23 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23.10.2019 | Актуально

Інформація про хід сільськогосподарських робіт у районі станом на  21.10.2019 року

 

На сьогоднішній день, за оперативними даними в районі завершується збирання  зернових та зернобобових культур і продовжується збирання пізніх культур. Всього до збирання зернових і зернобобових культур у 2019 році по всіх категоріях господарств підлягає 17940 га, в тому числі 6893 га кукурудзи і 13 га гречки. В сільськогосподарських підприємствах до збирання зернових і зернобобових культур підлягає 9010 га.

Станом на 21.10.2019 р. всіма категоріями господарств зібрано зернових і зернобобових на площі 14047 га або 78,3 % до прогнозу та намолочено 68367 тонн зерна.  В агропідприємствах зібрано зернових та зернобобових на площі 5167 га, намолочено 26596 тонн зерна. Середня урожайність по району становить 48,7 цнт/га.

               Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97230.htm


23.10.2019 | Актуально

На Прикарпатті стартував Тиждень безпеки життєдіяльності

 

На Івано-Франківщині в усіх навчальних закладах області розпочався Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності.

Під час його проведення педагоги та вихователі використовують різні методи навчання наших маленьких громадян правил безпеки. У тісній співпраці з освітянами рятувальники Прикарпаття надають методичну допомогу у ході проведення Тижня БЖД. Така взаємодія сприяє навчити дітей прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного їх подолання.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-startuvav-tizhden-bezpeki-zhittyediyalnosti


23.10.2019 | Актуально

Міністерство фінансів запустило проект «Е-контракт»

 

Міністр фінансів Оксана Маркарова дала старт проекту «Е-контракт», який продовжить інформаційну революцію у сфері публічних фінансів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ministerstvo-finansiv-zapustilo-proekt-e-kontrakt


23.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Спорт формує здорове майбутнє підростаючого покоління прикарпатців

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль зустрівся із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, який з робочою поїздкою прибув на Прикарпаття.

Під час спілкування Денис Шмигаль зазначив, що візит в область Сергія Бубки є знаковим, оскільки свідчить про особливу увагу до спортивної сфери області, та дає сподівання на добрі резутьтати у розвитку галузі.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-sport-formuye-zdorove-majbutnye-pidrostayuchogo-pokolinnya-prikarpatciv


22.10.2019 | Актуально

Уряд затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року та ухвалив низку важливих рішень

 

20 жовтня на своєму засіданні Кабінет міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/uryad-zatverdiv-derzhavnu-programu-rozvitku-ukrayinskih-karpat-do-2022-roku-ta-uhvaliv-nizku-vazhlivih-rishen


22.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: В умовах подій на Сході держави необхідно популяризувати службу у Збройних силах України

 

Планове завдання щодо виконання осіннього призову в області виконано на 37 відсотків. Зокрема, із 460 осіб на службу у війська відправлено 170 призовників. Такі дані сьогодні під час наради під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля озвучив військовий комісар Івано-Франківського обласного комісаріату Володимир Ярмошук.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-v-umovah-podij-na-shodi-derzhavi-neobhidno-populyarizuvati-sluzhbu-u-zbrojnih-silah-ukrayini


18.10.2019 | Актуально

З початку року послугами служби зайнятості області скористалися 610 осіб, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил)

 

У січні-вересні 2019 року послугами служби зайнятості області скористалися 610 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 48 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 580 учасників АТО (ООС), серед них особи з вищою освітою становлять 54%, з професійно-технічною – 32%, з середньою – 14%.

За сприяння служби зайнятості у січні-вересні 2019 року роботу отримали 117 осіб з числа учасників АТО (ООС), з них 25 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття підприємницької діяльності.

Структура робочих місць, на які були працевлаштовані учасники АТО (ООС), є наступною:

У цей період до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 53 особи даної категорії, професійне навчання за направленням служби зайнятості області проходили 50 осіб.

Станом на 1 жовтня 2019 року статус безробітного мали 263 безробітні з числа учасників АТО (ООС), з них 243 особи отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 5227 грн.

 


18.10.2019 | Актуально

Під час запровадження в Україні нової системи адміністративно-територіального устрою будуть використані підходи Євросоюзу

 

У 2020 році в Україні вже має бути створено нову систему адміністративно-територіального устрою. Це дасть можливість розбудовувати систему багаторівневого врядування, яка є однією з ключових передумов для ефективного планування та впровадження регіональної політики.


Детальніше:http://www.if.gov.ua/news/pid-chas-zaprovadzhennya-v-ukrayini-novoyi-sistemi-administrativno-teritorialnogo-ustroyu-budut-vikoristani-pidhodi-yevrosoyuzu


18.10.2019 | Актуально

Прикарпатські пенсійники розпочали процес

оцифрування пенсійних справ

 

В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.

Крім того, впроваджуються технології оцифрування пенсійних справ (ретроконверсія), та розгортання для цього процесу відповідної технічної бази.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97088.htm


18.10.2019 | Актуально

Створення нових моделей мережі надання публічних сервісів та послуг у громадах обговорили на урядовому селекторі

 

Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів. Участь у її роботі взяли заступники голови облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів ОДА.

Зазначалося, що в рамках оптимізації будуть ліквідовані кілька структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, агропромислового розвитку, зв’язків з громадськістю, охорони здоров’я, туризму, економіки. Також ряд підрозділів будуть об’єднані. Так, структурний підрозділ молоді і спорту об’єднають із культурою, житлово-комунального господарства із містобудуванням та інфраструктурою.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/stvorennya-novih-modelej-merezhi-nadannya-publichnih-servisiv-ta-poslug-u-gromadah-obgovorili-na-uryadovomu-selektori.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області