19 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
20.09.2017
 На головну / Громадська рада при райдержадміністрації / Засідання Громадської ради

Відбулись установчі збори Громадської ради при райдержадміністрації

 

У середу, 20 вересня,  малій залі адмінбудинку органів районної влади відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації.

Спочатку голова Громадської ради Михайло Клюк коротко прозвітував за діяльність попереднього складу ради, ознайомив присутніх із окремими положеннями діяльності  ради  та представив присутніх у залі.

У своєму виступі він зазначив, що Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, а серед головних функцій, які вона виконує, є забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До нового складу Громадської ради увійшло 13 представників інститутів громадянського суспільства Тлумаччини. Присутніми спочатку було обрано лічильну комісію, члени якої у свою чергу підрахували віддані голоси претендентів на голову Громадської ради.

У підсумку голосування більшістю голосів обрано головою Громадської ради Оксану Смижук – голову районної організації Профспілки працівників освіти та науки України, за неї віддано 8 голосів. Опісля вона запропонувала обрати шляхом голосування двох заступників – Михайла Козака, голову Тлумацького осередку Громадської організації «Спілки членів сімей загиблих, померлих, пропавши безвісти у зоні АТО» та Володимира Посацького, представника районної станиці Братства УПА Карпатського краю. За їхні кандидатури присутні проголосували одноголосно.

Про перше засідання Громадської ради при РДА буд повідомлено додатково.

 

 
.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області