15 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–лютому 2018 року
 На головну / Територіальні органи міністерств та інших центральних органів влади / Відділ статистики / Статистичні дані 2018 рік / Прес випуски

 

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січні–лютому 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. У промисловості області у січні–лютому 2018р. індекс промислової продукції склав 118% (в Україні – 102,8%), що є найвищим показником серед регіонів держави.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів за підсумками січня–лютого 2018р. одержано приріст промислової продукції на 18,3%, у т.ч. у добуванні сирої нафти та природного газу – на 17%, інших корисних копалин та в розробленні кар’єрів – в 1,7 раза.

Підприємствами переробної промисловості рівень січня–лютого 2017р. перевищено на 46,5%. Найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (у 14 разів), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (в 1,6 раза). У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшення склало 26,9%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 15%. У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 75,6%, у машинобудуванні – 98,6%.

На підприємствах з виробництва, передачі та розподілення електроенергії порівняно з січнем–лютим 2017р. індекс промислової продукції склав 99,7%, у т.ч. у виробництві електроенергії – 95,4%, в розподіленні електроенергії – 126%. Електроенергії вироблено 1852,7 млн.кВт·год, що становить 95,4% січня–лютого минулого року.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області