9 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
9.12.2019 | Актуально

Марія Савка: Необхідно створити робочу групу для координації зусиль задля участі у конкурсі проектів регіонального розвитку

 

Сьогодні на щотижневій онлайн-нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, йшлося про особливості реалізації програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (секторальна підтримка).

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/mariya-savka-neobhidno-stvoriti-robochu-grupu-dlya-koordinaciyi-zusil-zadlya-uchasti-u-konkursi-proektiv-regionalnogo-rozvitku


9.12.2019 | Актуально

Платники податків Івано-Франківщини поповнили скарбницю держави майже на 11 млрд гривень

 

Платники податків Прикарпаття за 11 місяців 2019 року сплатили до зведеного бюджету понад 10,9 млрд грн податків та зборів, що на 1,1 млрд грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/platniki-podatkiv-ivano-frankivshini-popovnili-skarbnicyu-derzhavi-majzhe-na-11-mlrd-griven


9.12.2019 | ЦБС інформує

Відбулась зустріч з письменниками та поетами -  Ярославом Ткачівським, Іваном Гавриловичем та академіком АН ВШ України Володимирем Качканом

Відбулася зустріч бібліотечних працівників Тлумацької ЦБС та інтелігенції міста Тлумача  на яку були запрошені, поет, прозаїк, письменник, заступник голови Національної спілки письменників України, головний редактор Всеукраїнського літературно-художнього журналу «Перевал» - Ярослав Ткачівський.  Український учений - історик і теоретик української літератури та етнокультури. Академік АН ВШ ( академія наук вищої школи)України (з 1993) - Володимир Качкан. Поет, літературний  редактор часопису Іван Гаврилович,  які представили 100-й ювілейний випуск журналу «Перевал».

Про розділи чергового видання «Перевалу», девізом якого вже впродовж п’яти років є патріотичний вислів «Україна – понад усе!», розповів Ярослав Ткачівський.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98767.htm


9.12.2019 | Увага

Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті!

 

Із зниженням температурних показників для обігріву помешкань люди масово використовують електрообігрівачі або пічне опалення. Проте варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки, використання саморобних або несертифікованих обігрівальних приладів може стати причиною не лише виникнення пожежі, але й загибелі людей.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-poryatunku-zaklikaye-gromadyan-ne-provokuvati-pozhezhi-u-pobuti


9.12.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Впровадження новітніх технологій - значима складова в розвитку медицини Прикарпаття

 

На цьому сьогодні під час введення в експлуатацію сучасного аппарату МРТ у коммунальному некомерційному підприємстві «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Керівник області підкреслив, що впровадження новітніх технологій - значима складова в розвитку медицини Прикарпаття, в якій активно впроваджується реформи.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-vprovadzhennya-novitnih-tehnologij-znachima-skladova-v-rozvitku-medicini-prikarpattya


6.12.2019 | Вітання

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя!

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у мирне майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя!

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк


6.12.2019 | Актуально

На засіданні постійної комісії обласної ради обговорили питання реформування медичної галузі

 

5 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Найперше та найбільш гостре питанням, яке розглянули учасники засідання, стосувалося невиплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/na-zasidanni-postijnoyi-komisiyi-oblasnoyi-radi-obgovorili-pitannya-reformuvannya-medichnoyi-galuzi


6.12.2019 | Актуально

Проведено урок «Протидія домашньому насильству»

 

5 грудня фахівцем Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського МЦ з надання БВПД Ольгою Гушпит спільно з провідним спеціалістом Тлумацького РВ ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталіяєю Худицькою проведено тематичний урок  «Протидія домашньому насильству» для учнів 8-Б класу Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час уроку дітей ознайомили з поняттям та формою домашнього насильства.

Учням розповіли про те, які існують спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, як отримати допомогу та захист від суб`єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Також присутнім надали інформацію як отримати юридичну допомогу через систему органів безоплатної правової допомоги.

Проінформованим особам надано інформаційні матеріали на відповідну правову тематику та контактними даними бюро.

Крім того, в Україні діє всеукраїнська «гаряча лінія»  для захисту прав дітей, яка діє за номером 116111 або 0 800 500 225

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги:

0-800-213-103 (цілодобово, у межах України – безкоштовно).


6.12.2019 | Вітання

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України

 

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, боронячи честь і свободу рідної землі, стоячи зі зброєю в руках на сторожі України, проливаючи кров за нашу незалежність та ціною свого життя зупиняють агресора.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в Збройних Силах України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

Тож бажаємо вам сили, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк


6.12.2019 | Актуально

За 11 місяців 2019 року туристичний збір на Прикарпатті становить близько 6 мільйонів гривень

 

Як повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, туристичний збір Івано-Франківської області за 11 місяців цього року становить 5,9 млн гривень, або 162% минулорічного показника.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/za-11-misyaciv-2019-roku-turistichnij-zbir-na-prikarpatti-stanovit-blizko-6-miljoniv-griven.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області