5 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
5.12.2019 | Актуально

Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних сил України

 

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Розпочалися заходи зі вшанування героїв святковим концертом для військовослужбовців, ветеранів, молодих ліцеїстів та курсантів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vidbulisya-urochisti-zahodi-do-dnya-zbrojnih-sil-ukrayini


5.12.2019 | Актуально

Скільки коштів інвестували в Прикарпаття з початку року

 

У січні-вересні 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерелmфінансування освоєно 5831,4 млн грн капітальних інвестицій, що на 3,3% менше від обсягу січня-вересня 2018 року. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 4248,3 грн. Такі відомості надало головне управління статистики в області.

Cеред регіонів держави за обсягом освоєних капітальних інвестицій Івано-Франківщина посіла 17 місце, у розрахунку на одну особу населення – 20 місце.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/skilki-koshtiv-investuvali-v-prikarpattya-z-pochatku-roku


5.12.2019 | Актуально

Укрпошта забезпечить доставку пенсій та субсидій у 2020 році

 

Уряд встановив новий тариф на послугу з виплати і доставки пенсій та грошових допомог. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 4 грудня. З 1 січня 2020 року вартість послуги у місті становитиме 1,15% від суми відповідної виплати, у селі та селищі міського типу – 2,3%.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ukrposhta-zabezpechit-dostavku-pensij-ta-subsidij-u-2020-roci


5.12.2019 | Актуально

Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

 

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/pislya-dosyagnennya-miru-armiya-ne-perestane-buti-prioritetom-derzhavi-prezident


5.12.2019 | Актуально

Відбувся обласний патріотичний брейн-ринг 

 

«Вас не забудемо. Усіх пам’ятаємо!» 3 грудня 2019 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний патріотичний брейн-ринг, головна мета якого – вшанувати пам'ять загиблих воїнів АТО Тисменицького та Тлумацького районів. Пам’ятна година «Вас не забудемо. Усіх пам’ятаємо!» проводиласяся з ініціативи представника Міністерства у справах ветеранів Володимира Веркальця та голови громадської організації обласної Спілки родини загиблих та зниклих безвісті в зоні АТО Степана Чомка. Почесними гостями заходу стали батьки та родичі загиблих героїв Марія Остап’як, Галина Данилюк, Мар’ян та Надія Харенки, Михайло Козак, Яніна Дідушенко, Мирослава Погорєлова.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98657.htm


5.12.2019 | Актуально

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтерів

 

Міжнародний день волонтерів був проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.


5.12.2019 | Дата

До Дня працівників статистики

 

Сучасний темп життя вимагає від усіх сфер діяльності динамічності, втілення актуальних змін і реформ. Статистика, виступаючи важливим інструментом економічного і соціального розвитку, оцінки прогресу, моніторингу діючих програм і бюджетного адміністрування, не стоїть на місці, а йде в ногу з часом, постійно розвивається, перебуває в пошуку новітніх шляхів розв’язання поставлених завдань.

З цією метою проводиться широкомасштабна робота щодо постійного удосконалення організації проведення державних статистичних спостережень, впровадження сучасних методів представлення респондентами статистичної звітності, здійснення модернізації автоматизованої системи обробки статистичної інформації, вивчення поточних та потенційних потреб широкого кола користувачів статистичної інформації.


5.12.2019 | Актуально

У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку

 

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку.

Зокрема, від сплати земельного податку звільняються: - фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-podatkovomu-kodeksi-dlya-gromadyan-peredbacheno-pravo-na-pilgi-iz-splati-zemelnogo-podatku


4.12.2019 | Актуально

Прем’єр-міністр: Із 2020 року вводимо КРІ (ключові показники ефективності) роботи для голів ОДА

 

Із 2020 року Уряд запроваджує системну оцінку показників роботи голів ОДА. Той чиновник, який систематично не показуватиме результати — буде звільнений з посади. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з головами обласних держадміністрацій.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-iz-2020-roku-vvodimo-kri-klyuchovi-pokazniki-efektivnosti-roboti-dlya-goliv-oda


4.12.2019 | Оголошення

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

 

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98628.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області