6 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Фінансові результати підприємств –суб'єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Фінансові результати підприємств –суб'єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році 

 

Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році становив  574,2 млн.грн прибутку. Позитивне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2015 році),  в  основному,  за  рахунок  рентабельної  діяльності  підприємств  сільського, лісового та рибного господарства (580,6 млн.грн прибутку).

Збитково спрацювали підприємства промисловості (7,9 млн.грн збитку), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (790,1 тис.грн), тимчасового розміщування та організації харчування (21,6 тис.грн).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 89,3%, отримано 602,3 млн.грн прибутку, який на 99,2% сформовано підприємствами сільського, лісового та рибного господарства.

Частка збиткових підприємств у 2015 році склала 10,7%;  ними  допущено  збитку  на  суму  27,1 млн.грн. Частка в загальних обсягах збитків підприємств сільського, лісового та рибного господарства і промисловості склала 59,4% та 34,3% відповідно.

Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств району склав 64,7%. Найвищий він у підприємств сільського, лісового та рибного господарства – 73,8%.

Станом на 31 грудня 2015 року загальні обсяги дебіторської та кредиторської  заборгованості  підприємств  міста  становили  3294,8 млн.грн  та 570,1 і протягом року зросли у 4,2 та 2,2 раза відповідно.

 

 Головне управління статистики в Івано-Франківській області
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області