21 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.08.2019 | Актуально

Знезараження насіння – важливий елемент в отриманні високого врожаю

 

 

Останніми роками спостерігається погіршення фітосанітарного стану посівів у результаті неякісного обробітку ґрунту, недотримань схем захисту чи порушення сівозміни. Аграріям стає все складніше протистояти численним захворюванням і шкідникам на своїх полях. Навіть той, хто сумнівався у доцільності протруювання насіння, уже впевнився, що без нього гарного врожаю не буде.

Десятки небезпечних грибкових хвороб передаються через насіння. Їхні збудники можуть знаходитися не лише всередині, а й на поверхні насіння. У першому випадку насіння гине або дає ослаблені рослини, в другому — уражуються сходи, а потім і дорослі рослини.

Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95234.htm


21.08.2019 | Актуально

Від платників акцизного податку прикарпатські громади щомісяця отримують понад 15 мільйонів гривень

 

З початку року прикарпатські продавці з реалізації підакцизної продукції сплатили 91,8 мільйона гривень акцизного податку. Відповідно середньомісячні надходження платежу у 2019 році складають 13 мільйонів гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vid-platnikiv-akciznogo-podatku-prikarpatski-gromadi-shomisyacya-otrimuyut-ponad-15-miljoniv-griven


21.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Державна програма розвитку українських Карпат дасть поштовх економічного поступу регіону

 

У рамках проекту «Сталий розвиток українських Карпат» за участю першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди, голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля та заступника голови обласної ради Сергія Басараба в ОДА відбулося засідання «круглого столу» із обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат.

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-derzhavna-programa-rozvitku-ukrayinskih-karpat-dast-poshtovh-ekonomichnogo-postupu-regionu


21.08.2019 | Актуально

Коштами державної субвенції на ремонт доріг повинні розпоряджатися об’єднані територіальні громади – «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття»

 

Сьогодні відбулася робоча зустріч Дениса Шмигаля з головами об’єднаних територіальних громад області, у якій також взяли участь перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, керівники структурних підрозділів ОДА, органів місцевого самоврядування.

Денис Шмигаль наголосив, що метою зустрічі є вивчення думок щодо проведення адмінреформи: її недоліки, переваги, виклики.

Практично всі виступаючі основною проблемою прикарпатських об’єднаних територіальних громад назвали стан доріг.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/koshtami-derzhavnoyi-subvenciyi-na-remont-dorig-povinni-rozporyadzhatisya-ob-yednani-teritorialni-gromadi-agenciya-rozvitku-otg-prikarpattya


20.08.2019 | ЦБС інформує

Цікаве літо з книгою

 

У бібліотеках району продовжується для дітей цікаве літнє дозвілля  з книгою. Бібліотека – філія с. Гарасимів провела пізнавальну мандрівку  «У кожної книжки цікава сторінка»,  де діти з захопленням  дізнавалися про нове і цікаве. Весело пройшло казкове рев’ю «Тікай від системи до бібліотеки».  Діти брали участь у вікторинах і інсценівках. Проходив захід  на дитячому майданчику на «Книжковому пікніку». Зібралися всі бажаючі, ділилися враженнями від прочитаних книг, брали участь у казковій вікторині, подорож по сторінках журналу «Дзвіночок». А маленькі читачі побували на голосних читаннях улюблених книжок.

Обертинська дитяча  бібліотека-філія організувала зустріч з цікавою книгою на літній альтанці біля бібліотеки. Бібліотекар Н. Гасан зробила аналіз читацьких вподобань школярів під час літніх канікул. Діти поділилися враженнями від прочитаних книг, про улюблених героїв. Розповідали вірші, приказки грали в різні ігри. Цікаво і весело пройшов брейн-ринг  «До нас в гості завітала казка»


20.08.2019 | Актуально

 

Відбулось засідання спостережної комісії

 

У вівторок, 20 серпня, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк провів чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

У роботі комісії брали участь члени засідання: Костриба Р.М., директор Тлумацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області,  Гузій А.Я., фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ, Кебрін В.Ф., заступник директора Тлумацької філії Івано-Франківського ОЦЗ, Сулима П.П. директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Батіг В.В., головний спеціаліст відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Тлумацької ОТГ.

 

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95194.htm


20.08.2019 | Актуально

Голова Держенергоефективності закликає мерів міст, голів ОДА, РДА, ОТГ збільшити фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ

 

Зважаючи на високу затребуваність програми «теплих кредитів» у суспільстві, Уряд виділив додаткові 380 млн грн на її реалізацію, зокрема для співфінансування ОСББ, у цьому році.

Водночас у співпраці із Держенергоефективності у цьому році із місцевих бюджетів виділено понад 170 млн грн на реалізацію майже 170 програм здешевлення «теплих кредитів». Із них для ОСББ – понад 140 млн грн для більше 100 програм підтримки.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/golova-derzhenergoefektivnosti-zaklikaye-meriv-mist-goliv-oda-rda-otg-zbilshiti-finansuvannya-miscevih-program-zdeshevlennya-teplih-kreditiv-dlya-osbb


20.08.2019 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 20 серпня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Івана Дрогомирецького відбулася щотижнева нарада з першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району: освіти, медицини, фінансів, а також: про вивчення стану готовності закладів освіти району до нового 2019-2020рр. навчального року, про підготовку організаційних заходів до Дня Незалежності України, про участь фольклорних колективів району у фестивалі «Покутські джерела», який нещодавно відбувся у місті Коломия, про проведення погосподарського обліку та інші.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95178.htm


20.08.2019 | Актуально

Держава має працювати як сервіс

 

Ключове завдання сьогодні – сформувати спроможну мережу опорних навчальних закладів і розбудову Нового освітнього простору (НОПу) з критеріями доступності, обґрунтуванням кількості учнів. Адже вона формує доступність до освітньої послуги. Це завдання, над яким має працювати новий Уряд спільно з освітянською спільнотою.

Щорічної конференції «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

 Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/derzhava-maye-pracyuvati-yak-servis


20.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Потрібно забезпечити максимальну ефективність використання бюджетних коштів

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств, на якій обговорено проблемні питання щодо забезпечення життєдіяльності області.

Зокрема, йшлося про призначення та виплат субсидій в області. Директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський розповів, що станом на 16 серпня в області отримувачами субсидій є понад 82 тисячі осіб. 60 відсотків із них – люди пенсійного віку. У порівнянні з минулим роком кількість субсидіантів скоротилася на 22 відсотки.

Щодо стану підготовки об’єктів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства області до опалювального сезону 2019-2020 року, то варто зазначити, що наразі понад 70 відсотків даних об’єктів підготовленні до зимового періоду. Зокрема, заклади сфери охорони здоров’я готові на 75 відсотків, соціального захисту - на 86 відсотків.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-potribno-zabezpechiti-maksimalnu-efektivnist-vikoristannya-byudzhetnih-koshtiv.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області