12 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Січень область
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2016 рік

Житловий фонд області станом на 1 січня 2016 року

 

Головне управління статистики в області інформує. За оцінкою Держстату України, житловий фонд області станом на 1 січня 2016 року становив 35,4 млн.м2 загальної площі, більша частина якого (59,3%) знаходилась у сільській місцевості. У середньому на кожного жителя області припадало 25,7 м2 загальної площі, у тому числі у міських поселеннях – 24,1 м2, у сільській місцевості 26,9 м2.

Майжевесь житловий фонд (98,7%) розміщувався в житлових будинках (багатоквартирні та індивідуальні (садибні) житлові будинки). Площа гуртожитків та житлових приміщень у нежитлових будівлях в загальному житловому фонді складала 1,2% (436,8 тис.м2).

В області нараховувалось 360,1 тис. житлових будинків, з них 0,2 тис. – гуртожитки. Із загальної кількості 2,3 тис. житлових будинків – багатоповерхові (4–9 поверхів), 57 – підвищеної поверховості (більше 10 поверхів).

Загальна кількість квартир в області становила 513 тис. (без квартир, зайнятих під гуртожитки). За кількістю кімнат переважали дво- і трикімнатні квартири – 37,8% і 30,1% від загальної кількості квартир відповідно. Частка однокімнатних квартир становила 19,9%, чотирикімнатних – 9,6%, п’ятикімнатних – 1,7%, шестикімнатних – 0,8%, семи- і більше кімнатних – 0,1%.

На початок 2016 року в області перебувало в експлуатації 1520 ветхих та аварійних будинків (87,4 тис. м2 або 0,2% від усього житлового фонду), у яких проживали 2,4 тис. осіб.

 

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області 

 

 

Використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти 

підприємствами та організаціями області за  грудень  2015 року

 

Головне управління статистики інформує. У грудні 2015р. підприємствами і організаціями області використано 104,5 млн.м3 газу природного, 469,4 тис.т кам’яного вугілля, 6,2 тис.т палива дизельного, 3,2 тис.т мазутів топкових важких та 1 тис.т бензину моторного. У порівнянні з груднем 2014р. зменшилося споживання газу природного на 25,1%, бензину моторного – на 12,4%, вугілля кам’яного – на 9,2%. Разом з тим, збільшилося використання палива дизельного  та  нафти сирої, включаючи газовий конденсат,  на 25,5%  і 20,7%  відповідно.

Через мережу АЗС за  грудень 2015р.  населенню  реалізовано  4,5 тис.т  бензину  моторного  та  5,3  тис.т  палива  дизельного.  Обсяги  реалізації  населенню  бензину  моторного та  палива  дизельного  порівняно  з  груднем  2014р.  зменшилися  на  6,5%  і  9,9%  відповідно.      

Станом на 1 січня 2016р. у споживачів та постачальників області залишки кам’яного вугілля становили 412,9 тис.т, нафти сирої, включаючи газовий конденсат, – 14,2 тис.т, мазутів топкових важких –  11,5 тис.т, палива дизельного – 5,6 тис.т, бензину моторного – 0,8 тис.т. У порівнянні зпоказниками на відповідну дату попереднього року залишки нафти сирої, включаючи газовий конденсат, зменшилися  на 24,1%, мазутів топковихважких – на 14,7%.  Водночас, залишки вугілля кам’яного збільшилися на 29%,  бензину  моторного – на 11,7%, палива дизельного – на  6%.     

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

Діяльність транспортного комплексу області

у 2015 році

  

Головне управління статистики інформує. Упродовж 2015 року підприємствами залізничного та автомобільного транспорту області на комерційній основі перевезено 11,4 млн.т  вантажів, що на 41,1% більше, ніж за попередній рік. Обсяги вантажних перевезень залізницею збільшились на 31,3%, автотранспортом – на 47,9%.

Послугами автомобільного, залізничного та тролейбусного транспорту скористались 99,8 млн. пасажирів, що на 5,5% менше від обсягів 2014 року. У структурі пасажирських перевезень найбільша питома вага припадала на пасажирські перевезення автомобільним  транспортом – 80,1% або 79,9 млн. пасажирів. Три чверті пасажирських автотранспортних перевезень здійснено транспортом фізичних осіб-підприємців.

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

Про виконання будівельних робіт підприємствами

міста Івано-Франківська за 2015 рік

 

Головне управління статистики інформує. За 2015р. підприємствами обласного центру виконано будівельних робіт на суму 919,6 млн.грн., або 70,3%  загальнообласного обсягу.

Індекс будівельної продукції порівняно з 2014р. становив 113%.

За видами будівельної продукції найбільші обсяги робіт виконано на будівництві будівель – 52,7%, у т.ч. житлових – 33,7%, нежитлових – 19%. Частка робіт, виконаних на будівництві інженерних споруд, становила 47,3% від загального обсягу.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 82,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 15,2% та 2,7%, відповідно.

