6 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Увага, проводиться призов громадян України на строкову військову службу
 На головну / Тлумацький районний військовий комісаріат

Увага, проводиться призов громадян України на строкову військову службу

 

 

Тлумацький районний військовий комісаріат інформує, що згідно Указу Президента України від 15.03.2018 року №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» у квітні-травні 2018 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Призову на строкову військову службу підлягають усі юнаки,яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Усі громадяни чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Тлумач, вул. Винниченка, 84,(інфекційний відділ).

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані до 10 квітня 2018 року особисто прибути до призовної дільниці Тлумацького районного військового комісаріату (м. Тлумач, вул. Винниченка, 84(інфекційний відділ), маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Одночасно повідомляємо, що рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведене в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744 унеможливило залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року №587 "Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу" кожному призовнику під час відправки на строкову військову службу виплачується разова грошова виплата в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

За працівниками, призваними на строкову військову службу зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування і форми власності та у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову (ст.119 Кодексу законів про працю України).

Згідно ст.335 Кримінального Кодексу України ухилення від призову на строкову військову службу - карається обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Додаток: витяг з наказу військового комісара від 13.03.2018 року №20 – на 2 аркушах.110.doc
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області