20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2016 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2016 рік / Прес-випуски травень

 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 травня 2016 року

 

Станом на 1 травня 2016р. заборгованість із виплати заробітної плати становила 4,7 млн.грн, що складає 0,6% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2016р.

Порівняно з 1 квітня 2016р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 1,9 млн.грн, або на 28,5%, що, в основному, зумовлено виплатою заборгованої заробітної плати працівникам підприємств транспорту, складського господарства.

 Погашено заборгованість у Городенківському, Надвірнянському, Тисменицькому та Тлумацькому районах, зменшення заборгованості спостерігалося у Коломийському районі (у 4,8 раза), містах Івано-Франківську (на 15,9%) та Коломиї (на 0,6%). У Калуському районі сума боргу із виплати заробітної плати залишилась на рівні 1 квітня 2016р., а у містах Яремче та Калуші – збільшилась у 1,6 раза та на 10% відповідно.

Основна сума боргу утворена на підприємствах обласного центру (3,6 млн.грн, або 75,2%), міст Калуша (523,6 тис.грн, або 11,1%) та  Коломиї (391 тис.грн, або 8,3%). Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської та Бурштинської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Городенківського, Долинського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького та Тлумацького районів.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати по області на економічно активні підприємства припадає 11,4% суми боргу, а у м.Яремче – 100%, м.Коломиї – 97,2%.

 На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, утворено 79,2% від загальної суми заборгованості в області, при цьому у Калуському та Коломийському районах – 100% боргу по району, в обласному центрі – 97,2%.

На економічно неактивні підприємства припадає 9,4% суми боргу по економіці області, при цьому вся сума утворена у м.Калуші (444,3 тис.грн) і складає 84,9% у структурі боргу по місту.

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області