20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Дошкільні навчальні заклади у містах та районах у 2015 році
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Дошкільні навчальні заклади у містах та районах у 2015 році

На кінець 2015 року в області функціонували 402 дошкільні навчальні заклади на 25,7 тис. місць, у яких виховувалися 33,6 тис. дітей. У порівнянні з попереднім роком кількість закладів збільшилась на 8, а контингенти дітей у них – на 507 осіб. У 2015 році розпочали свою роботу по два заклади у Богородчанському та Калуському районах, по одному – у м.Івано-Франківську, Долинському, Коломийському Рогатинському, Снятинському та Тисменицькому районах, проте зменшилася кількість дошкільних закладів у порівнянні з минулим роком у містах Бурштині, Калуші та Надвірнянському районі (по одному).

У 2015 році, як і раніше, більшість дошкільних закладів були перевантаженими, у середньому кількість дітей у розрахунку на 100 місць становила 131 дитину (у 2014 році – 132), у тому числі у міських поселеннях – 141, у сільській місцевості – 114. Перевантаженими ці заклади були в усіх містах обласного значення та районах, крім Городенківського, де на 100 місць припадало 92 дітей, Рожнятівського – 93, Галицького – 96 та Тисменицького – 98 дітей. Серед міст та районів цей показник найвищим був у дошкільних закладах м.Івано-Франківська – 161 дитина на 100 місць, Верховинського та Надвірнянського районів – по 158, м. Калуша – 153, найнижчим – у дошкільному закладі с.Вигівка (88) та міських поселень Рожнятівського району (91). У порівнянні з 2014 роком збільшилася завантаженість дошкільних закладів Городенківського району – на 3 дітей у розрахунку на 100 місць, м.Болехова – на 8, Косівського району – на 24.

                Дошкільною освітою у 2015 році було охоплено 40% дітей відповідного віку проти 39% у попередньому році. Найвищий цей показник у Городенківському районі, містах Коломиї, Бурштині, Калуші та Івано-Франківську (51% – 83%), найнижчий –у м.Болехові, Богородчанському, Калуському, Косівському, Рогатинському, Рожнятівському і Тисменицькому районах (19% – 29%).

        

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області