досягли підприємства обласного центру, Болехівської міської ради, м.Калуша, Галицького, Городенківського, Коломийського, Косівського, Снятинського та Тисменицького районів (на 13–129%).

Вагомі обсяги робіт з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння виконували будівельники обласного центру, Болехівської міської ради, міст Калуша і Коломиї, Верховинського, Галицького, Долинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського, Тисменицького і Тлумацького районів, частка їх коливалась від 44 до 100%.

Обсяги робіт з капітального ремонту переважали на підприємствах Городенківського, Надвірнянського та Снятинського районів (6095%), з поточного – м.Бурштина та Богородчанського району (близько 60%).

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області