6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Січень область
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2016 рік

Житловий фонд області станом на 1 січня 2016 року

 

Головне управління статистики в області інформує. За оцінкою Держстату України, житловий фонд області станом на 1 січня 2016 року становив 35,4 млн.м2 загальної площі, більша частина якого (59,3%) знаходилась у сільській місцевості. У середньому на кожного жителя області припадало 25,7 м2 загальної площі, у тому числі у міських поселеннях – 24,1 м2, у сільській місцевості 26,9 м2.

Майжевесь житловий фонд (98,7%) розміщувався в житлових будинках (багатоквартирні та індивідуальні (садибні) житлові будинки). Площа гуртожитків та житлових приміщень у нежитлових будівлях в загальному житловому фонді складала 1,2% (436,8 тис.м2).

В області нараховувалось 360,1 тис. житлових будинків, з них 0,2 тис. – гуртожитки. Із загальної кількості 2,3 тис. житлових будинків – багатоповерхові (4–9 поверхів), 57 – підвищеної поверховості (більше 10 поверхів).

Загальна кількість квартир в області становила 513 тис. (без квартир, зайнятих під гуртожитки). За кількістю кімнат переважали дво- і трикімнатні квартири – 37,8% і 30,1% від загальної кількості квартир відповідно. Частка однокімнатних квартир становила 19,9%, чотирикімнатних – 9,6%, п’ятикімнатних – 1,7%, шестикімнатних – 0,8%, семи- і більше кімнатних – 0,1%.

На початок 2016 року в області перебувало в експлуатації 1520 ветхих та аварійних будинків (87,4 тис. м2 або 0,2% від усього житлового фонду), у яких проживали 2,4 тис. осіб.

 

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області 

 

 

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти 

підприємствами та організаціями області за  грудень  2015 року

 

Головне управління статистики інформує. У грудні 2015р. підприємствами і організаціями області використано 104,5 млн.м3 газу природного, 469,4 тис.т кам’яного вугілля, 6,2 тис.т палива дизельного, 3,2 тис.т мазутів топкових важких та 1 тис.т бензину моторного. У порівнянні з груднем 2014р. зменшилося споживання газу природного на 25,1%, бензину моторного – на 12,4%, вугілля кам’яного – на 9,2%. Разом з тим, збільшилося використання палива дизельного  та  нафти сирої, включаючи газовий конденсат,  на 25,5%  і 20,7%  відповідно.

Через мережу АЗС за  грудень 2015р.  населенню  реалізовано  4,5 тис.т  бензину  моторного  та  5,3  тис.т  палива  дизельного.  Обсяги  реалізації  населенню  бензину  моторного та  палива  дизельного  порівняно  з  груднем  2014р.  зменшилися  на  6,5%  і  9,9%  відповідно.      

Станом на 1 січня 2016р. у споживачів та постачальників області залишки кам’яного вугілля становили 412,9 тис.т, нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – 14,2 тис.т, мазутів топкових важких –  11,5 тис.т, палива дизельного – 5,6 тис.т, бензину моторного – 0,8 тис.т. У порівнянні зпоказниками на відповідну дату попереднього року залишки нафти сирої, включаючи газовий конденсат, зменшилися  на 24,1%, мазутів топковихважких – на 14,7%.  Водночас, залишки вугілля кам’яного збільшилися на 29%,  бензину  моторного – на 11,7%, палива дизельного – на  6%.     

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

Діяльність транспортного комплексу області

у 2015 році

  

Головне управління статистики інформує. Упродовж 2015 року підприємствами залізничного та автомобільного транспорту області на комерційній основі перевезено 11,4 млн.т  вантажів, що на 41,1% більше, ніж за попередній рік. Обсяги вантажних перевезень залізницею збільшились на 31,3%, автотранспортом – на 47,9%.

Послугами автомобільного, залізничного та тролейбусного транспорту скористались 99,8 млн. пасажирів, що на 5,5% менше від обсягів 2014 року. У структурі пасажирських перевезень найбільша питома вага припадала на пасажирські перевезення автомобільним  транспортом – 80,1% або 79,9 млн. пасажирів. Три чверті пасажирських автотранспортних перевезень здійснено транспортом фізичних осіб-підприємців.

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

Про виконання будівельних робіт підприємствами

міста Івано-Франківська за 2015 рік

 

Головне управління статистики інформує. За 2015р. підприємствами обласного центру виконано будівельних робіт на суму 919,6 млн.грн., або 70,3%  загальнообласного обсягу.

Індекс будівельної продукції порівняно з 2014р. становив 113%.

За видами будівельної продукції найбільші обсяги робіт виконано на будівництві будівель – 52,7%, у т.ч. житлових – 33,7%, нежитлових – 19%. Частка робіт, виконаних на будівництві інженерних споруд, становила 47,3% від загального обсягу.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 82,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 15,2% та 2,7%, відповідно.

