12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Прес-випуск: До Дня працівників статистики
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Прес-випуск:  До  Дня  працівників  статистики

 

Відзначення Дня працівників статистики свідчить про важливу роль, яка відводиться статистиці  у створенні  надійної інформаційної основи розробки державної політики  в різних галузях економіки та соціального життя, забезпечення доступності інформації та демократизації суспільства.

Важливим чинником виробництва точної та надійної, своєчасної та послідовної, зрозумілої та доступної статистичної інформації є повсякденна,  самовіддана та наполеглива праця статистиків, принциповими орієнтирами для яких є служіння,  сумління  та професіоналізм.

Функції щодо збору, обробки, узагальнення статистичної інформації в області,  поширення  результатів досліджень, здійснює колектив фахівців Головного управління статистики – єдина статистична спільнота, колектив патріотів-професіоналів, відповідальних та ініціативних трудівників, порядних і чуйних людей.

Упродовж року фахівцями-статистиками опрацьовується понад 350 тис. первинних звітів, проводяться базові вибіркові обстеження домогосподарств, здійснюються спостереження за змінами споживчих цін, ведеться Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України, готуються комплексні та тематичні статистичні видання, зокрема, збірники, бюлетені, доповіді, експрес-випуски та повідомлення для ЗМІ.

Для виробництва та поширення статистичної інформації використовуються  сучасні  інформаційні та комунікаційні технології. Сьогодні  кожен третій  респондент подає до органів державної статистики області звітність в електронному вигляді. Для зручності та економії часу прийом звітності здійснюється за принципом «Єдиного вікна».

Офіційний веб-сайт Головного управління статистики є основним інструментом для  забезпечення  вільного та рівного доступу користувачів усіх рівнів до статистичних даних. Щороку кількість його відвідувань зростає, зокрема за 11 місяців 2015 року зафіксовано понад  55 тис. відвідувань.

Користувач може знайти на веб-сайті детальні статистичні дані з різних галузей статистики, взяти участь в інтернет-конференції або анкетному опитуванні, ознайомитись з відео-роликом  «Індекси споживчих цін:  сутність  та напрями використання»,  здійснити відеоекскурс «Про подання електронної звітності в органи державної статистики»,  переглянути   презентаційні версії збірників  та  електронну  виставку статистичних видань.   

Веб-сайт Головного управління статистики містить сервіси, корисні для професійного використання респондентами.  Зокрема,  впроваджено інформаційний ресурс з допомогою якого респондент безпосередньо з веб-сайту має можливість отримати довідку з відомостями про перелік форм звітності, які необхідно подавати  в органи державної статистики, інструктивні  матеріали, електронні версії бланків звітів тощо. У 2015 році респондентами отримано  понад  28 тис. таких  довідок.

Для отримання достовірної інформації щодо соціально-економічних процесів у суспільстві статистики працюють в єдиній команді з респондентами і користувачами як повноправні учасники процесу статистичного виробництва.

Державна система статистики, яка вже багато зробила на євроінтеграційному шляху та має власну стратегію розвитку, узгоджену з європейськими партнерами, постійно вдосконалюється. Реалізація глибоких реформ  статистики  дасть змогу підвищити якість статистичної інформації для використання як системою управління,  так і широкою громадськістю, здійснювати статистичне виробництво без зайвих витрат державних коштів з дотриманням вимог міжнародних стандартів.

Щиро вітаємо статистиків, фахівців, які забезпечують ведення  статистичного обліку і звітності на підприємствах, та користувачів статистичної інформації з Днем працівників статистики. Бажаємо подальших професійних звершень, творчої наснаги, здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, благополуччя  та  впевненості у майбутньому!
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області