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

              

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

 

Про промислове виробництво

 в м.Івано-Франківську за 2015 рік

 

Головне управління статистики інформує. За 2015р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з попереднім роком збільшено добування гранул, щебеню, каменю дробленого на 3% при зменшенні добування пісків природних на 1%.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск виробів здобних на 7%, маргарину і жирів харчових подібних – на 5%. При цьому зменшено випуск напоїв безалкогольних, плавленого сиру, їжі та страв готових з виробів макаронних на 50–78%, борошна, соусів і продуктів для приготування соусів, м’яса великої рогатої худоби замороженого, кормів готових для тварин, що утримуються на фермах – на 14–28%, м’яса свиней замороженого, шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао, виробів кондитерських цукрових, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, печива солодкого і вафлів – на 1–8%.

Підприємствамитекстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у 2015р. проти 2014р. збільшено випуск пальт, дощовиків, півпальт, накидок, плащів, анораків чоловічих та хлопчачих на 79% при зменшенні випуску жакетів, блейзерів, крім трикотажних, жіночих та дівчачих, рукавичок, рукавиць, мітенок (крім трикотажних), білизни постільної, спідниць та спідниць-брюк, крім трикотажних, жіночих та дівчачих на 62–82%, пальт, напівпальт, накидок, плащів, жіночих та дівчачих – на 28%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва вікон та їх рам, дверей балконних та їх рам, дверей та їх коробок та порогів з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції віддрукованої, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід на 10–27%. При цьому зменшено випуск деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, на 43%, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону – на 38%, конвертів та листівок поштових – на 7%, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, – на 7%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції за 2015р. проти 2014р. збільшено виробництво шампунів у 2,1 раза, засобів мийних та засобів для чищення – на 7%. Водночас, зменшено випуск засобів для гоління, дезодорантів для тіла та антиперспірантів, засобів для прийняття ванн, засобів парфумних, косметичних та туалетних на 32%.

Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: розчинів бетонних, готових для використання, посуду столового і кухонного, з пластмас, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів з пластмас, на 3–20%. При цьому зменшено випуск цегли невогнетривкої керамічної будівельної, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва на 1–15%.

У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів зменшено виробництво конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі на 5%.

У машинобудуванні збільшено виробництво верстатів для оброблення дерева – на 45% при зменшенні випуску схем електронних інтегральних на 65%, термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску), приладів для контролю інших фізичних характеристик – на 36–45%.

 

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області

 

Індекс споживчих цін у грудні 2015 року

 

Головне  управління  статистики  в  Івано-Франківській  області повідомляє.  За  даними  Державної  служби  статистики,  індекс  споживчих  цін  (ІСЦ)  у  грудні 2015р.  в  Україні  склав  100,7%,  з  початку  року  –  143,3%  (без  урахування  тимчасово  окупованої  території  Автономної Республіки  Крим,  м.Севастополя  та  частини  зони  проведення  АТО),  в  області  – 100,7%  і  143,4%,  відповідно.

Приріст  споживчих  цін  у  грудні  2015р.  зафіксовано  в  усіх регіонах:  від  0,2–0,6%  у  Дніпропетровській,  Миколаївській,  Житомирській,  Тернопільській,  Чернівецькій,  Вінницькій,  Запорізькій,  Кіровоградській,  Одеській,  Київській,  Черкаській  областях  та  м.Києві,  до  0,7–1,4%  у  Волинській,  Івано-Франківській,  Львівській,  Полтавській,  Хмельницькій,  Харківській,  Херсонській,  Чернігівській,  Рівненській,  Луганській,  Закарпатській,  Сумській  та  Донецькій  областях.  

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

              

© При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ

 

Про виконання будівельних робіт підприємствами Івано-Франківської  області у 2015 році

 

          Головне управління статистики інформує. У 2015р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1307,8  млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з 2014р. становив 104,7%.

          Питома вага Івано-Франківщини у загальнодержавному обсязі будівництва склала 2,3%.

Будівництво будівель збільшилося на 3,7%, у т.ч. житлових – на 11,6%. Водночас будівництво нежитлових будівель зменшилося на 2,5%. Обсяги будівництва інженерних споруд зросли на 6,1%.

          Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 75,2% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 20,4% та 4,4%, відповідно.

  

 

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

 

              

Головне управління статистики в Івано-Франківській області  

Роздрібна торгівля області у 2015 році

          

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств, фізичних осіб–підприємців та мережу ринків в області у 2015 році населенню реалізовано товарів на 34,1 млрд.грн., що у фактичних цінах на 23,4% більше обсягу 2014 року, а у порівнянних цінах (враховуючи індекс споживчих цін) – на 13,4% менше. У розрахунку на одну особу населення у 2015р. реалізовано товарів на 24,7 тис.грн.

У структурі обороту роздрібної торгівлі області майже третину обсягу забезпечили підприємства (юридичні особи), через торгову мережу яких за 2015 рік продано товарів на 10,7 млрд.грн., що у фактичних цінах становить 119,3%, у порівнянних – 83,6% обсягу попереднього року. На організовані ринки з продажу сільськогосподарських продуктів та неформальні ринки припадало 29,1% загальнообласного обсягу.

 

  

  Начальник  Головного                                                 

  управління  статистики                                                         О.В. Бліннікова

 

              

Головне управління статистики в Івано-Франківській області 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області