13 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Оголошення
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля

Оголошення

 

3 метою стимулювання процесів збору, відзначення й поширення кращих практик та ініціатив органів місцевого самоврядувания 3 квітня 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено прийом заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2017 року, який проводиться для органів місцевого самоврядування вcix рівнів.

Конкурс має на метi вибрати, визначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування, що були реалізовані у період 2015-2016 pp. Його переможці візьмуть участь у ознайомчому візиті в одну з країн - членів Ради Європи.

Тематика Конкурсу 2017 року:

1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

2. Практики розвитку регіонів та громад, заснованих на власних стратегіях та ресурсах.

3. Співробітництво територіальних громад.

Для участі у Конкурсі потрібно до 30 вересня 2017 року заповнити заявку, що додається, i надіслати її електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.

Інформащя про Конкурс розміщена на офіційному сайті Mінрегіонy в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна > Напрямки діяльності > Регіональний розвиток > Розвиток місцевого самоврядування > Конкурс «Kpaщi практики місцевого самоврядування» > Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році).

 

9 червня 2017 року Мінрегіоном оголошено Всеукраїнсъкий конкурс журналістсъких робіт «Реформування місцевого самоврядування та територгальної організації влади», який проводиться для представництв журнатстської спільноти в номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал» та «Відеоматеріал».

Конкурс присвячено висвітленню здобутків громад i триваючій реформі місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших результатів якої формування спроможних об'єднаних територіальних громад, зміцнення pecypcнoї бази місцевого самоврядування, реалізація проектів інфраструктурного розвитку на місцевому i регіональному рівні, підвищення якості надання послуг населенню та інші.

Для участі у Конкурсі потрібно до 15 жовтня 2017 року заповнити он-лайн заявку (зміст гул-форми додається), що розташована за адресою http://bit.lv/contest2017media, та додати до неї посилання на медіа-матеріал (публікація, аудіо-, відеозапис), який було вперше опубліковано не раніше 1 січня 2017 року в регіональних ЗМІ будь-якої форми власності.

За результатами Конкурсу його переможці нагороджуються дипломами Мінрегіону І, II i III ступенів та дипломом «Спеціальна відзнака» i грошовими призами від Ради Європи.

Інформащя про Конкурс розміщена на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна > Напрямки діяльності > Регіональний розвиток > Розвиток місцевого самоврядування > Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»).

Контактні особи Мінрегіону iз зазначених питань: Яровенко Наталія Петрівна тел.: (044) 590-4-776, Арсенюк Тетяна Андріївна тел.: (044 590-4-781.), Базарна Ольга Biкторівнa (+38(097)210-50-20, o.v.bazarna@i.ua).

Додатки;

- Заявка Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» на 2 арк. в 1 прим.

- Заявка Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» на 3 арк. в 1 прим.

 

Зразок

 

Оголошення

3 набранням чинності змін до Закону України від 02.03.2015 №222 «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі - Закон №222), внесених Законом України від 26.11.2015 № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних ociб та фізичних осіб -підприємців» (далі - Закон № 835), зокрема, передбачено розміщення органом ліцензування на своєму офіційному веб-сайті інформації про прийняті ним рішення за відповідним видом господарської діяльності.

Законом України від 06.10.2016 № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (набув чинності 02.11.2016) внесено зміни до розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №835, якими встановлено, що до I січня 2019 року набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з дня оприлюднення прийнятого органом ліцензування рішення про видачу ліцензій на його офіційному веб-caйті.

.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області