20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Фінансові результати підприємств –суб'єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані за 2015 рік

Фінансові результати підприємств –суб'єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році 

 

Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району у 2015 році становив  574,2 млн.грн прибутку. Позитивне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2015 році),  в  основному,  за  рахунок  рентабельної  діяльності  підприємств  сільського, лісового та рибного господарства (580,6 млн.грн прибутку).

Збитково спрацювали підприємства промисловості (7,9 млн.грн збитку), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (790,1 тис.грн), тимчасового розміщування та організації харчування (21,6 тис.грн).

Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 89,3%, отримано 602,3 млн.грн прибутку, який на 99,2% сформовано підприємствами сільського, лісового та рибного господарства.

Частка збиткових підприємств у 2015 році склала 10,7%;  ними  допущено  збитку  на  суму  27,1 млн.грн. Частка в загальних обсягах збитків підприємств сільського, лісового та рибного господарства і промисловості склала 59,4% та 34,3% відповідно.

Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств району склав 64,7%. Найвищий він у підприємств сільського, лісового та рибного господарства – 73,8%.

Станом на 31 грудня 2015 року загальні обсяги дебіторської та кредиторської  заборгованості  підприємств  міста  становили  3294,8 млн.грн  та 570,1 і протягом року зросли у 4,2 та 2,2 раза відповідно.

 

 Головне управління статистики в Івано-Франківській області
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області