15 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2016 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2016 рік / Прес-випуски травень

 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2016 року

 

Станом на 1 травня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 4,7 млн.грн, що складає 0,6% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2016р.

Порівняно з 1 квітня 2016р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 1,9 млн.грн, або на 28,5%, що, в основному, зумовлено виплатою заборгованої заробітної плати працівникам підприємств транспорту, складського господарства.

 Погашено заборгованість у Городенківському, Надвірнянському, Тисменицькому та Тлумацькому районах, зменшення заборгованості спостерігалося у Коломийському районі (у 4,8 раза), містах Івано-Франківську (на 15,9%) та Коломиї (на 0,6%). У Калуському районі сума боргу із виплати заробітної плати залишилась на рівні 1 квітня 2016р., а у містах Яремче та Калуші – збільшилась у 1,6 раза та на 10% відповідно.

Основна сума боргу утворена на підприємствах обласного центру (3,6 млн.грн, або 75,2%), міст Калуша (523,6 тис.грн, або 11,1%) та  Коломиї (391 тис.грн, або 8,3%). Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської та Бурштинської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Городенківського, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького та Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати по області на економічно активні підприємства припадає 11,4% суми боргу, а у м.Яремче – 100%, м.Коломиї – 97,2%.

 На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, утворено 79,2% від загальної суми заборгованості в області, при цьому у Калуському та Коломийському районах – 100% боргу по району, в обласному центрі – 97,2%.

На економічно неактивні підприємства припадає 9,4% суми боргу по економіці області, при цьому вся сума утворена у м.Калуші (444,3 тис.грн) і складає 84,9% у структурі боргу по місту.

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області