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

              

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

Про промислове виробництво

 в м.Івано-Франківську за 2015 рік

 

Головне управління статистики інформує. За 2015р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з попереднім роком збільшено добування гранул, щебеню, каменю дробленого на 3% при зменшенні добування пісків природних на 1%.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск виробів здобних на 7%, маргарину і жирів харчових подібних – на 5%. При цьому зменшено випуск напоїв безалкогольних, плавленого сиру, їжі та страв готових з виробів макаронних на 50–78%, борошна, соусів і продуктів для приготування соусів, м’яса великої рогатої худоби замороженого, кормів готових для тварин, що утримуються на фермах – на 14–28%, м’яса свиней замороженого, шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао, виробів кондитерських цукрових, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, печива солодкого і вафлів – на 1–8%.

Підприємствамитекстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у 2015р. проти 2014р. збільшено випуск пальт, дощовиків, півпальт, накидок, плащів, анораків чоловічих та хлопчачих на 79% при зменшенні випуску жакетів, блейзерів, крім трикотажних, жіночих та дівчачих, рукавичок, рукавиць, мітенок (крім трикотажних), білизни постільної, спідниць та спідниць-брюк, крім трикотажних, жіночих та дівчачих на 62–82%, пальт, напівпальт, накидок, плащів, жіночих та дівчачих – на 28%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва вікон та їх рам, дверей балконних та їх рам, дверей та їх коробок та порогів з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції віддрукованої, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід на 10–27%. При цьому зменшено випуск деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, на 43%, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону – на 38%, конвертів та листівок поштових – на 7%, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, – на 7%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції за 2015р. проти 2014р. збільшено виробництво шампунів у 2,1 раза, засобів мийних та засобів для чищення – на 7%. Водночас, зменшено випуск засобів для гоління, дезодорантів для тіла та антиперспірантів, засобів для прийняття ванн, засобів парфумних, косметичних та туалетних на 32%.

Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: розчинів бетонних, готових для використання, посуду столового і кухонного, з пластмас, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів з пластмас, на 3–20%. При цьому зменшено випуск цегли невогнетривкої керамічної будівельної, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва на 1–15%.

У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів зменшено виробництво конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі на 5%.

У машинобудуванні збільшено виробництво верстатів для оброблення дерева – на 45% при зменшенні випуску схем електронних інтегральних на 65%, термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску), приладів для контролю інших фізичних характеристик – на 36–45%.

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області

 

Індекс споживчих цін у грудні 2015 року

 

Головне  управління  статистики  в  Івано-Франківській  області повідомляє.  За  даними  Державної  служби  статистики,  індекс  споживчих  цін  (ІСЦ)  у  грудні 2015р.  в  Україні  склав  100,7%,  з  початку  року  –  143,3%  (без  урахування  тимчасово  окупованої  території  Автономної Республіки  Крим,  м.Севастополя  та  частини  зони  проведення  АТО),  в  області  – 100,7%  і  143,4%,  відповідно.

Приріст  споживчих  цін  у  грудні  2015р.  зафіксовано  в  усіх регіонах:  від  0,2–0,6%  у  Дніпропетровській,  Миколаївській,  Житомирській,  Тернопільській,  Чернівецькій,  Вінницькій,  Запорізькій,  Кіровоградській,  Одеській,  Київській,  Черкаській  областях  та  м.Києві,  до  0,7–1,4%  у  Волинській,  Івано-Франківській,  Львівській,  Полтавській,  Хмельницькій,  Харківській,  Херсонській,  Чернігівській,  Рівненській,  Луганській,  Закарпатській,  Сумській  та  Донецькій  областях.  

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

              

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

 

Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської  області у 2015 році

 

          Головне управління статистики інформує. У 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1307,8  млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з 2014р. становив 104,7%.

          Питома вага Івано-Франківщини у загальнодержавному обсязі будівництва склала 2,3%.

Будівництво будівель збільшилося на 3,7%, у т.ч. житлових – на 11,6%. Водночас будівництво нежитлових будівель зменшилося на 2,5%. Обсяги будівництва інженерних споруд зросли на 6,1%.

          Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 75,2% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 20,4% та 4,4%, відповідно.

  

 

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

              

Головне управління статистики в Івано-Франківській області  

Роздрібна торгівля області у 2015 році

          

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків в області у 2015 році населенню реалізовано товарів на 34,1 млрд.грн., що у фактичних цінах на 23,4% більше обсягу 2014 року, а у порівнянних цінах (враховуючи індекс споживчих цін) – на 13,4% менше. У розрахунку на одну особу населення у 2015р. реалізовано товарів на 24,7 тис.грн.

У структурі обороту роздрібної торгівлі області майже третину обсягу забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу яких за 2015 рік продано товарів на 10,7 млрд.грн., що у фактичних цінах становить 119,3%, у порівнянних – 83,6% обсягу попереднього року. На організовані ринки з продажу сільськогосподарських продуктів та неформальні ринки припадало 29,1% загальнообласного обсягу.

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

              

Головне управління статистики в Івано-Франківській області 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області