26 лютий 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Архівний відділ

 

 

Звіт

про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

 

  1. Назва та вид регуляторного акта, результативність якого відстежується

Відповідно до ч. 6 ст. 10 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності “від 11.09.2003 р.           № 1160 – ІV та методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308 архівним відділом райдержадміністрації підготовлено звіт щодо відстеження результативності регуляторного акта – Розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження цін на роботи (послуг), що виконуються архівним відділом Тлумацької районної державної адміністрації».

2.       Виконавець заходів щодо відстеження результативності регуляторного акта

Заходи щодо відстеження результативності регуляторного акта здійснює архівний відділ райдержадміністрації.

3.       Цілі прийняття регуляторного акта

Цілі прийняття регуляторного акта – надати можливість бюджетним установам самим заробляти кошти, які необхідні для функціонування бюджетної установи.

Альтернативними засобами досягнення цілей було зменшення витрат на утримання архівного відділу, але не можливо, так як для забезпечення зберігання  документів необхідно провести ремонт приміщення, придбати стелажі, оргтехніку.

Для цих цілей з Державного бюджету кошти не виділяються. Господарський розрахунок та ринкові відносини для бюджетної установи не діють. На спонсорів та фінансову підтримку з іншого боку бюджетна установа теж не має права.

Отже, для нормального функціонування бюджетної установи існує один засіб достатнього фінансування – надання платних послуг архівним відділом Тлумацької районної державної адміністрації.

4.       Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта

Періодичне відстеження результативності зазначеного розпорядження здійснюється впродовж жовтня 2016 року. Строк виконання заходів – до 01.11.2016 р.

5.       Тип відстеження результативності регуляторного акта

Періодичне  відстеження.

6.       Методи одержання результативності відстеження

Періодичне відстеження результативності розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження ціна роботи (послуг), що виконуються архівним відділом Тлумацької районної державної адміністрації» проводилось шляхом аналізу надходжень коштів від надання робіт (послуг) архівним відділом райдержадміністрації.

7.       Кількість та якісні показники результативності розпорядження

З жовтня 2013 року по вересень 2016 року від надання робіт (послуг) архівним відділом райдержадміністрації поступило 34121.00 грн.

8.       Оцінка результативності реалізації розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження цін на роботи (послуг), що виконується архівним відділом Тлумацької районної державної адміністрації».

Архівний відділ Тлумацької районної державної адміністрацій для покращення матеріально-технічної бази використано 33990,41 грн. (придбано канцтовари, зроблено поточний ремонт, встановлено грати на вікна).

 

 

 

 

 

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області